Яким буде інтер’єр майбутніх моделей автомобілів DS: Авто новини від AUTO-Consulting - DS

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: DS
• DS представляє новий броньований кросовер DS 7 VAUBAN
• DS Automobiles представив свій повністю електричний гоночний болід
• Ексклюзивні спец версії DS 4 та DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY вже прямують в Україну
• DS Automobiles представляє ексклюзивну колекцію моделей на честь Антуана де Сент-Екзюпері
• Для власників автомобілів DS Automobiles стала доступна нова функція комфортного водіння GEOFENCING
• На купівлю автомобілів PEUGEOT, CITROEN, DS Automobiles, OPEL та JEEP діють вигідні програми фінансування та гранти
• В лінійці автомобілів DS представили електрифіковані версії DS 4 HYBRID та DS 3 HYBRID
• Новий кросовер DS 7 E-TENSE доступний з компенсацією -30% на лізинг
• IVECO S-Way отримав нагороду Design Awards 2024
• DS готує розкішний електричний седан з великим пробігом
Ще по DS...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

Яким буде інтер’єр майбутніх моделей автомобілів DS

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-06-13 06:38:38 (1973 разів прочитано)
Яким буде інтер’єр майбутніх моделей автомобілів DS - DS
Фірмова студія DS DESIGN STUDIO представляє M.І. 21 – і це не просто нова концепція автомобільного салону, а це справжній дослідницький простір, який ілюструє бачення майбутніх інтер’єрів Бренду.
Це дослідницький простір для вивчення нових ідей від команд дизайнерів та продуктових менеджерів, які шукають нові концепції, оригінальні форми, технічні звершення, покращену ергономіку, нові підходи HMI (Human-Machine Interface; людино-машинний інтерфейс взаємодії) та CMF (colors, materials and finishes; кольори, матеріали, оздоблення салону). Все це має бути втілено у нових серійних моделях Бренду DS Automobiles ще до кінця поточного десятиріччя.

Завдяки маніфесту M.І. 21, Бренд DS Automobiles отримав змогу вперше поділиться своїм баченням новітніх інтер’єрів з широкою публікою митців та творчих людей, які зібрались на Révélations – міжнародній виставці-бієнале ремесел і дизайну в паризькому експо-центрі Grand Palais Ephémère.

Яким буде інтер’єр майбутніх моделей автомобілів DS - DS

М.І. 21 – як майбутнє інтер’єрів DS Automobiles
Маніфест-образ М.І.21 для майбутніх автомобілів Бренду створено Томасом Бюверо (Голова відділу дизайну інтер’єрів), Вінсенстом Лобре (Голова відділу CMF з підбору матеріалів та кольорів), а також їх командами дизайнерів. Цей потужний образ втілює ідею «Мистецтва подорожей» для майбутніх інтер’єрів новітніх моделей DS Automobiles.

Що знаходить свій прояв у наступному…

- світло
Світло сприяє відчуттю комфорту в салоні автомобіля. Пряме чи розсіяне світло може підкреслити форми салону та використані матеріали, а також може стати одним з нових ключових елементів сенсорного інтер’єру автомобіля: адаптивного, розумного, пов’язаного із навколишнім середовищем. Кола, присутні в дверях, також вступають як кільця світла, що концентрують увагу на незвичних матеріалах дверцят.

Яким буде інтер’єр майбутніх моделей автомобілів DS - DS

- об’єм та простір
Нова архітектура салону пропонує відчуття більшого простору. Цього вдалось досягти завдяки тому, що панель приладів наче «літає у повітрі» та зміщена вперед. Підлогу звільнено від центрального тунелю та центральної консолі, а прозорі засклені поверхні збільшено, щоб подарувати відчуття більшого простору та свободи всередині. Ніші для зберігання речей натхненні світом меблів. А тонкий баланс між матеріалами, сенсорними панелями та розподілом об’ємів, забезпечує відчуття загального комфорту й затишку.

- звуки
Під час подорожі звуки дозволяють розуму втікати від рутини багатокілометрової дороги. Також аудіо-система може сприяти загальному естетичному вигляду кабіни та підкреслювати акустичні особливості якості салонів DS Automobiles. Звук є частиною подорожі: він може підсилити враження руху або бути прихованим та зникнути взагалі, щоб подарувати тишу розкоші. Було використано безліч цікавих думок та ідей, щоб покласти край необхідності постійного контролю аудіо-системи з одночасним отриманням просторового звучання та привабливих форм. Виконана робота та отриманий результат демонструють візуальну привабливість та гармонійне поєднання плавних форм і вишуканого стилю. Зрештою, «серцем» звукової системи став центральний елемент, розміщений в салоні – справжній об’єкт сучасного мистецтва, що має незвичну форму та декоративне підсвічування.

