INFINITI представив своє бачення майбутнього дизайну в концепті QX Monograph: Авто новини від AUTO-Consulting - INFINITI

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: INFINITI
• Infiniti інтригує цікавим концептом майбутнього електромобіля
• INFINITI повністю оновлює бренд
• INFINITI представив своє бачення майбутнього дизайну в концепті QX Monograph
• Infiniti готує чотири новинки. Яке майбутнє чекає на цей бренд?
• Infiniti оновлює логотип
• Infiniti оставит в производстве авто с ДВС до 2030 года
• Представлено новое поколение Infiniti QX60
• Новое поколение INFINITI QX60 дебютирует уже в июне
• Новый INFINITI QX60 получит прогрессивный полный привод
• Новый INFINITI QX60 получит 3,5-литровый бензиновый двигатель и 9-ступенчатую АКП
Ще по INFINITI...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - світ

INFINITI представив своє бачення майбутнього дизайну в концепті QX Monograph

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-08-29 08:46:28 (2298 разів прочитано)
INFINITI представив своє бачення майбутнього дизайну в концепті QX Monograph - INFINITI
INFINITI зробив провокаційну заяву під час церемонії нагородження біля легендарного 18-го поля на конкурсі Pebble Beach Concours d'Elegance™ 2023 року, дебютувавши з новим концепт-каром. Яскравий QX Monograph знаменував собою початок нової ери для INFINITI та запропонував захопливе бачення її майбутньої мови дизайну.
Еволюційна форма дизайну
QX Monograph яскраво демонструє еволюцію мови дизайну INFINITI, що характеризується впевненою, атлетичною поставою в поєднанні з величними, але витонченими пропорціями. Його бездоганне виконання забезпечує гармонійний баланс форми та функціональності, водночас справляючи надзвичайно виразне візуальне враження.

INFINITI представив своє бачення майбутнього дизайну в концепті QX Monograph - INFINITI

Дизайн QX Monograph доповнений новими фірмовими елементами, включаючи підсвічену тривимірну емблему на передній панелі, яка вперше демонструє на автомобілі новий логотип INFINITI; прогресивну подвійну арочну решітку радіатора INFINITI, натхненну величчю бамбукового лісу; а також новітню інтерпретацію освітлення INFINITI у вигляді клавіш цифрового піаніно.

«Ми розглядаємо кожен дизайн INFINITI з точки зору мистецтва, з метою викликати емоції та заінтригувати», — сказав Альфонсо Альбайса, старший віцепрезидент з глобального дизайну. «QX Monograph надала нам величезний простір для максимального розкриття артистизму INFINITI та створення чогось дійсно сміливого».

INFINITI представив своє бачення майбутнього дизайну в концепті QX Monograph - INFINITI

Досконалі пропорції
Керуючись цими принципами, команда INFINITI ставила собі за мету створити зовнішній дизайн, що підкреслює особливий стиль. Результатом став потужний, але витончений профіль і мінімалістичний зовнішній вигляд, наповнений виразними елементами. Зовнішні пропорції QX Monograph, включаючи вертикальну задню стійку та вікна, натякають на просторий салон.

INFINITI представив своє бачення майбутнього дизайну в концепті QX Monograph - INFINITI

Приміром, довгий прямий капот, що продовжується по лінії кузова, поєднується з широкою посадкою та широкопрофільними колесами, створюючи ефектний зовнішній вигляд, який підкреслює плавність руху попри розмір QX Monograph.

INFINITI представив своє бачення майбутнього дизайну в концепті QX Monograph - INFINITI

Панелі кузова QX Monograph, на перший погляд, здаються простими, але при детальному розгляді вони містять складні форми.

