Які виклики доведеться долати вітчизняному авторинку у 2023 році: Авто новини від AUTO-Consulting - авторинок

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика офіційний Ford Mustang Mach-E
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: авторинок
• Як змінився авторинок в Києві під час війни
• Український авторинок у квітні почав зменшуватися. В чому головні причини?
• Верховна Рада проголосувала у першому читанні законопроєкт про вживаний авторинок
• Європейський авторинок продемонстрував максимальне падіння за останні 16 місяців
• Український авторинок у березні продемонстрував 28% зростання
• Китайські автовиробники продовжують захоплювати російський авторинок
• Європейський авторинок в лютому виріс на 10%
• У лютому український авторинок продовжив зростати. Статистика продажів
• Яким буде авторинок, коли почнуть домінувати електромобілі. Приклад Норвегії
• Український авторинок почав 2024 рік з потужного зростання
Ще по авторинок...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

Які виклики доведеться долати вітчизняному авторинку у 2023 році

ринок автомобілів | Опубліковано - 2022-12-09 07:49:21 (4079 разів прочитано)
Які виклики доведеться долати вітчизняноиу авторинку у 2023 році - авторинок
У воєнному 2022-му ми вже звикли до несподіваних та складних викликів. І навчилися їх долати. Провідні оператори вітчизняного авторинку поділилися з AUTO-Consulting своїми думками, щодо викликів наступного року, яких нам варто очікувати та бути до них готовими.
Цього року ми переживаємо і війну, і чип-кризу, і енергетичні обмеження, і логістичні складнощі. Спільними зусиллями ми все це долаємо. До чого автомобільному ринку варто готуватися у 2023-му?

Які виклики доведеться долати вітчизняноиу авторинку у 2023 році - авторинок

На думку директора із маркетингу компанії “Stellantis Україна” Андрія Чабанова не можна сказати, що з нового року ми подолаємо ті виклики, з якими працювали раніше. Ми продовжимо зіштовхуватися з такими викликами, як війна та її наслідки, логістичні складнощі та чіп-криза. Але новий рік принесе новий складний виклик – інфляцію. Ми зіштовхнемося із тим, що зросте собівартість автомобіля, зросте вартість логістики і т.д. Тому тим, хто планує купувати автомобіль, це варто робити саме зараз, поки ціна на нові автомобілі не зросла.

Покупці яких авто найбільше постраждали від війни

Як змінився попит на вторинному авторинку. Чи чекає далі обвал?

У прес-службі компанії “Ніссан Мотор Україна” вважають, що наступного року ринок буде продовжувати відчувати наслідки дефіциту мікрочіпів. А також - здорожчання матеріалів, енергоносіїв та логістичних послуг. До цих глобальних викликів додадуться і локальні: проблеми із постачанням електроенергії, слабка економіка, низька купівельна спроможність населення. І, звичайно, війна. Та попри це, ми будемо працювати та вдосконалювати операційні процеси, - впевнені у компанії.

Які виклики доведеться долати вітчизняноиу авторинку у 2023 році - авторинок

Особлива увага буде приділена збереженню та підтримці персоналу, який довів, що всупереч війні, компанія здатна і готова ефективно функціонувати. Також ми будемо дуже зважено будувати нашу комунікацію з ринком та нашими клієнтами, оскільки стимулювати залучення від них значних інвестицій (чим є купівля авто) дуже не просте завдання. З урахуванням усього цього, нам зрозумілі очікування і мотивація наших співгромадян. Тому компанія буде і надалі впроваджувати відповідні принципи та методики за тим самим вектором.На думку бренд-директора Porsche в Україні Ігоря Ткаченка, глобальні проблеми з напівпровідниками, які тривають і наразі, будуть протягом всього 2023 року. Відповідно, який з виробників краще з ними впорається, той і матиме більшу частку продажів. В Україні, вочевидь, питання попиту також актуальне (наскільки у людей вистачить фінансів «годувати свої емоції» протягом року). Цікавим буде тренд на електричні автомобілі наступного року (на противагу буму під час паливної кризи всередині 2022 року), - вважає Ігор Ткаченко.

Які виклики доведеться долати вітчизняноиу авторинку у 2023 році - авторинок

У прес-службі компанії “АВТ Баварія Україна” AUTO-Consulting повідомили, що дилерські мережі всіх брендів зазнали значної руйнації, отже відбудова дилерських підприємств та відновлення їх операційної діяльності стане головним викликом наступного року. На цьому тлі існуватимуть певні проблеми з наявністю персоналу дилерських центрів, адже багато людей виїхали з країни, або були залучені до військової служби.

