У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів: Авто новини від AUTO-Consulting - дилер

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: дилер
• В дилерському холдингу GM Group запровадили цікаву новацію
• В Закарпатській, Волинській та Чернівецькій областях оголошено тендер на дилерство PEUGEOT, CITROEN та OPEL
• Доставка авто в Україну. В Україні пропонується онлайн-продукт з повним контролем і новими можливостями для дилерів
• У дилерів Volkswagen доступна партія кросоверів VW T-Roc за спеціальними цінами
• Чи планують офіційні дилери розширювати кількість автосалонів з продажу вживаних автомобілів
• Автобезпека Benish GPS відтепер офіційно в усіх дилерських центрах НІКО
• Шлях компанії «Авто-Регіон» за 20 років: від дилера до виробника
• Шлях до цивілізації: Як конкурувати з «перекупами» та які перспективи у офіційних дилерів на ринку вживаних авто
• Шлях до цивілізації: Чому клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера?
• Чи є переваги купівлі вживаних автомобілів в офіційній дилерській мережі?
Ще по дилер...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів

дилерська мережа | Опубліковано - 2023-11-03 08:42:22 (6503 разів прочитано)
У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер
Не зважаючи на важкий стан економіки України, зростаючий попит на автомобілі дозволяє з надією дивитись на майбутнє та відкривати нові дилерські центри. AUTO-Consulting поспілкувався з представниками офіційних імпортерів, поцікавившись їх планами стосовно розширення дилерської мережі в 2023 році та у майбутньому.
Дилерська мережа, особливо великих імпортерів, втратила значну кількість центрів продажу та обслуговування з 24 лютого 2022 року. Якщо вони не були знищенні в окупованих містах, то були розграбовані та пошкоджені. Тим не менше, в міру деокупації, їх будуть відновлювати чи будувати нові. Тим часом імпортери розширюють географію дилерської мережі і взяли курс на мирні, завдяки ЗСУ, регіони України.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

Цього року, завдяки певній стабілізації ситуації в країні та зростанню попиту на нові автомобілі, за даними Асоціації автовиробників України, за 9 місяців 2023 року в Україні відкрився 21 новий дилерський центр, що на 10% більше, ніж за аналогічний період 2022 року.

Навіть попри війну, український авторинок займає непогані позиції серед європейських країн

Який обсяг автомобільного ринку України у 2023 році очікують головні оператори

Серед автомобільних брендів, які відкрили нові дилерські центри в Україні, найбільше було представлено брендів Hyundai (6 нових дилерів), Toyota (4 нових дилерів) та Renault (3 нових дилерів). В столиці з’явилось одразу десять нових автосалонів, п’ять у Харкові та по два в Одесі та Львові.

Влітку ми відкрили новий ДЦ (дилерський центр) в місті Луцьк Mazda Луцьк-Експо. Відтепер залагодити питання, пов'язані із сервісом, купівлею автомобілів чи запчастин, взяти участь у тест-драйві мешканцям західного регіону України стане ще зручніше. Також до кінця року планується відкриття дилерського центру в місті Кривий Ріг. На 2024 рік поки ще рано щось прогнозувати, будемо орієнтуватись по ситуації, – говорить Тетяна Шеремет, Менеджер з маркетингу та PR Mazda.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

За словами Наталі Топтун, PR-менеджеру компанії «Рено Україна», нові дилерські контракти не підписувалися та не розширювали вже існуюче партнерство по Україні, але були зміни локацій, пов’язані з безпекою та розширенням бізнесу. Стосовно найближчого майбутнього, то компанія має плани з розширення мережі за рахунок нових інвестицій у контакт-центри з існуючими партнерами. Один з таких центрів вже найближчим часом з’явиться на півдні нашої країни.

