DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок: Авто новини від AUTO-Consulting - DAF

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: DAF
• DAF представив нову модель в рамках форума аграрних інновацій «НОВЕ ЗЕРНЯТКО»
• DAF Trucks Ukraine прийме участь в форумі аграрних іновацій і представить новинку ринку
• DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок
• DAF провів зліт шанувальників ретро вантажівок
• Компанія з Волині знову закупила партію тягачів DAF
• DAF вже активно постачає в Україну тягачі нової генерації, що на 10% економічніше
• DAF поставив в Україну партію вантажівок із збільшеним об`ємом вантажу, що перевозиться
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• DAF отримує нагороди як «Виробник року в автопарках 2024»
• DAF в Україні запускає сезон самоскидної техніки
Ще по DAF...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок

ринок вантажівок | Опубліковано - 2024-06-11 15:18:10 (1242 разів прочитано)
DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок - DAF
Цього року DAF Trucks святкує 75-річчя виробництва вантажівок. Це віха в довгій низці яскравих моментів, зумовлених інноваціями, революційними технологіями та розумним дизайном. Ці самі будівельні блоки є основою для останнього покоління вантажівок DAF, які, як і їхні попередники свого часу, встановили стандарт ефективності, безпеки та комфорту водія.
Як DAF за 95 років злетів від майстерні до транснаціональної корпорації

Основи DAF були закладені в 1928 році. У перші роки компанія була відома в Ейндховені як «машинобудівна фабрика Ван Доорна». Коли Hub і Wim випустили на ринок причепи на початку 1930-х років, стали помітні перші контури DAF, яким ми його знаємо. На відміну від інших транспортних засобів на ринку, шасі не клепали, а зварювали, що робило їх набагато легшими, ніж зазвичай, і вони мали величезний успіх. Фабрика машин змінила фокус і стала Aanhangwagenfabriek Ван Доорна або скорочено DAF.

DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок - DAF

Перша вантажівка
DAF почав швидко розвиватись, коли попит на транспорт стрімко зріс під час перебудови Європи. Було налагоджено виробництво причепів і напівпричепів і намічено певні плани щодо будівництва заводу вантажних автомобілів. У 1949 році був випущений A30. 3-тонна вантажівка, орієнтована в першу чергу на внутрішній ринок. Решітка мала сім характерних хромованих смуг.

DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок - DAF

Частина декорацій
Через кілька місяців перша модель була випущена з заводу, а за нею швидко пішли A50 (5 тонн) і A60 (6 тонн) для важких робіт. Вантажівка для доставки – 1-тонна A10 – вперше побачила світ у 1950 році, а пізніше з’явилася додаткова модель-пікап – A107. Кількість моделей стрімко зростала, включаючи машини зі спеціальними шасі для самоскидів і сміттєвозів і серію військових машин. За короткий проміжок часу DAF перетворився на бренд вантажних автомобілів.

DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок - DAF

У той час усі вантажівки були зняті з лінії як шасі з двигуном і решіткою. Будівництво кабін все ще було в руках будівельників кузовів. Усе змінилося в 1953 році, коли DAF почав виготовляти власні кабіни. У 1955 році завод відсвяткував виробництво свого 10 000-го шасі – ця подія стала особливою завдяки замовленню голландської армії на 3600 автомобілів. Незабаром після цього компанія DAF також почала розробляти та виготовляти власні (дизельні) двигуни. DAF стане першим, хто додасть турбокомпресор до джерела живлення своїх вантажівок для збільшення потужності та підвищення ефективності.

DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок - DAF

Міжнародні перевезення
У 1957 році DAF представив DO, вантажівку з характерним дизайном і 10-тонною задньою віссю, розроблену спеціально для цієї серії. Це зробило DO особливо придатним для важких і міжнародних перевезень, які поступово ставали все більш популярними. У другому поколінні DO було навіть рудиментарне ліжко — новинка на той час.

DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок - DAF

На початку 60-х голландський виробник вантажівок знову здивував усіх, цього разу DAF 2600, вантажівка, яка була спрямована навіть більше безпосередньо на міжнародні перевезення, ніж DO. Кабіна була революційною. ЇЇ квадратна форма збільшила життєвий простір – і комфорт – для водія, який іноді був далеко від дому на кілька тижнів. У кабіні було місце для ліжка і навіть двоярусного ліжка, якщо потрібно. Великі вікна забезпечували багато світла та неперевершений круговий огляд, що підвищувало безпеку. Серія 2600 стала відомою як «мати міжнародних перевезень».

DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок - DAF

Законодавець мод
У 1970 році DAF випустив серію F1600 – F2200. Автомобілі оснащені кабіною, що нахиляється, що зробило DAF однією з перших, хто представив її. Переваги відкидної кабіни були величезними. Це полегшило механікам виконання технічного обслуговування, а також краще та швидше, а водієві запропонувало набагато тихіше робоче місце, оскільки двигун був закритий у кабіні.

DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок - DAF

У 1973 році революційний 2600 замінив повністю новий 2800 (а пізніше 3300 і 3600). 2800 мав не одне, а два ліжка і завдяки неймовірному комфорту став вантажівкою номер один для далеких відстаней. DAF також був першим виробником, який випустив турбо інтеркулер для збільшення крутного моменту, потужності та меншого споживання палива.

DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок - DAF

Супер спейскеб
У 1980-х роках компанія DAF дала новий імпульс перевезенням на далекі відстані та великовантажному транспорту, представивши DAF 95, який також міг бути оснащений надзвичайно високим дахом для неперевершеного комфорту водія: SpaceCab. За ним навіть з’явився Super SpaceCab, неперевершений простір і розкіш. Для регіональних і національних перевезень DAF представив DAF 65/75/85.

DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок - DAF

Номер один у стійкості
У наступні роки ця серія автомобілів – і їхні наступники, CF і XF – зробили собі ім’я в Європі, а також ставали все більш популярними за її межами. Те саме стосувалося нової серії LF, яка була запущена на рубежі століть і була спрямована на регіональне та місцеве поширення. У 2010 році компанія DAF першою представила на ринку гібридну вантажівку. LF Hybrid зменшив споживання палива та викиди CO2 на 20 відсотків завдяки використанню електродвигуна в містах. LF Hybrid є прикладом першої позиції DAF щодо підвищення екологічності автомобільного транспорту, позиції, яка була додатково підкреслена виходом у 2018 році DAF CF Electric, першої повністю електричної вантажівки, створеної європейським виробником.

DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок - DAF

DAF нового покоління
Протягом цих років Європейський Союз розробляв нові правила щодо ваги та розмірів вантажівок. Коли вони набули чинності наприкінці 2020 року, DAF був першим виробником вантажівок, який був готовий працювати з ними. Це зробило вантажівки DAF нового покоління, випущені в 2021 році, такими ж революційними, як і знамениті DO, 2600, 2800 і XF свого часу.

DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок - DAF

Правила пропонують виробникам вантажівок можливість зробити кабіни трохи довшими за умови, що додаткова довжина сприятиме захисту навколишнього середовища, безпеці транспортного засобу та чоловіка чи жінки за кермом. Вантажівки DAF нового покоління пропонують значно більше простору для водія, значно ефективніші завдяки своїй обтічній конструкції, а завдяки надзвичайно низьким лініям поясу на лобовому склі та інтелектуальним системам камер створені для максимальної безпеки на дорозі. DAF XF, XG і XG+ для важких робіт і перевезень на далекі відстані, а також серія XD (для національних і регіональних розповсюдження) двічі поспіль отримували нагороду «Міжнародна вантажівка року».

DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок - DAF

DAF XD і XF також доступні з повністю електричною силовою установкою та мають запас ходу до 500 кілометрів без викидів на одному заряді. XD і XF Electric виготовляються на лінії зборки електричних вантажівок, повністю новій виробничій лінії, яка була запущена в експлуатацію в 2023 році на заводі DAF в Ейндховені. DAF також представив повністю електричну версію для міських перевезень – DAF XB нового покоління, яка виробляється Leyland Trucks у Великій Британії.

DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок - DAF

Готовий до майбутнього
DAF повністю готовий до майбутнього. Не лише завдяки новому поколінню автомобілів, а й тому, що компанія продовжує наполегливо працювати над інноваційними транспортними рішеннями. Наприклад, DAF розробляє водневі двигуни з нульовим рівнем викидів, які викидають лише водяну пару. У той же час материнська компанія DAF, PACCAR, проводить випробування технології ультрачистих паливних елементів і продовжує розробку електричних силових агрегатів.

DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок - DAF

Вантажівки DAF продаються по всьому світу. Від Африки до Океанії. Від Південної Америки, де DAF має власний завод у Бразилії, до Азії. І, звичайно, в Європі, де минулого року було виготовлено рекордну кількість 69 800 вантажівок. Клієнти DAF покладаються не лише на надійність його вантажівок, але й на широкий спектр допоміжних послуг – від міжнародних послуг з відновлення, першокласного постачання запчастин і фінансових послуг до швидких зарядних пристроїв для електричних вантажівок і навіть встановлення автономних локальних енергетичні мережі. Ефективність транспортування — це набагато більше, ніж лише високотехнологічні вантажівки.Оригінальні DAF
«Hub і Wim van Doorne навряд чи повірили б своїм очам, якби вони побачили продукцію в 2024 році», — говорить Харальд Зайдель, президент DAF Trucks. «У той же час вони зможуть із задоволенням підтвердити, що наші вантажівки є справжніми DAF: інноваційними, високоякісними та розробленими для забезпечення максимальної ефективності, максимального комфорту водія та неперевершеної безпеки. Вони б дуже пишалися. Так само, як я, пишаюся нашим минулим, нашим сьогоденням і нашими планами на майбутнє».

