Stellantis Україна безкоштовно відремонтувала вже понад 1000 авто державних та комунальних служб: Авто новини від AUTO-Consulting - Stellantis

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Stellantis
• Як вдалося запустити виробництво Citroen C5 Aircross на російському заводі? Офіційна відповідь від Stellantis
• Stellantis створив альянс з закупівельним союзом Nexus для просування власного бренду запчастин
• Stellantis змінитить назву нового кросоверу Alfa Romeo під тиском італійського уряду
• Понад 2 роки Stellantis Україна безкоштовно ремонтує автомобілі – 13 тис. заявок на суму близько 100 млн.
• Stellantis створить в Україні мережу альтернативних автосервісів під брендом EUROREPAR Car Service
• Stellantis у 2024 році виведе на український ринок 24 новинки. Що це будуть за моделі
• В 2024 році Stellantis планує зайняти 11,4% ринку нових автомобілів в Україні
• Stellantis вироблятими електричні фургони у Великобританії
• Stellantis витратить $6 млрд на нові ДВЗ
• Які новинки Stellantis приїдуть в Україну в 2024 році
Ще по Stellantis...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

Stellantis Україна безкоштовно відремонтувала вже понад 1000 авто державних та комунальних служб

ринок автомобілів | Опубліковано - 2022-09-23 15:45:42 (4892 разів прочитано)
Stellantis Україна безкоштовно відремонтувала вже понад 1000 авто державних та комунальних служб - Stellantis
Починаючи з 1 березня українське представництво концерну Stellantis запустило програму безкоштовного сервісного обслуговування і ремонту автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни. Протягом останніх півроку автомобілі брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL безкоштовно отримували комплексне технічне обслуговування та ремонтні роботи. І тепер ми готові з гордістю поділитися тим, що кількість автомобілів, які звернулися на сервіси брендів перетнула вагому позначку в 1 000 авто!
Зважаючи на вражаючий результат, ТОП-менеджмент Stellantis Україна та представники дилерської мережі готові розповісти про те, як саме була запущена дана програма, з чим зіткнулися на етапі реалізації та яких загальних результатів вдалося досягнути на шляху до 1 000 відремонтованих автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни.

Генеральний директор представництва концерну Stellantis в Україні Руслан Акімов.Коли було прийнято рішення про запуск даної програми?
– Ідея створення даної програми з’явилася майже одразу після початку повномасштабного вторгнення на територію України. Ми замислилися над тим, як ми можемо допомогти країні у цей складний час, чим можемо бути корисними. Представництво Stellantis в Україні, маючи досвід допомоги в боротьбі з корона-кризою 2020-го року, запровадивши програму підтримки з обслуговування автомобілів швидкої допомоги, не думаючи, одразу вирішило його повторити та значно розширити, запустивши програму безкоштовного ремонту та обслуговування всіх авто державного та комунального транспорту наших брендів.

Яку ціль ставила перед собою компанія?
– Чесно кажучи, ми не ставили перед собою цілей, а думали, як допомогти Україні та українцям. Розуміючи, що дорогами нашої країни їздять тисячі автомобілів наших марок, які виконують критично важливі функції – пожежні, карети швидкої допомоги, поліцейські авто тощо, ми не могли залишати їх без підтримки. Адже від швидкості реагування даних структур залежать життя людей, а справний транспорт запорука успіху. Наша амбітна ціль – подбати про справність транспорту даних структур, аби вони завжди були готові до виконання власних обов’язків.

Як відреагували представники дилерських центрів на запуск програми?
– Я в котре запевнився, що представники та партнери Stellantis Україна не просто професіонали своєї справи, а й люди з гідністю, які пишаються тим, що мають змогу допомагати Україні та українцям. Тому з моменту запуску програми в березні, дилери з готовністю долучалися до роботи, і уже в перші дні в 12 регіонах України, де не велися активні бойові дії, запрацювали сервісні центри брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL.

Скільки наразі дилерських центрів доєдналося до програми і в яких регіонах? – Наразі програма функціонує майже по всій Україні: 33 дилерських центри брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL відкриті в 17 регіонах країни та надають послуги безкоштовного ремонту та обслуговування державного та комунального транспорту. Деталі можна дізнатись на сайтах відповідних брендів.

Stellantis Україна безкоштовно відремонтувала вже понад 1000 авто державних та комунальних служб - Stellantis

В яких регіонах України активніше звертаються на сервіс по даній програмі?
– Звичайно найбільша кількість звернень на сервіси у містах-мільйонниках: першість у столиці, не відстає від Києва Дніпро, а за ним Львів та Одеса. Інші обласні центри, відповідно до своїх потреб, теж звертаються за сервісним обслуговуванням. Серед цього списку є багато і прифронтових міст, у яких співробітники проводять ремонти під звуки сирен. Це вкотре свідчить про те, що мужність наших людей безмежна.

