В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий: Авто новини від AUTO-Consulting - ZF

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Історія автономерів
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: ZF
• ZF приобрел часть акций разработчика ПО Apex.AI
• ZF расширяет сотрудничество с Microsoft
• ZF представляет радары следующего поколения для автоматизированного управления
• ZF разрабатывает водородное шасси для автобусов
• ZF Aftermarket лидирует на рынке послепродажного обслуживания нового поколения
• В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий
• В ассортименте ZF Aftermarket появился набор специального инструмента для замены амортизаторов
• ZF разработала автомобильный суперкомпьютер
• В ассортименте ZF появился ремкомплект электрического стояночного тормоза
• ZF представила новейшую тормозную систему для электромобилей
Ще по ZF...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий

ринок запчастин | Опубліковано - 2021-09-21 17:23:19 (8932 разів прочитано)
В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий - ZF
ZF Aftermarket прагне зробити водіння і обслуговування автомобілів привабливим для кожного. Вирішальну роль тут відіграють інноваційні технології ZF для легкових, комерційних і вантажних автомобілів, причепів і автобусів. Нові продукти, такі як модульні датчики АБС (бренд WABCO) і електричний підсилювач гальм для електромобілів (бренд TRW), - лише окремі приклади з широкого, інноваційного асортименту продукції, який буде представлений на цифровому стенді ZF Aftermarket в рамках виставки Automechanika 2021, яка пройде з 14 по 16 вересня. Однією з ключових тем цифровий виставки стане екологічно чисте виробництво. Один з елементів програми ZF, спрямованої на охорону навколишнього середовища, - це рішення в галузі промислового відновлення, ремонту і дооснащення автомобілів, що дозволяють знизити витрати на матеріали і скоротити обсяг шкідливих викидів. Другий її елемент - забезпечення заводів концерну «зеленої» енергією. ZF Aftermarket вперше представить гальмівні колодки TRW серії #greenaftermarket.
Останнім часом набирає обертів цифровизация автомобільної галузі. Як наслідок, зростають і вимоги споживачів до функціональності, швидкості і комфорту. Разом з партнерами ZF Aftermarket прагне зробити водіння і обслуговування автомобілів привабливим для кожного. «Цінності нашої концерну - довіру, самовіддача і уважність - реалізуються не тільки при сервісної підтримки. Вони повинні бути помітні для споживача і бути присутнім на кожному етапі виробничого ланцюга», - пояснює доктор Хольгер Хеттих, керівник відділу ZF Aftermarket по роботі з клієнтами та розробці стратегії.

Запорука успіху - тісна співпраця з партнерами. «Ми практикуємо індивідуальний підхід до клієнтів, прагнемо зробити все для їх комфорту і постійно підтримуємо зв'язок - тільки так ми зможемо постійно підвищувати якість обслуговування», - підкреслює доктор Хольгер Хеттих.

Підвищення кваліфікації працівників СТО
Мета ZF Aftermarket - зробити так, щоб всі учасники ринку знали про технології нового покоління, розуміли, з якими проблемами може бути пов'язане їх впровадження, і були готові їх вирішувати. Завдяки таким сервісним концепціям для СТО, як ZF [pro] Tech, СТО забезпечуються повним сервісним пакетом, що передбачають доступ до інструкцій з монтажу компонентів на конкретні автомобілі і повної технічної інформації про ZF Aftermarket та інші пропозиції концерну. Крім того, ряд навчальних курсів дозволяє співробітникам СТО придбати глибокі пізнання в області автомобільної техніки наступного покоління.

В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий - ZF

Ширше асортимент - більше можливостей
Продукція наших відомих марок Lemförder, Sachs, TRW і WABCO, інноваційні технології та послуги, орієнтовані на майбутнє, - ось що робить пропозиції концерну привабливими для клієнтів. «Продукцію наших торгових марок завжди відрізняло збалансоване поєднання інноваційних рішень і досвіду. Наші клієнти можуть бути впевнені, що наш широкий асортимент дозволить їм зайняти свою нішу на ринку і впевнено розвиватися », - пояснює доктор Хольгер Хеттих.