INFINITI представив своє бачення майбутнього дизайну в концепті QX Monograph - INFINITI

Ретельно виготовлені деталі
Мінімалістичний кузов QX Monograph містить деталі, які поєднують в собі фірмовий підхід INFINITI до майстерності з тонким, але виразним впливом японського стилю. Автомобіль є прикладом уважного ставлення до деталей дизайну, включаючи основні моменти:

Фарба: Фарбування QX Monograph виконано в новому яскравому відтінку, розробленому командою дизайнерів INFINITI під назвою «Akane». Натхненна потужним і водночас спокійним заходом сонця, фарба має складну шестишарову структуру, яка передає тепле червоне сяйво заходу сонця, що поступово змінюється темним нічним небом.
Поєднання складного кольору кузова «Akane», ледь помітного червоного тонування вікон і чорного глянцевого даху створюють інтерпретацію мінливої палітри відтінків, що з'являються під час заходу сонця. Колір фарби змінюється залежно від освітлення та кута огляду, водночас передаючи тіні та світло навколо, що створюють яскраве відчуття динамічності.

INFINITI представив своє бачення майбутнього дизайну в концепті QX Monograph - INFINITI

Масивна решітка радіатора з подвійною аркою: Краса і сила природи вже тривалий час є джерелом натхнення для дизайнерів INFINITI. Для внутрішньої сітки радіаторної решітки QX Monograph з подвійною аркою команда надихалася тихим бамбуковим лісом. Вертикальні лінії внутрішньої сітки повторюють органічні форми бамбукового лісу, коли стебла м'яко схиляються і перетинаються під вітром. Велика решітка радіатора, виконана в чорному глянцевому кольорі, що доповнює темну хромовану рамку, натякає на потужний, впевнений стиль водіння.

INFINITI представив своє бачення майбутнього дизайну в концепті QX Monograph - INFINITI

Сміливе виразне освітлення: QX Monograph має унікальну систему освітлення, яка розділяє головну фару та денні ходові вогні (DRL). Це створює відчуття екстраординарності — або «Kabuku» — завдяки тому, що головна фара (з ближнім і дальнім світлом) знаходиться в передньому бампері, а денні ходові вогні, що нагадують клавіші цифрового піаніно, розташовані над нею.

Передня частина: DRL плавно повторюють лінію капота, створюючи відчуття ширини та стійкості, в той час, як кожна з «клавіш цифрового піаніно» всередині DRL має складний візерунок «складки кімоно».
DRL з'єднані через решітку радіатора майже горизонтальною лінією, яка підкреслює не тільки висоту передньої панелі QX Monograph, але й ширину автомобіля.

INFINITI представив своє бачення майбутнього дизайну в концепті QX Monograph - INFINITI

Тривимірна емблема з підсвічуванням: Нова тривимірна емблема INFINITI, що підкреслює динамізм, рух і потужність автомобіля, займає почесне місце на подвійній арочній решітці радіатора QX Monograph. Візуально сповіщаючи про наближення автомобіля, нова емблема має чисто біле підсвічування, що підкреслює світлу дорогу до нескінченного горизонту.

Вентиляційні отвори: Сітчастий візерунок внутрішньої решітки радіатора, що нагадує бамбук, також присутній у передніх крилах, створюючи виразний візуальний акцент. Функціональний повітрозабірник виконаний у чорному глянцевому кольорі та контрастує з виразним кольором кузова.

Задня частина: Задні ліхтарі QX Monograph проходять по всій ширині кузова, а лампи мають димчасте покриття, яке після увімкнення висвітлює яскравий відтінок червоного. Складний внутрішній корпус спрямовує відображення світла на воду. Кожен з задніх ліхтарів має чітко виражену верхню частину, що супроводжується серією з шести горизонтальних світлових смуг знизу. Ця комбінація створює фірмовий образ, що запам'ятовується, і водночас імітує спокійне мерехтіння світла на воді.

INFINITI представив своє бачення майбутнього дизайну в концепті QX Monograph - INFINITI

Граціозний рух: Передня та задня підсвітка забезпечує анімаційні послідовності «вітання» та «прощання», які майстерно створюють відчуття руху. Спереду анімація стартує з нещодавно створеної тривимірної емблеми INFINITI на решітці радіатора і рухається назовні, підкреслюючи сітку радіаторної решітки, що нагадує бамбук.

Вражаючі легкосплавні диски: QX Monograph їздить на великих колесах, з ретельно обробленими легкосплавними дисками зі сміливими червоними акцентами та чорними й хромованими спицями, що доповнюють блискучу обробку кузова. При створенні дисків команда дизайнерів надихалася сучасними вітрогенераторами, що вплинуло на велику і потужну, але плавно вигнуту форму самих спиць.

