ДІЯ вам у допомогу: Як може змінитись розмитнення авто в цьому році: Авто новини від AUTO-Consulting - розмит

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика офіційний Ford Mustang Mach-E
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: розмит
• Верховна Рада проголосувала у першому читанні розмитнення авто через Дію
• Законопроект про розмитнення авто в Дії може бути розглянутий у ВР вже до кінця лютого
• Профільний комітет у ВР підтримав законопроєкт про розмитнення авто в Дії
• ДІЯ вам у допомогу: Як може змінитись розмитнення авто в цьому році
• До Верховної Ради подали законопроєкт про розмитнення авто у Дії
• Конституційний суд визнав законними штрафи та евакуацію нерозмитнених автомобілів
• Стало відомо, скільки авто було завезено в Україну після відміни "нульового розмитнення"
• Перереєстрацію та розмитнення авто вже цього року запустять в Дії
• Розмитнення авто через "Дію" таки запрацює вже цього року
• Чому механізм розмитнення авто у «Дії» досі не прийнятий. Оцінка Михайла Федорова
Ще по розмит...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

ДІЯ вам у допомогу: Як може змінитись розмитнення авто в цьому році

законодавство | Опубліковано - 2024-01-05 08:17:32 (3488 разів прочитано)
ДІЯ вам у допомогу: Як може змінитись розмитнення авто в цьому році - розмит
На опрацюванні в Комітеті Верховної Ради знаходиться одразу кілька Законопроектів, які можуть суттєво вплинути на розмитнення автомобілів. Але найбільше шансів наразі у Проекту Закону №10380 від 26.12.2023, текст якого опублікований на офіційному вебпорталі парламенту України. AUTO-Consulting ознайомився з ним докладніше і зрозумів, до яких змін це призведе.
Як вже повідомляв AUTO-Consulting – Законопроект №10380 дасть можливість розмитнювати автівки через Дію. Це навіть прописано в його назві: “Про внесення змін до розділу XXI «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України та інших законів України щодо особливостей здійснення митного декларування легкових автомобілів засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг”.

ДІЯ вам у допомогу: Як може змінитись розмитнення авто в цьому році - розмит

Що передбачає Проект Закону №10380
Якщо простими словами, то допоки Україна не вступила в Європейський Союз, декларувати автомобіль доведеться шляхом подання електронної митної декларації в Дії. В неї потрібно внести наступні дані, у тому числі у вигляді кодів:

1) відомості про декларанта;
2) відомості про особу відповідальну за фінансове врегулювання;
3) фінансові та банківські дані;
4) відомості про легковий автомобіль:
а) код товару згідно з УКТ ЗЕД;
б) рік виготовлення;
в) марка;
г) комерційний опис (модель);
ґ) ідентифікаційний номер (Vehicle Identification Number);
д) тип палива або джерело енергії;
е) об’єм двигуна;
є) найменування країни походження;
ж) найменування країни відправлення;
з) фактурна вартість.

ДІЯ вам у допомогу: Як може змінитись розмитнення авто в цьому році - розмит

Розрахунок суми митних платежів здійснюється в автоматичному режимі на підставі внесених декларантом відомостей з урахуванням курсу валют. Потім відповідну суму потрібно внести на рахунок митного органу, як попереднє грошове забезпечення сплати митних платежів. Рекомендують зробити це завчасно, але не пізніше 1 дня з дати доставлення легкового автомобіля до митного органу.

Що зміниться з 1 січня 2024 року для автомобілістів?

Як змінився ринок вживаних автомобілів у цьому сезоні?

Для оформлення автомобіля декларант, або уповноважена особа, повинні мати такі документи:
● реєстраційний документ на легковий автомобіль (у разі наявності);
● документ, що підтверджує право власності на легковий автомобіль (у разі відсутності в технічному паспорті відомостей про власника легкового автомобіля).

ДІЯ вам у допомогу: Як може змінитись розмитнення авто в цьому році - розмит

Інші документи забороняється вимагати, хіба що документ, який підтверджує вартість автомобіля, якщо це неможливо буде встановити через Базу даних митної вартості легкових автомобілів.