Серійні інноваційні рішення для післяпродажного обслуговування: електричний підсилювач гальм TRW для електромобілів
З підвищенням ефективності двигунів внутрішнього згоряння, поширенням гібридних автомобілів і електромобілів особливо актуальні стають модульні масштабовані рішення для гальмівної системи. Електричний підсилювач гальма TRW являє собою спеціальну електронну систему для збільшення зусилля водія, прикладають до педалі гальма, а також його точного дозування, замінюючи традиційні вакуумні підсилювачі гальм і навіть застосовувані вакуумні насоси, системи шлангів, кабелів, блоків, які обслуговують їх. Дана система TRW і ZF Aftermarket - справжня інновація в області серійного виробництва. Вона не тільки відповідає високим вимогам до комфорту і стандартам безпеки, а й підтримує рекуперацію енергії гальмування, а значить, підходить для багатьох автомобілів, що працюють виключно на електричній тязі. Спеціальна програмна функція забезпечує надійне утримання в режимі паркування за допомогою електричного стоянкового гальма.

В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий - ZF

Новинка на ринку післяпродажного обслуговування: модульні датчики АБС бренду WABCO
Новітній продукт марки WABCO допоможе знизити витрати і підвищити задоволеність клієнтів. Він дозволяє вирішити поширену проблему: коли на СТО потрапляють комерційні автомобілі з несправним датчиком АБС, виникає необхідність замовити конкретну модель даної запчастини, але вона може бути відсутнім у дилера. Спеціально для таких випадків, з якими стикаються незалежні СТО, був розроблений модульний датчик АБС. Він складається з короткого датчика АБС зі стандартним роз'ємом KEA, який кріпиться до колеса, подовжувач кабелю (довжина може варіюватися) і набором адаптерів, що відповідають основним типам ЕБУ, доступним на ринку. Після установки модульної системи на автомобіль заміні підлягатиме лише несправний компонент, що значно прискорить ремонт, а також скоротить час простою і відповідні витрати.

Система відрізняється своєю універсальністю: СТО більше не буде потрібно тримати на складі широкий асортимент різних датчиків. Варіювання трьох параметрів (тип датчика, довжина, тип роз'єму) дозволяє замінити сотні модифікацій готових виробів. Замість понад 400 оригінальних запчастин тепер використовуються лише два існуючих датчика АБС, десять подовжувальних кабелів і вісім адаптерів. В майбутньому планується розширити ряд адаптерів, щоб система покривала ще більше оригінальних артикулів. До кінця року стане доступним інструмент для вибору датчика частоти обертання колеса, який допоможе співробітникам СТО підбирати потрібну комбінацію варіантів, навіть не маючи під рукою інших запчастин для порівняння.

В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий - ZF

ZF Bus Connect: як дізнатися все про транспортні засоби
ZF Bus Connect - новий продукт для післяпродажного обслуговування нового покоління. Це інструмент управління автопарком, що дозволяє підприємствам громадського транспорту і приватним перевізникам підвищити ефективність і ККД процесу перевезень.
• Безпека. Система відстеження дій водія і небезпечних ситуацій на дорозі поряд з геозонірованіем допомагає запобігти аварії і захищає від угону.
• Ефективність. Оцінка даних, що надходять від кожного транспортного засобу, в режимі реального часу дозволяє оптимізувати роботу водія, коригувати маршрути і знизити витрату палива.
• Час корисної роботи. Раннє виявлення пошкоджень або зносу витратних матеріалів, а також діагностика і ремонт «на льоту» дозволяють скоротити час простою.

ZF Bus Connect може використовуватися з гібридними і електричними автобусами, а також в автопарках з різними типами транспортних засобів. Користувачі отримують детальні відомості про кожному автобусі: є відстеження місцезнаходження в режимі реального часу, поточної витрати палива або заряду акумулятора; можна переглянути статус технічного обслуговування конструктивних елементів, рівень тиску повітря в шинах, ступінь зносу гальм та інші системні повідомлення.

В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий - ZF

Партнерство - ключ до успіху
Коли мова йде про розвиток післяпродажного обслуговування нового покоління, не можна недооцінювати важливість партнерства з іншими компаніями.