“У березні 2023 р. відкрився новий концептуальний VRE дилерський центр Volvo Car Львів”, – розказує Артем Ткаченко, бренд-директор Volvo. – “Це вперше, коли у львівському регіоні салон та сервісний центр зосереджені в єдиному місці, адже з 2007 року cалон та сервісний центр Volvo знаходилися у різних локаціях. Відтепер концептуальний офіційний дилерський центр Volvo відповідає всім стандартам бренду, поєднуючи сервісне обслуговування та салон з автомобілями під єдиним дахом. Шоурум у 515 м2 вміщує 6 моделей Volvo. До придбання доступний весь модельний ряд компанії.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

Наразі дилерська мережа налічує 11 дилерів у 9 ключових містах (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Полтава, Вінниця, Херсон, Запоріжжя). Відкриття нових дилерів поки не планується. Водночас, ми віримо у Сили Оборони України і сподіваємось, що в 2024 р. безпекова ситуація дозволить відновити повноцінну роботу дилерів у Запоріжжі і Херсоні.

Обережний оптимізм: Як головні оператори авторинку оцінюють підсумки продажів за 9 місяців

Тренди авторинку України: чи продовжує зростати частка сегменту SUV?

Під крилом Stellantis багацько брендів, і Руслан Акімов, гендиректор концерну в Україні, розповів AUTO-Consulting про нові автоцентри:

– Бренд Citroen з радістю повідомляє про початок роботи нового концептуального дилерського центру Citroen «Автоград Одеса», який офіційно відкрився 18 вересня 2023 року за новою адресою: м. Одеса, вул. Інглезі 15А. Таким чином, бренд Citroen та персонал дилерського центру демонструють стійкість та прагнення до розвитку навіть у складні для України часи, – розказує Руслан.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

Наголосимо, що новий дилерський центр Citroen «Автоград Одеса» входить до складу великого автомобільного містечка, що дуже зручно для потенційних клієнтів, адже експозиція нового дилерського центру може нараховувати до шести автомобілів бренду: легкові седани або кросовери, комерційній фургони, сімейні вени тощо.

Влітку запрацювали одразу два нових дилерських центра Opel – у містах Рівне та Вінниця. Opel Центр Рівне МТВ має загальну площу автосалону в 220 м2 й дозволяє одночасно розміщувати до восьми автомобілів. В автосалоні може бути представлений весь модельний ряд бренду Opel: декілька кросоверів різного класу, компактні автомобілі для міста та зручні вени для великої сім’ї, комерційні фургони. Автосалон Opel пропонує повний комплекс послуг з придбання автомобіля, оформлення не тільки купівлі-продажу, але також кредитування або лізинг для клієнтів.

Opel центр Вінниця «Автомир М» розташований у Вінниці за адресою Немирівське шосе 94В, що дуже зручно – виїзд з міста, поруч знаходяться великі транспорті магістралі та розв’язки. Це гарантує зручний під’їзд до дилерського центру не лише мешканцям Вінниці, але й гостям з інших областей та міст: Житомир, Біла Церква, Хмельницький, Умань.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

“В умовах війни головне завдання для нас, як для представництва Stellantis в Україні, зберегти існуючу дилерську мережу. Але, незважаючи навіть на такі складні умови, ми плануємо в майбутньому більше бути представленими в західних регіонах нашої країни”, – з додає Руслан Акімов.

Нещодавно, 23 жовтня Toyota відчинила двері концептуального дилерського центру у Черкасах — Тойота Центр Черкаси «Мотор Сіті», за адресою вул. Сумгаїтська, 9. Це перший центр бренда у даному регіоні і тут можна отримати всі фірмові послуги для вашого авто. Нова концепція ДЦ втілює у життя нову візуальну ідентичність бренда з дизайном інтер’єру виставкового залу, спроєктованого навколо центру обслуговування клієнтів. Тут відвідувачі взаємодіятимуть із брендом як у цифровому вигляді, так і з експертами роздрібної торгівлі.

Які неочікувані моделі нових автомобілів попали в ТОП продажів у 2023 році

А в Одесі розпочав роботу новий дилерський центр Honda. Таким чином 25-річна історія Honda в Одесі отримала своє продовження, а одеситам знову доступний актуальний модельний ряд автомобілів, мотоциклів та силової продукції Honda.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

Наразі завершується формування дилерської мережі автосалонів нового для українців бренду Changan. Просувати китайську марки буде японська компанія «СОДЖІТЗ АВТО УКРАЇНА», використовуючи успішний досвід, набутий за роки роботи з Subaru. Майбутні покупці автомобілів Changan отримають якісний продукт за привабливою ціною, а дилери працюватимуть за такими ж високими стандартами клієнтського та сервісного обслуговування.