Все, під час в’їзду на митну територію України достатньо буде вказати реєстраційний номер електронної митної декларації, присвоєний автоматизованою системою митного оформлення в автоматичному режимі. І митне оформлення повинно бути здійснено якнайшвидше – не довше 1 години!

Митні органи мають право відмовити у здійсненні митного оформлення лише у разі невідповідності задекларованих даних, зазначених в цьому пункті, характеристикам легкового автомобіля, сплати митних платежів не в повному обсязі або відсутності гарантії забезпечення сплати митних платежів, а також у разі заборони чи обмежень на ввезення таких легкових автомобілів.

Для митного оформлення не вимагається підтвердження зняття з обліку легкових автомобілів у відповідних реєстраційних органах іноземних держав.

ДІЯ вам у допомогу: Як може змінитись розмитнення авто в цьому році - розмит

Вартість вживаного автомобіля визначається, як вартість нового легкового автомобіля з урахуванням коефіцієнта віку. Зокрема, для автомобіля до 1 року коефіцієнт віку складе 0,95, для автомобіля у віці 2 років – 0.7, авто у віці 3 роки – 0,64, авто у віці 4 років – 0,58, у віці 5 років – 0 ,49. Для автомобілів віком 10 років коефіцієнт становитиме 0,21, а віком 15+ років – 0,1.

Якщо заявлена митна вартість оцінюваного легкового автомобіля є меншою ніж вартість ідентичного легкового автомобіля, то застосовується механізм коригування заявленої митної вартості. Про це також буде повідомлення в Єдиному державному вебпорталі електронних послуг (Дії).

Механізм коригування заявленої митної вартості не застосовується до нових легкових автомобілів, а також у разі, якщо вартість задекларованого легкового автомобіля не може бути визначена з використанням засобів Бази даних митної вартості легкових автомобілів.

Зазначені зміни спрямовані на спрощення та удосконалення порядку митного декларування легкових автомобілів в Україні. Вони також відповідають міжнародним стандартам та сприятимуть гармонізації українського законодавства з законодавством ЄС.

Рішення відмовитись від паперового декларування було прийнято з метою удосконалення митного контролю та запобігання контрабанді. Використання Дії дозволить митницям отримувати інформацію про ввезення легкових автомобілів в електронному вигляді, що значно спростить та прискорить процес митного оформлення.

Які зараз діють пільги для електромобілів в Україні. Що ще планується?

Чому механізм розмитнення авто у «Дії» досі не прийнятий. Оцінка Михайла Федорова

ДІЯ вам у допомогу: Як може змінитись розмитнення авто в цьому році - розмит

Як це буде працювати
Наразі, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров прокоментував переданий на розгляд Верховній Раді законопроект №10380.

Покроково пояснюю, як було, що зміниться і чим цей законопроєкт відрізняється від попереднього, який реєстрували. – написав Михайло Федоров.

Як зараз. На процедуру визначення митної вартості впливає людський фактор. Багато в чому вартість залежить безпосередньо від митного інспектора. Тож за відсутності чітких критеріїв є можливості для зловживання як з боку посадових осіб митниці, так і з боку декларантів, які часто вносять меншу вартість машини, щоб зменшити митний платіж, тобто фактично зменшують надходження до бюджету.

Як буде. Пропонуємо створити Базу даних митної вартості легкових автомобілів. Базу сформує Мінцифра на основі даних Митниці. У системі буде митна вартість нових легкових автомобілів, які проходили митне оформлення в Україні з 2007 року, із деталями: марка, модель, рік випуску, тип і обʼєм двигуна.

Детальний алгоритм розмитнення через Дію — на інфографіці – клікніть на картинку для її збільшення.

ДІЯ вам у допомогу: Як може змінитись розмитнення авто в цьому році - розмит
клікніть для збільшення


Загалом, весь процес розмитнення буде онлайн. Дія навіть допоможе заповнювати митну декларацію, підтягнувши інфо про автівку за VIN-кодом.