Чи відповідають результати програми на зараз планам, які були на старті?
– Як я вже казав раніше, ми не ставили перед собою планів досягти якогось конкретного показника або числової відмітки. Проте, в березні, коли програма була запущена, ми і не могли уявити, що через півроку перетнемо відмітку у 1 000 відремонтованих автомобілів на загальну вартість робіт понад 15 мільйонів гривень. Але це не означає, що ми зупинимося, дилерські центри брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL і надалі будуть ремонтувати автомобілі, що належать до державної та комунальної власності.

Скільки ще часу буде триватиме дана програма?
– Програма по безкоштовному ремонту автомобілів, що належать до державної та комунальної власності триватиме доти, доки це буде потрібно. Наш бізнес і надалі працюватиме і надаватиме якісний продукт та сервіс.

Директор відділу післяпродажного обслуговування представництва концерну Stellantis в Україні Олександр ЛичЯк зі сторони сервісних центрів запускалася дана програма?
– Першочерговою задачею було забезпечити безпечне функціонування дилерських центрів, тому робота сервісів була запущена тільки в регіонах де не велись активні бойові дії. Ми розуміли, що потрібно максимально оперативно прийняти рішення, яким чином ми можемо допомогти країні. Програма по безкоштовному ремонту автомобілів, які належать до державної та комунальної власності, це перш за все можливість швидко «поставити авто на колеса» та повернути його на службу. Зазвичай держструктурам доводиться бюджетувати витрати на ремонт та обслуговування автопарку, такий процес займає доволі багато часу, якого в поточній ситуації немає. А завдяки програмі від представництва Stellantis в Україні, ми оминаємо етапи погодження бюджету та ремонтуємо авто за власний рахунок. Все задля того, аби автомобілі швидше повернулися до виконання своїх завдань.

Скільки автомобілів звернулося на сервіси брендів Stellantis за час дії програми?
– Станом на зараз відремонтовано понад 1 000 автомобілів, що знаходяться у державній та комунальній власності. За перші півроку дії програми ми отримали більше 2000 запитів на виконання робіт. Тобто в середньому по 2 задачі різного ступеню складності, затрат по часу та ресурсам на кожне авто. Звичайно, всі роботи проводилися за рахунок ТОВ «Пежо Сітроен Україні», і вже зараз загальна вартість робіт по відновленню та ремонту автомобілів брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL сягає понад 15 мільйонів гривень. Але не тільки кількісні показники є важливими. Зважаючи на ситуацію, яка була в країні станом на початок березня, дилерська мережа наших брендів та співробітники концерну Stellantis, як в Україні так і в центральному офісі, зробили неймовірну роботу задля забезпечення функціонування цієї програми: готовність дилерських центрів приймати автомобілі, постачання запасних частин, технічна, гарантійна та інформаційна підтримка були поновлені в неймовірно короткі терміни, без всіх цих складових реалізація цієї програми була б неможлива. Я безмежно вдячний всім колегам за дуже високий рівень професіоналізму і пишаюся, що маю змогу працювати з такими людьми.

Stellantis Україна безкоштовно відремонтувала вже понад 1000 авто державних та комунальних служб - Stellantis

Які найдорожчі ремонтні роботи для одного авто виконувалися за останні півроку?
– Звичайно робота з кожним авто індивідуальна і формат робіт в кожному випадку відрізняється. Це може бути, до прикладу, звичайне планове технічне обслуговування або заміна мастила. Але трапляються і випадки, коли автомобілі потребують серйозного ремонту або заміни великих вузлів, що суттєво впливає на вартість та тривалість робіт. Так, до нас на сервіс потрапив PEUGEOT Boxer на якому виконують свої завдання медики ЗСУ, були виявлені проблеми з двигуном і прийнято рішення про його заміну. Так, загальна вартість робіт, вартість нового двигуна та супутніх запасних частин становила близько 220 тисяч гривень, що можна вважати одним із найдорожчих ремонтів за час дії програми. Але наразі даний автомобіль знову на дорогах України та продовжує оперативно реагувати на виклики.

Який середній вік та середній пробіг у автомобілів, які звертаються на сервіси брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL?
– Переважно це авто, яким трохи більше 3 років, а середній пробіг близько 75 тисяч кілометрів. Але я б не орієнтувався на середні цифри, адже вони не є показовими – існує багато факторів, які впливають на потребу в обслуговуванні, в тому числі наявність офіційної сервісної історії, інтенсивність експлуатації тощо. В свою чергу до нас на сервіси звертаються і «авто-рекордсмени» по віку та пробігу. Так, найстарший автомобіль, який звернувся за технічним обслуговуванням був Opel Omega 2002 року. А якщо говорити про найбільший пробіг, який показав одометр, то нам є чим вас здивувати, адже рекордсмен перетнув позначку у півмільйона кілометрів. Сімнадцятирічний PEUGEOT Boxer потрапив на сервіс бренду, коли на одометрі уже було понад 594 000 кілометрів, та після отримання обслуговування, автомобіль поїхав далі виконувати свої службові обов’язки.

