З його слів, якщо ці заправки привести до ладу і запустити, то на них через 2-3 роки можна проливати 25 тис. тонн пального.
Він розповів, що на першому етапі, який триватиме близько півроку, компанія планує запустити 55-60 автозаправок.
«Потім другий етап – це ще плюс-мінус 50-60 АЗС можна запускати. А всі решта це такі, які треба відновлювати. Максимум половина заправок це те, що ми маємо запустити протягом наступного року», — поділився планами Супруненко.
З його слів, ще близько 50 заправок знищені або перебувають на окупованих територіях. «Є певні об’єкти на вже деокупованій землі, але вони знищені. Це Запорізька, Херсонська й Харківська області», — зазначив він.
Щодо інвестицій Супруненко розповів, що загалом у запуск цього проєкту заплановано вкласти 1,2 млрд грн з урахуванням 696 млн, які треба сплатити за самі АЗС.
«На першому етапі запуску в найближчі 3-4 місяці, крім суми купівлі, ми плануємо додатково вкласти ще 500 млн грн», — зазначив він.
Як зазначає «Економічна правда», ТОВ «Макс Енерго Ресурс» почало займатись імпортом пального лише після повномасштабного вторгнення й повної переорієнтації паливного ринку на постачання з Європи.
Нагадаємо, державний «ПриватБанк» 27 вересня провів електронний аукціон з продажу 245 АЗС і 33 земельних ділянок. Про це йдеться на сайті OpenMarket держпідприємства «СЕТАМ» Міністерства юстиції України.
Лот «складається з 245 об'єктів нерухомого майна (переважно колишні заправки ANP і «Авіас») і 33 земельних ділянок». Йдеться про АЗС, які тривалий час контролювалися структурами Ігоря Коломойського. |