«З чим не впоратися самотужки - з тим можна впоратися спільно». «Ці слова були сказані майже 200 років тому, але і зараз вони не втрачають актуальність», - підкреслює доктор Хольгер Хеттих. «Досягнення глобальних цілей, таких як становлення економіки сталого розвитку, подолання цифрової ізоляції і навіть розробка концепції післяпродажного обслуговування автомобілів нового покоління, можливо тільки спільними зусиллями. Дивізіон ZF Aftermarket радий новим партнерам, які вітають інновації та трансформації, і, як і ми, прагнуть зробити водіння і обслуговування автомобілів безпечним для навколишнього середовища і привабливим для споживачів».

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок запчастин


Цікаве по темі...
Головні новини
• Український авторинок в 2022 році може повторити результати 2015 року
• Десятки бронеавтомобілів MaxxPro вже на фронті
• Київськи комунальники придбали нову аварійно-ремонтну майстерню на шасі IVECO Daily
• Нове покоління Mercedes-Benz E-Class буде мати індекс W214
• Юрособам відпаде необхідність звітувати у військомати
• Opet допомагає підібрати оливи ATF
• Одеська компанія купила самосвал Hohan N7G
• Як змінився попит на нові авто під час війни. Нові тренди
• В Україні експерементують з виїздними сервісними центрами МВС
• В Україні виготовили чергову модифікацію зерновоза на 32 куб. м
• Казахстан передав в Україну 3 автомобілі “швидкої” допомоги
• Райфайзен Банк передав 75 броньованих інкасаторських автомобілів в армію
• Держмитслужба вилучила автомобілів на 25 млн грн.
• Як зміниться вартість палива після повернення акцизів. Думка експерта
• Прогноз українського авторинку на друге півріччя. На що розраховують провідні оператори
• Автоісторії: Трійка, сімка, туз: які були «козирні» комбінації київських автономерів
• В Україну почалися поставки кросоверів FAW BESTUNE T77
• Nissan відновлює постачання автомобілів до України та програму кредитування
• За порушення габаритно-вагових норм на дорогах вже виписали понад 17 млн. грн. штрафів
• Бійці ЗСУ отримали 10 нових пікапів Peugeot
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україну почалися поставки кросоверів FAW BESTUNE T77
• Стартовали продажі великого позашляховика Audi Q6
• На запуск «Москвича» витратять більше $80 млн.
• Франція почала постачати до ЗСУ легку бронетехніку
• Презентовано новий Nissan X-Trail 2022 року
• Україна закупає найбільші танкові тягачі Oshkosh M1070
• Сервісні центри МВС працюють за принципом екстериторіальності. Що це означає
• Якою буде нова Suzuki Grand Vitara
• Український авторинок у липні продовжив відновлення і переформатування
• Mitsubishi ASX доступний до замовлення в Україні
• Євробляхи пропонують віддати на потреби ЗСУ
• Польща може передати Україні сотні танків PT-91 Twardy
• В Узбекистані розпочався серійний випуск кросовера Chevrolet Tracker
• В Україну прибули перші далекобійні РСЗВ M270
• Україна отримала унікальні броньовики від Великобританії
Акції у дилерів...
• В дилерській мережі Nissan в Україні діють спеціальні ціни на сервісне обслуговування
• Renault в Україні відновлює програму лояльності «Вік має значення»
• На автокрани XCMG з вантажопідйомністю до 100 т діють вигідні пропозиції
• До вересня новий BMW можна придбати за передплатою 50%
• Як необхідно готувати Mitsubishi до спеки. Чек-лист необхідних робіт
• На аксесcуары Renault для активного образа жизни действует акция
• Покупка – Суперрр: на HAVAL действуют выгодные цены к Китайскому Новому Году
• На модельный ряд Mitsubishi 2021 года производства - выгода до 29 000 грн.
• Renault в Украине запускает выгодное зимнее ТО
• В Benish GPS подготовили подарки под ёлку
• К Новому Году FAW Х80 стал доступнее на 22 000 грн.
• Программа лояльности «Вік має значення» для владельцев Renault становится еще выгоднее
• SKODA и Bolt дарят новогодние подарки
• Лучшее зимнее предложение: бестселлер CITROEN C-Elysée доступен со склада с выгодой 30 000 грн.
• Новый сезон – новые приключения. Выгодно подготовьте свой Mitsubishi к зиме
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 044 496 28 50 / 51 / 52
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Экспорт новостей |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.