Stellantis Україна безкоштовно відремонтувала вже понад 1000 авто державних та комунальних служб - Stellantis

Авто яких служб частіше за все звертались за обслуговуванням?
– Нагадаю, що дія програми поширюється на всі автомобілі, що знаходяться у державній та комунальній власності: служба національної поліції, швидка медична допомога, аварійні служби, комунальні підприємства, що забезпечують безперебійне функціювання інфраструктури тощо. Найбільша частка припадає на автомобілі медичних служб - 49% від загальної кількості авто, тобто майже 500 одиниць техніки. В свою чергу на сервіси брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL звернулося 202 автомобілі, що належать національній поліції, та ще 305 автомобілів довірили нам комунальні й інші служби.

Представництво Stellantis в Україні щиро дякує кожній людині, яка працює, аби програма по безкоштовному сервісному обслуговуванні автомобілів, що належать до державної та комунальної власності діяла безперебійно та результативно на території України. У важкі для країни часи ми маємо об’єднатися для спільної справи, для допомоги один одному та задля боротьби за нашу свободу. Тому результат в 1000 відремонтованих авто це не бар’єр, це та сходинка яку ми з легкістю подолали та впевнено рухаємося далі, аби надавати якісне сервісне обслуговування ще більшій кількості автомобілів.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Berlingo та його електричну версію
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• Skoda представила оновлену версію бестселеру Skoda Octavia
• В Україні оголошено ціни на нові мінівени PEUGEOT RIFTER та E-RIFTER
• Уряд Німеччини передав Нацполіції нові позашляховики Toyota Land Cruiser
• Rolls-Royce оновив люксовий позашляховик Cullinan
• АВТ Баварія виводить на ринок України ще один бренд
• Volkswagen представив автокемпер на базі нового T7 Multivan
• Українські медики отримали 75 електричних MG4 EV
• Які новинки пікапів з’явилися на українському ринку
• Стала відома країна найбільший імпортер китайських електромобілів
• МВС отримало позашляховики від ОБСЄ
• Renault оголосила ціни у Європі на нове покоління Master
• В Україні відкрито замовлення на нову Skoda Octavia A8 зі знижкою до 85 000 грн.
Головні новини
• В Україні відкрито прийом замовлень на новий Opel Combo Cargo. Оголошено ціни
• В Україні розширюють сервісну мережу з обслуговування вантажних автомобілів JAC
• В Україні в цьому році почнуть виробляти сучасну БМП
• Жінки все частіше отримують посвідчення водія категорії СЕ для керування вантажівками
• Євросоюз запроваджує до 38% додаткового мита на китайські електромобілі
• В Україну продовжуються поставки тягачів Volvo FH з I-Save
• MINI представив новий 5-дверний MINI Cooper
• Scania представила нове покоління двигунів, що працюють на альтернативному паливі
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• Jaguar Land Rover почнуть використовувати китайські платформи від Exeed
• На честь 40-річчя IVECO в Україні пропонуються запчастини зі знижкою до 50%
• Київ закупив для військових пікапи Isuzu D-Max
• В Україні розширена лінійка автокранів AVTR-16 на шасі JAC N200
• Складений рейтинг мереж АЗС по сплаті податків. Хто лідер
• DAF святкує 75-річчя виробництва вантажівок
• Київ знову оголошує тендер на придбання тролейбусів в рамках кредиту ЄІБ
• В Україні запрацював перший цех Rheinmetall
• Як пікап Tata Xenon X2 показав себе на бездоріжжі
• Туреччина запровадить 40% мита на авто з Китаю
• ZF представляє нову концепцію керма
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Франція передала Україні бронетранспортери та вантажівки
• Українських водіїв будуть включати до Реєстру військовозобов`язаних. Як і для чого це робиться?
• Транспортна галузь може опинитись на межі колапсу
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Berlingo та його електричну версію
• В Україні хочуть ввести додаткові перевірки громадян під час перереєстрації авто та отриманні водійських прав
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• Історія успіху. 30 років розвитку групи компаній VIDI
• Skoda представила оновлену версію бестселеру Skoda Octavia
• Перевізники придумали, як діяти з далекобійниками, що покинули вантажівки
• В Україні зростуть ціни на бензин і ДП: Рада ухвалила в 1-му читанні закон про підвищення акцизів
• Уряд Німеччини передав Нацполіції нові позашляховики Toyota Land Cruiser
• Як зміниться порядок отримання послуг у сервісних центрах МВС після 18 травня
• В Україні розглядають заміну посвідчення водія кожні 5-10 років
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
Акції у дилерів...
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• На автомобілі CUPRA на складі в Україні діють спеціальні ціни
• На броньовані автомобілі BMW Х5 М50i VR6 діє спеціальна пропозиція
• В автосалонах GM GROUP діють вигідні умови по підготовці авто після зими
• Кросовер Opel Grandland — в наявності в Україні зі знижкою 40 000 грн.
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.