Як бачимо, не зважаючи на важкий рік, автомобільний бізнес розвивається, трансформується, змінює локацію, переїжджаючи зі сходу країни на захід та південь… А головне, створює нові робочі місця, обслуговує, часто, життєво необхідну техніку, та приймає всіх бажаючих при необхідності зігрітися та підзарядити мобільні гаджети, в разі відключення тепла та електроенергії.

Український авторинок у жовтні трохи просів, але тримає високий темп з початку року

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі дилерська мережа


Цікаве по темі...
• «Епіцентр» заходить в паливний бізнес
• В Україні розширюють сервісну мережу з обслуговування вантажних автомобілів JAC
• На Західній Україні відкрили нові сервісні центри МВС
• VIDI припинила співпрацю з брендом Haval
• В Україні оновили ще один сервісний центр МВС
• В Закарпатській, Волинській та Чернівецькій областях оголошено тендер на дилерство PEUGEOT, CITROEN та OPEL
• В дилерському холдингу GM Group запровадили цікаву новацію
Головні новини
• Toyota готує оновлення Land Cruiser 300. Що замінять?
• Універсальні дорожні машини Ford Trucks з установками Rasco виявилися корисними навіть у спеку
• Компанія «ЕРІДОН ТЕХ» продовжує оновлювати сучасними вантажівками автопарки українських підприємств
• Для ППО підтотували 10 мобільних систем звʼязку на базі вантажівок Isuzu
• В Україні стартовали продажі нового Volkswagen Golf
• Шокуючі цифри: Скільки рятувальної техніки знищив ворог під час війни
• З початку року на купівлю нових легкових автомобілів українці витратили більше 1 млрд. Євро
• В дилерському холдингу GM Group запровадили цікаву новацію
• В Україні стартують продажі нового Volkswagen Tiguan
• Одеській владі доведеться достроково погасити кредит на купівлю білоруських тролейбусів в минулі роки
• Які новації для бізнесу по залученню інвестицій ввів НБУ
• Otokar NAVIGO – міський автобус, який завоював серце Європи
• Новий PEUGEOT Traveller уже доступний в Україні за ціною від 1 769 200 грн.
• Ford виводить на ринок свій аналог Volkswagen ID.5
• Кременчуцький завод "Альфатекс" представляє автовишки від 14 до 62 м
• Захисники неба на сході України отримали 25 нових пікапів
• Найпотужніший оновлений Audi RS Q8 цього року приїде в Україну
• JAC N120 став найпопулярнішим комунальним шасі за 1 півріччя 2024 р.
• Німеччина та ЄС профінансували закупівлю 31 «Соціального таксі» для громад дев’яти областей України
• IVECO виграє великий контракт на поставку понад 900 автобусів
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україні створили замінник 10-тонних самоскидів МАЗ
• В ЗСУ показали, як модернізували БТР-4Е, з урахуванням досвіду боїв
• В Україні створили легкий тактичний бронеавтомобіль "Джура"
• Новий Opel Zafira прямує в Україну: Оголошено ціну
• 10 гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» ЗСУ отримала військові вантажівки IVECO
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• Стартують продажі оновленого Nissan Qashqai
• 7 вагомих причин, чому варто вибрати гібридний автомобіль
• В Україні стартовали продажі нового Volkswagen Golf
• Новий CITROEN C3 Aircross дебютує вже завтра. Що відомо про новинку
• Група компаній VIDI: від амбіцій до лідерства на ринку
• У червні зростаючий тренд українського авторинку надломився і змінився на падіння
• Чому українські виробники не мають шансів перемагати у тендерах ЄІБ
• Новий Volkswagen Golf R стане найпотужнішим в історії моделі
• Національна гвардія отримала першу партію нових бронеавтомобілів українського виробництва
Акції у дилерів...
• На Skoda Kodiaq першого покоління діє вражаюча знижка в 94 500 грн.
• В Україні розпродають фургони Volkswagen Crafter
• В мережі Renault в Україні стартувала сервісна акція «Вигідне ТО»
• На культовий Mazda MX-5 діє літня цінова пропозиція
• Volkswagen T-Roc в Україні зараз доступний зі складу з вигодою 9%
• Гібридний кросовер Honda ZR-V пропонується з вигодою -262 тис. грн.
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.