Як DAF за 95 років злетів від майстерні до транснаціональної корпорації

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі ринок вантажівок


Цікаве по темі...
• В Україні створили замінник 10-тонних самоскидів МАЗ
• В травні на українському ринку вантажівок змінився лідер
• Ford Trucks нарощує поставки техніки на український ринок
• В Україну продовжуються поставки тягачів Volvo FH з I-Save
• Як ринок авто для бізнесу відреагував на травневі складності з електрикою
• В Україні запустять державну програму підготовки жінок-водіїв для вантажівок
• В Україні виготовили пожежну автоцистерну АЦ-12-80 на повнопривідному шасі Renault Trucks
• Завод "Альфатекс" продемонстрував процес виготовлення комунальних машин
• В Україні представили нового флагмана Volvo FH Aero. Чим він здивує?
• DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок
• На українському ринку з`явилися дві нові повнопривідні моделі вантажівок
• Україні передали 41 вантажівку Mercedes-Benz Arocs
• В Україні сформували вигідні пропозиції на лінійку вантажівок SHACMAN
• Голова Volvo Trucks відвідав Україну
• DAF представив нову модель в рамках форума аграрних інновацій «НОВЕ ЗЕРНЯТКО»
Головні новини
• Toyota готує оновлення Land Cruiser 300. Що замінять?
• Універсальні дорожні машини Ford Trucks з установками Rasco виявилися корисними навіть у спеку
• Компанія «ЕРІДОН ТЕХ» продовжує оновлювати сучасними вантажівками автопарки українських підприємств
• Для ППО підтотували 10 мобільних систем звʼязку на базі вантажівок Isuzu
• В Україні стартовали продажі нового Volkswagen Golf
• Шокуючі цифри: Скільки рятувальної техніки знищив ворог під час війни
• З початку року на купівлю нових легкових автомобілів українці витратили більше 1 млрд. Євро
• В дилерському холдингу GM Group запровадили цікаву новацію
• В Україні стартують продажі нового Volkswagen Tiguan
• Одеській владі доведеться достроково погасити кредит на купівлю білоруських тролейбусів в минулі роки
• Які новації для бізнесу по залученню інвестицій ввів НБУ
• Otokar NAVIGO – міський автобус, який завоював серце Європи
• Новий PEUGEOT Traveller уже доступний в Україні за ціною від 1 769 200 грн.
• Ford виводить на ринок свій аналог Volkswagen ID.5
• Кременчуцький завод "Альфатекс" представляє автовишки від 14 до 62 м
• Захисники неба на сході України отримали 25 нових пікапів
• Найпотужніший оновлений Audi RS Q8 цього року приїде в Україну
• JAC N120 став найпопулярнішим комунальним шасі за 1 півріччя 2024 р.
• Німеччина та ЄС профінансували закупівлю 31 «Соціального таксі» для громад дев’яти областей України
• IVECO виграє великий контракт на поставку понад 900 автобусів
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україні створили замінник 10-тонних самоскидів МАЗ
• В ЗСУ показали, як модернізували БТР-4Е, з урахуванням досвіду боїв
• В Україні створили легкий тактичний бронеавтомобіль "Джура"
• Новий Opel Zafira прямує в Україну: Оголошено ціну
• 10 гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» ЗСУ отримала військові вантажівки IVECO
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• Стартують продажі оновленого Nissan Qashqai
• 7 вагомих причин, чому варто вибрати гібридний автомобіль
• Новий CITROEN C3 Aircross дебютує вже завтра. Що відомо про новинку
• Група компаній VIDI: від амбіцій до лідерства на ринку
• У червні зростаючий тренд українського авторинку надломився і змінився на падіння
• Чому українські виробники не мають шансів перемагати у тендерах ЄІБ
• Новий Volkswagen Golf R стане найпотужнішим в історії моделі
• Національна гвардія отримала першу партію нових бронеавтомобілів українського виробництва
• 125 років Renault: Цікаві факти з історії французьких авто
Акції у дилерів...
• На Skoda Kodiaq першого покоління діє вражаюча знижка в 94 500 грн.
• В Україні розпродають фургони Volkswagen Crafter
• В мережі Renault в Україні стартувала сервісна акція «Вигідне ТО»
• На культовий Mazda MX-5 діє літня цінова пропозиція
• Volkswagen T-Roc в Україні зараз доступний зі складу з вигодою 9%
• Гібридний кросовер Honda ZR-V пропонується з вигодою -262 тис. грн.
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.