- взаємозв’язок
Відносини «людина-машина» були винайдені заново. Починаючи з концепту DS AERO SPORT LOUNGE 2020 року, Бренд DS Automobiles почав створювати інтер’єри з менш нав’язливими та більш «магічними» інтерфейсами. Наприклад, інформація може проектуватись на м’які напівпрозорі бавовняні поверхні. Зникнення екранів мало на меті зменшити розумове навантаження на водія та надмірність інформації. Наразі гонка за розмірами або кількістю екранів є однією з головних тенденцій серед усіх автовиробників. Водночас, у вимкненому стані ці екрани вже не мають реальної естетичної цінності. Тому ідея Бренду DS Automobiles полягає в тому, щоб знайти технологію, яка буде надавати необхідну інформацію про водіння без шкоди для привабливості інтер’єру загалом. Маніфест щодо нової концепції салону M.І. 21 передбачає інноваційне рішення з можливістю проекції інформації на поверхню, яку можна зробити непрозорою для відображення інформації або зробити повністю прозорою для демонстрації привабливих матеріалів. Єдиною поступкою для екранів є ті, що розташовані на дверцятах та призначені для перегляду зображення з камер. Керування новою системою HMI здійснюється голосом або за допомогою дистанційного пульту, розташованої в центральному підлокітнику.

Яким буде інтер’єр майбутніх моделей автомобілів DS - DS

- мистецтво
Серед іншого, маніфест М.І. 21 щодо нових концепцій салону передбачає перетворення останнього з банального елементу автомобіля на справжній витвір мистецтва. Кожен власних може адаптувати та навіть створити салон у відповідності до власних смаків. Художній та творчий підхід до проектування салону виводить його на інший, вищий рівень. Наприклад, відсутність динаміків звільняє місце в дверцятах. Тому цей простір можна використати по-іншому – наприклад, переосмислити ніші-полички для речей та «інвестувати» нестандартні дизайнерські рішення у цей простір. Такий рівень мистецького вираження у сфері автомобільного інтер’єру є безпрецедентним для сучасного світу. Це справжнє втілення ідеальної геометрії та форми заспокоєння.

Відповідає Тьєррі Метро (Thierry Metroz), директор з дизайну Бренду DS Automobiles

Що таке «маніфест», яка різниця між розуміннями «маніфест» та «концепт-кар»?
«Маніфест – це справжній робочий інструмент, справжній прискорювач змін, який ми використовуємо, щоб розмірковувати про майбутнє. Фізично це модель, яка зазвичай повинна залишатися в таємниці, оскільки вона демонструє багато реальних потенційних змін на майбутнє для нашого Бренду.

Такі заяви, маніфести, моделі є сполучною ланкою між нашими ідеями-баченням та реальними проектами в розробці. Вони допомагають керувати роботою та опрацювання нових ідей. Також вони допомагають діляться напрацюваннями між дизайнерами, інженерами, керівництвом. Зрештою, завдяки таким маніфестам-прототипам, ми можемо провести реальні тести для визначення привабливості того або іншого рішення.

Яким буде інтер’єр майбутніх моделей автомобілів DS - DS

Оскільки в основному, це внутрішній дослідницький інструмент, наші команди мають змогу використовувати його для розкриття власного творчого потенціалу. Водночас, потрібно враховувати купу деталей – адже більшість елементів мають бути придатні до серійного виробництва. Ось тут є велика різниця з концептуальним автомобілем, який може бути взагалі непридатним до серійного виробництва.

І останнє: дуже важливий часовий фактор. Починаючи від 100% цифрового дизайну або першого ескізу й до втілення у вигляді фінальної моделі, має проходити менше шести місяців.

Отже, маніфест кристалізує наші думки щодо майбутнього продукту і наче задає дорожню карту для руху вперед».

Фірмова студія DS DESIGN STUDIO.PARIS: що ховається за сценою
Паралельно з презентацією на виставці Révélations, інтер’єр-маніфест M.І. 21 також представлено на новому веб-сайті DSDESIGNSTUDIO.PARIS.

Веб-сайт DSDESIGNSTUDIO.PARIS є чудовим доповненням до корпоративного веб-сайту DS Automobiles. А головна ідея його існування полягає в тому, щоб об’єднати широку громадськість навколо дизайн-творінь Бренду, здобутого унікального досвіду та нестандартної співпраці. Інтернет користувачі потраплять за лаштунки таких проектів, як маніфест M.І. 21 та інших. Через ексклюзивні інтерв’ю, кожен користувач може дізнатись бачення та пристрасть людей, які формують дизайн майбутніх проектів Бренду DS Automobiles.