Що пропонували в попередньому законопроекті. Попередня концепція будувалася на визначенні митних платежів виключно з технічних характеристик авто — без митної вартості. Тому попередню концепцію не підтримали нардепи. Зараз знайшли можливість дотриматися ключових міжнародних норм і водночас прибрати людський фактор при визначенні митної вартості авто через автоматизацію цього процесу.

Після ухвалення законопроєкту зможете подати декларацію для розмитнення авто в застосунку чи на порталі Дія. Цифровізація зробить процес розмитнення прозорим та швидким. А головне — повністю внеможливить будь-які корупційні схеми на митниці. Очікуємо на підтримку законопроєкту від комітету і народних депутатів у залі, - підсумовує Михайло Федоров.

ДІЯ вам у допомогу: Як може змінитись розмитнення авто в цьому році - розмит

Які зміни внесе Законопроект №10380
Проект №10380 спростить та прискорить процес митного оформлення легкових автомобілів, а саме:
– визначаються особливості здійснення митного декларування легкових автомобілів засобами Порталу Дія;
– запроваджується електронна база даних для коригування митної вартості транспортних засобів, яка міститиме інформацію про митну вартість нових легкових автомобілів з урахуванням марки, моделі, об’єму циліндрів двигуна, типу пального;
– запроваджується механізм коригування митної вартості вживаних легкових автомобілів, який буде застосовуватися у разі, коли задекларована митна вартість вживаного легкового автомобіля, є меншою ніж вартість легкового автомобіля, ідентичного за маркою, комерційним описом (моделлю) та характеристиками (рік випуску, тип та об’єм двигуна), що міститься в базі даних.

Ініціатори законопроекту зазначають, що важливим аргументом впровадження запропонованої моделі є ліквідація можливості маніпулювання з вартістю легкового автомобіля, тобто корупційної складової на митниці під час визначення митної вартості легкового автомобіля, від якої розраховуються митні збори.

При запровадженні нової моделі ліквідуються схеми із:
– зазначення неіснуючих пошкоджень та несправностей легкового автомобіля;
– зміна модифікації легкового автомобіля;
– підробка договорів купівлі-продажу легкового автомобіля (купчих, інвойсів);
– зміна показників одометра (штучне збільшення або зменшення пробігу легкового автомобіля).

Виглядає ніби дуже прогресивно і зменшить корупційні ризики на митниці, але… Нажаль, законопроект містить і деякі моменти, які можуть перекреслити весь позитив.

ДІЯ вам у допомогу: Як може змінитись розмитнення авто в цьому році - розмит

Конструктивна критика та "кіт у мішку"
Олег Назаренко, Генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів, неоднозначно оцінює дану законодавчу ініціативу:
– Я не хочу бути консерватором та критикувати новаторів, однак, може не варто придумувати непрацюючі механізми, а просто взяти досвід ЄС чи США та впровадити його? Там митники оглядають імпортоване авто, перевіряють документи, а спеціальне акредитоване СТО проводить його техогляд на безпечність та техвідповідність. Європейці не довіряють своїм же імпортерам? Довіряють, але вважають, що він може помилитися і йому потрібна допомога фахівця, який правильно визначить тип авто, тип палива чи обʼєм двигуна.

Автори законопроекту №10380 пропонують митників виключити з процесу митного оформлення, а імпортер самостійно введе в Дії всі дані авто, сплатить нараховані калькулятором митні платежі і все! Уявіть собі: я імпортую Тойоту з обʼємом двигуна 4 літри, але в Дію внесу інформацію про обʼєм 2,5 літри і сплачу митні платежі в 2 рази менші. І хто мене перевірить?

ДІЯ вам у допомогу: Як може змінитись розмитнення авто в цьому році - розмит

Я задавав це питання розробникам проекту з Мінцифри і у відповідь чув “ти нічого не розумієш, по вінкоду можна визначити обʼєм двигуна”. Можна визначити, але не в інтернеті у вільному доступі, бо лише завод та офіційний імпортер має цю інформацію. Мені відповідали: “Ми введемо розмитнення в Дії, а потім контролюючі органи перевірятимуть правильність розмитнення та змусять автозавод надати їм інформацію про обʼєм двигуна по вінкоду!”. Моє питання “навіщо тоді прибирати один контролюючий орган (митницю), якщо потім інший контролюючий орган буде перевіряти знову і де тут прогрес?» залишилось без відповіді! Як і питання “яким чином Ви змусите автозавод надавати Вам інформацію?”