Панорамний дах: Дах QX Monograph прикрашає великий візерунок «складки кімоно». Геометричний візерунок, виконаний у кольорі «Акане», пробивається крізь чорне глянцеве покриття, демонструючи форму великого панорамного даху.

Світлова доріжка: Натхненний польотом могутнього птаха, вітальний ефект «світлової доріжки» QX Monograph витончено рухається в послідовності, що нагадує крила. Свідченням бажання INFINITI запропонувати своїм клієнтам вдумливу гостинність стає те, що при наближенні до автомобіля з бічних сходинок проєктується чисте біле світло, забезпечуючи спокійне привітання і легкий дотик драматизму.FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - світ Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Berlingo та його електричну версію
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• Skoda представила оновлену версію бестселеру Skoda Octavia
• В Україні оголошено ціни на нові мінівени PEUGEOT RIFTER та E-RIFTER
• Rolls-Royce оновив люксовий позашляховик Cullinan
• Уряд Німеччини передав Нацполіції нові позашляховики Toyota Land Cruiser
• АВТ Баварія виводить на ринок України ще один бренд
• Volkswagen представив автокемпер на базі нового T7 Multivan
• Українські медики отримали 75 електричних MG4 EV
• Які новинки пікапів з’явилися на українському ринку
• Стала відома країна найбільший імпортер китайських електромобілів
• МВС отримало позашляховики від ОБСЄ
• Renault оголосила ціни у Європі на нове покоління Master
• В Україні відкрито замовлення на нову Skoda Octavia A8 зі знижкою до 85 000 грн.
Головні новини
• BMW M5 нового покоління отримає "ніздрі" з підсвіткою
• Нова ера електробайків прийшла вже і в український мотоспорт
• IVECO S-Way отримав престижну нагороду Red Dot Award 2024 за дизайн
• Готувати інфраструктуру до опалювального сезону буде спецтехніка на шасі JAC
• Сервісні центри МВС представили в Києві на CAR FEST 2024 два автомобілі
• BMW оновила купе M2
• Новий Volkswagen Golf R стане найпотужнішим в історії моделі
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• В Україні відкрито прийом замовлень на новий Opel Combo Cargo. Оголошено ціни
• В Україні розширюють сервісну мережу з обслуговування вантажних автомобілів JAC
• В Україні в цьому році почнуть виробляти сучасну БМП
• Жінки все частіше отримують посвідчення водія категорії СЕ для керування вантажівками
• Євросоюз запроваджує до 38% додаткового мита на китайські електромобілі
• В Україну продовжуються поставки тягачів Volvo FH з I-Save
• MINI представив новий 5-дверний MINI Cooper
• Scania представила нове покоління двигунів, що працюють на альтернативному паливі
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• Jaguar Land Rover почнуть використовувати китайські платформи від Exeed
• На честь 40-річчя IVECO в Україні пропонуються запчастини зі знижкою до 50%
• Київ закупив для військових пікапи Isuzu D-Max
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Франція передала Україні бронетранспортери та вантажівки
• Українських водіїв будуть включати до Реєстру військовозобов`язаних. Як і для чого це робиться?
• Транспортна галузь може опинитись на межі колапсу
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Berlingo та його електричну версію
• В Україні хочуть ввести додаткові перевірки громадян під час перереєстрації авто та отриманні водійських прав
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• Історія успіху. 30 років розвитку групи компаній VIDI
• Перевізники придумали, як діяти з далекобійниками, що покинули вантажівки
• В Україні зростуть ціни на бензин і ДП: Рада ухвалила в 1-му читанні закон про підвищення акцизів
• Як зміниться порядок отримання послуг у сервісних центрах МВС після 18 травня
• В Україні розглядають заміну посвідчення водія кожні 5-10 років
• 125 років успіху Renault. Як французькі авто підкорювали Україну
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• АВТ Баварія виводить на ринок України ще один бренд
Акції у дилерів...
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• На автомобілі CUPRA на складі в Україні діють спеціальні ціни
• На броньовані автомобілі BMW Х5 М50i VR6 діє спеціальна пропозиція
• В автосалонах GM GROUP діють вигідні умови по підготовці авто після зими
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.