Яким буде інтер’єр майбутніх моделей автомобілів DS - DS

«Ми хочемо залучити якомога більше зацікавлених людей «за лаштунки» нашого творчого процесу – наче шеф-кухар запросив би своїх шанованих клієнтів на кухню. Наша перша мотивація полягає у тому, аби поділитися своєю пристрастю з відвідувачами сайту, які бачать лише частину наших дизайн-проектів у виставкових залах. Ми хочемо пояснити якомога більшій кількості людей особливості дизайну наших концептуальних автомобілів та серійних моделей. У розділі LAB веб-сайту DS DESIGN STUDIO.PARIS відвідувачі відкриють для себе деякі проекти, які вони точно не очікують побачити в автомобільному дизайн-центрі».
Тьєррі Метро (Thierry Metroz), директор з дизайну Бренду DS Automobiles

Варто відзначити, що кожна модель Бренду DS Automobiles приваблює неймовірно чуттєвим дизайном – як ззовні, так і всередині – що сповнений натхненням своїх творців. Переконайтесь в цьому самостійне: ознайомтесь з модельним рядом DS Automobiles на офіційному українському сайті Бренду.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• Новий Opel Zafira прямує в Україну: Оголошено ціну
• В Україні стартовали продажі нового Volkswagen Golf
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• Стартують продажі оновленого Nissan Qashqai
• Новий CITROEN C3 Aircross дебютує вже завтра. Що відомо про новинку
• 125 років Renault: Цікаві факти з історії французьких авто
• Як пікап Tata Xenon X2 показав себе на бездоріжжі
• Новий Volkswagen Golf R стане найпотужнішим в історії моделі
• Zeekr заборонив офіційно постачати свої авто до РФ і ось чому
• В Україні відкрито передзамовлення на нове покоління Skoda Kodiaq
• BMW M5 нового покоління отримає "ніздрі" з підсвіткою
• В Україні стартують продажі нового Volkswagen Tiguan
• В новому Opel Grandland майбутнє стає реальністю
• Купе-кросовер Genesis GV80 на ринку США виявився дорожчий від BMW X6
• Bugatti представила новий гіперкар за 3,8 млн. євро
Головні новини
• Український ринок електрокарів у 2024 році став виглядати краще серед європейських країн
• В Україні діє спеціальна гарантія на шини Michelin
• Як Уряд збирається обкласти драконівськими податками ринок автомобілів. На які авто вони будуть діяти?
• У Дніпрі з'явилася 60-метрова пожежна автодрабина на шасі IVECO
• Європейський авторинок зростає за рахунок гібридів та електрокарів
• Уряд вирішив «зарізати» ринок нових авто
• Bosch пропонує нові рішення для комфортного водіння
• Вантажівка MAN перевезла 350-тонну субмарину
• В Україні оголошено версії та ціни на новий Opel Vivaro
• ZF розширює портфоліо систем керування рухом cubiX на комерційні автомобілі
• Audi відмовиться від деякої бутафорії у дизайні
• Otokar Navigo долучається до естафети Олімпійського вогню 2024
• Західна преса знову вважає, що у 2025 році РФ вичерпає резерви по бронетехніці
• ВР ухвалила підвищення акцизів на пальне. Коли та на скільки подорожчає паливо
• АЛЬФАТЕКС пропонує популярну модель вакуумної машини на шасі DAYUN CGC1120
• Український виробник представив заміну аграрним КАМАЗам
• В Києві та області продається половина всіх автомобілів в Україні
• В Україні нараховується вже більше 200 тис. електромобілів та гібридів
• В Україні зросте попит на малі паливозаправники і ось чому
• Як зміниться Peugeot, щоб конкурувати з китайськими конкурентами
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україні створили замінник 10-тонних самоскидів МАЗ
• Український виробник представив заміну аграрним КАМАЗам
• В Україні створили легкий тактичний бронеавтомобіль "Джура"
• Новий Opel Zafira прямує в Україну: Оголошено ціну
• В Україні стартовали продажі нового Volkswagen Golf
• Стартують продажі оновленого Nissan Qashqai
• 7 вагомих причин, чому варто вибрати гібридний автомобіль
• Група компаній VIDI: від амбіцій до лідерства на ринку
• У червні зростаючий тренд українського авторинку надломився і змінився на падіння
• Чому українські виробники не мають шансів перемагати у тендерах ЄІБ
• Національна гвардія отримала першу партію нових бронеавтомобілів українського виробництва
• На аукціоні продадуть Lamborghini Miura, який все життя простояв у вітальні, як мебля
• Вантажівка MAN перевезла 350-тонну субмарину
• Zeekr заборонив офіційно постачати свої авто до РФ і ось чому
• В Україні відкрито передзамовлення на нове покоління Skoda Kodiaq
Акції у дилерів...
• На Skoda Kodiaq першого покоління діє вражаюча знижка в 94 500 грн.
• В Україні розпродають фургони Volkswagen Crafter
• В мережі Renault в Україні стартувала сервісна акція «Вигідне ТО»
• На культовий Mazda MX-5 діє літня цінова пропозиція
• Volkswagen T-Roc в Україні зараз доступний зі складу з вигодою 9%
• Гібридний кросовер Honda ZR-V пропонується з вигодою -262 тис. грн.
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.