Таке відчуття, що скрізь на керівні посади посадили оптимістичних, але неосвічених дилетантів; та дали їм вказівку проводити експерименти над українцями!, – підсумовує Олег Юрійович.

І це ще не всі ризики, бо не зрозуміло хто і як створить ту саму Базу даних для коригування митної вартості. І чи буде вона враховувати вартість комплектації авто, чи буде вести розрахунок від початкового виконання авто, або від якоїсь середньої. В обох випадках у виграші опиняться покупці розкішних виконань, які будуть розмитнювати авто за середньою чи мінімальною ціною. І таких питань по законопроекту №10380 – безліч, бо ми можемо отримати розмитнений VW Transporter замість Multivan, чи BMW X5 замість X5M і т.п., не кажучи вже про обсяги двигунів. Хто і як перевірить це?

То ж поки що, цей законопроєкт - це "кіт у мішку", бо навіть порівняти вартість розмитнення, після його прийняття, не можливо. Не можливо тому, що не відомо які ціни будуть у Базі даних, яку тільки планує створити Мінцифри.А як тоді можна за нього голосувати? Депутати хочуть ще спростити ввезення автомобілів в Україну

ДІЯ вам у допомогу: Як може змінитись розмитнення авто в цьому році - розмит

Висновок
Законопроект №10380 зареєстрували у Верховній Раді 26 грудня 2023 року. Він передбачає створення електронної бази даних для коригування митної вартості автомобілів. У ній буде інформація про митну вартість нових легкових автомобілів з урахуванням марки, моделі, двигуна, палива.

Це вже друга спроба ввести в Україні розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації через мобільний додаток "Дія". Перший відповідний законопроект, зареєстрований у парламенті на початку 2023 року, народні депутати відхилили. Суперечки викликало побоювання, що через введення розмитнення євроблях у додатку "Дія" державний бюджет втратить частину доходів. Та й експертна критика тоді спрацювала. Цього разу навіть фахово критикувати поки що не можливо, бо не можливо порахувати, яким буде розмитнення бодай одного авто. Тоді виникає питання: "А чи прозорим буде таке розмитнення, якщо навіть зараз його не можливо спрогнозувати?

Тим не менше, у Кабміні впевнені, що Законопроект №10380 затвердять. У нього величезна ініціативна група, його підтримують прем'єр-міністр Денис Шмигаль та Міністерство економіки, тому є шанси, що розмитнення автомобілів у мобільному додатку "Дія" з'явиться у 2024 році.

ДІЯ вам у допомогу: Як може змінитись розмитнення авто в цьому році - розмит

В свою чергу, AUTO-Consulting сподівається, що будуть враховані всі зауваження, та доопрацьований відповідним чином Законопроект вступить в силу задля полегшення процесу розмитнення, запобігання корупції та оптимізації бази даних вживаних автомобілів.

Щоб бути в курсі важливих подій зі світу автомобілів, підписуйтесь на соціальні мережі AUTO-Consulting.
AUTO-Consulting в Telegram
AUTO-Consulting в Facebook

Чому не вдалася перша спроба розмитнення через Дію

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі законодавство


Цікаве по темі...
• Нові положення ПДР: в Україні ближнє світло фар за містом залишається обов’язковим протягом всього року
• У Верховній Раді пояснили, які саме автомобілі вилучатимуть у громадян на потреби ЗСУ
• Українських водіїв будуть включати до Реєстру військовозобов`язаних. Як і для чого це робиться?
• В новому законі про мобілізацію передбачено позбавлення права керування ТЗ
• В Україні збільшилась кількість виданих посвідчень водія. З якого віку можна отримати права
• Для мобілізації автотранспорту МВС отримуватиме дані від МВС
• Розслідування ЄС щодо китайських електрокарів все більше непокоїть автовиробників
• В Україні почали штрафувати за приховування номерів від камер автофіксації швидкості
• Верховна Рада проголосувала у першому читанні законопроєкт про вживаний авторинок
• Через Дію вже переоформили 55000 транспорту
• З 22 квітня паркування в Києві знову стане платним
• Вже 97 перевізників відключили від системи "Шлях"
• Як пропонують боротися з фіктивною локалізацією у сегменті автовиробництва
• Верховна Рада проголосувала у першому читанні розмитнення авто через Дію
• Реформи в дії. В Україні змінились позначення навчальних транспортних засобів з «У» на «Н»
Головні новини
• Історія успіху. 30 років розвитку групи компаній VIDI
• В Україні почали виготовляти будівельні самоскиди на шасі Ford Trucks
• Творці легендарної гри World of Tanks передали українським медикам 13 реанімобілів
• В Україні представили відразу кілька цікавих моделей JAC
• Opet представляє оновлену моторну оливу FULLLIFE 5W-30 для довгого строку служби двигуна
• Стали відомі найкращі автівки виставки "Зірки Old Car Land 2024"
• Дніпро передав ще 85 квадроциклів на Харківський напрямок та на схід
• Волонтерський фонд вже передав військовим 298 командно-штабних машин, але потрібно більше
• В Україні подорожчали поліси автострахування «Зелена картка»
• В Україні оголошено ціни на новий Opel Combo та його 100% електричну версію
• Українські медики отримали 75 електричних MG4 EV
• Bosch пропонує професійне обладнання для обслуговування автокондиціонерів
• Benish GPS та СК VUSO представляють спеціальну лімітовану лінійку супутникової системи автобезпеки
• Що цікавого демонстрували на виставці Old Car Land 2024 у Києві
• На що звернути увагу під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 2
• Як зміниться порядок отримання послуг у сервісних центрах МВС після 18 травня
• АЛЬФАТЕКС представив на виставці в Києві відразу 5 цікавих вантажівок
• Стало відомо, скільки пікапів Фонд Повернись живим передав військовим
• Яким буде нове покоління Bentley Continental GT
• АВТ Баварія виводить на ринок України ще один бренд
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Що буде на місці колишнього заводу ЛАЗ
• З України вивезли колекцію рідкісних автомобілів, які потрапили до музею фсб
• Більше жодних БелАЗів. В Україні кар'єрний самоскид проїхав 1,5 млн км і продовжує працювати
• 44 артилерійська бригада показала з якою технікою зараз воює
• Як вдалося запустити виробництво Citroen C5 Aircross на російському заводі? Офіційна відповідь від Stellantis
• Українське ППО підсилили КАЗами на шасі ISUZU
• Україна отримає одразу 1000 HMMWV в пакеті допомоги від США
• Нові положення ПДР: в Україні ближнє світло фар за містом залишається обов’язковим протягом всього року
• В сервісних центрах МВС фіксують шалені черги. Що відбувається?
• В Україні стартували продажі міні-екскаваторів Yanmar
• Як визначити скручений пробіг авто і не дати себе ошукати: 10 дієвих порад експертів
• Українських водіїв будуть включати до Реєстру військовозобов`язаних. Як і для чого це робиться?
• Транспортна галузь може опинитись на межі колапсу
• Швейцарське місто подарує Львову свої трамваї
• Український авторинок у квітні почав зменшуватися. В чому головні причини?
Акції у дилерів...
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• На автомобілі CUPRA на складі в Україні діють спеціальні ціни
• На броньовані автомобілі BMW Х5 М50i VR6 діє спеціальна пропозиція
• В автосалонах GM GROUP діють вигідні умови по підготовці авто після зими
• Кросовер Opel Grandland — в наявності в Україні зі знижкою 40 000 грн.
• В Україні стартувала сервісна акція на Renault «Обслуговування підвіски з вигодою до 25%»
• На автомобілі SEAT 2023 року діють спеціальні ціни
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.