Авторинок у листопаді не вдалося зламати блекаутами

Скільки коштували авторинку віялові відключення електроенергії

Які виклики доведеться долати вітчизняноиу авторинку у 2023 році - авторинок

Бренд директор Volvo Артем Ткаченко повідомив AUTO-Consulting, що як і всі наші громадяни, в компанії вірять в ЗСУ і вірять в нашу Перемогу. Але водночас тут готуються до продовження війни, принаймні до літа 2023 р. А також - стагнації економіки. Масові ураження критичної інфраструктури, насамперед енергетики, створюють ще більш серйозні обмеження для роботи багатьох експортно орієнтованих бізнесів (від виробництва до ІТ), зменшуючи як податкові надходження до бюджету, так і надходження валютної виручки в Україну. Це створюватиме ще більший дефіцит бюджету і тиск на гривню, який треба буде перекривати за допомогою фінансування від наших західних партнерів. Тому, 2023 рік буде дуже не простим, однак у 2-му півріччі в компанії очікують на початок відновлення економіки. Щодо автомобільної промисловості, то чіп-криза, рекордна за останні десятиліття інфляція, логістичні складнощі, жорсткі коронавірусні обмеження в Китаї неминуче призведуть до суттєвого подорожчання автомобілів у 2023 р. Що також позначиться і на ринку України, - вважає Артем Ткаченко.На думку прес-служби компанії “Субару Україна”, на жаль, більшість проблем поточного року будуть супроводжувати нас і наступного. Проте, тут мають надію на поступове зниження їх кількості. Не враховуючи війни, основними факторами впливу на автомобільний ринок наступного року будуть швидкість відновлення економіки країни та відбудова інфраструктури.

Які виклики доведеться долати вітчизняноиу авторинку у 2023 році - авторинок

CEO компанії West Auto Hub Юлія Риковська передбачає, що наступного року перед автомобільним бізнесом можуть постати одразу кілька викликів. Ми спостерігаємо зараз падіння попиту на авто з-за кордону. Українці надають перевагу автомобілям на внутрішньому ринку, через повернення митних платежів на імпорт легковиків з пробігом. Це зменшує об’єми роботи, автобізнес надає менше послуг, отже менше заробляє та менше сплачує податків. За таких обставин викликом буде, в першу чергу, зберегти робочі місця працівників.

Як війна сказалася на преміальному сегменті авторинку

Внутрішній ринок вживаних авто повернувся на довоєнні обсяги

Отже, потрібно шукати нові можливості, пристосовуватися до умов, які швидко змінюються та можливо навіть виходити на нові ринки. Наприклад, компанія West Auto Hub починає працювати в Євросоюзі, повідомляє пані Риковська.

Які виклики доведеться долати вітчизняноиу авторинку у 2023 році - авторинок

Якщо говорити суто про український ринок, тут все буде залежати від стану справ на фронті. Адже повноцінно працювати економіка зможе лише після нашої Перемоги. А разом із нею — розвиватися авторинок. У разі зростання попиту на вживані авто з-за кордону, ми готові забезпечити увесь комплекс послуг та доставляти машини в Україну у великих об’ємах. Для цього у нас створені всі умови: налагоджені контакти із європейськими постачальниками, налаштована логістика та діджиталізовані процеси.Також хотілося б, щоб у 2023 році ми повернулися до реформ законодавства, - зазначає Юлія Риковська. Зокрема, розмитнення авто “у смартфоні” та перегляду ставок митних платежів. Це б дало поштовх автобізнесу та підвищило активність авторинку загалом.

При цьому ми розуміємо, що світовий авторинок страждає від дефіциту автомобілів - як нових, так і вживаних, тому викликом може бути також знайти автомобіль по вигідній ціні.

Які виклики доведеться долати вітчизняноиу авторинку у 2023 році - авторинок

Якщо підсумувати, треба готуватися до того, що ситуація на вітчизняному авторинку і наступного року залишиться складною, а автомобілі - подорожчають. Проте, є впевненість, що і ці виклики ми гідно подолаємо.

Яких продажів нових автомобілів очікують в Україні у 2023 році

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• Стало відомо, хто ще став регулярно їздити на російському лімузині Aurus
• В сервісних центрах МВС фіксують шалені черги. Що відбувається?
• Поліція отримала партію автомобілів Mazda
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Berlingo та його електричну версію
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• DAF провів зліт шанувальників ретро вантажівок
• Renault представила важливий кроссовер Symbioz
• Skoda представила оновлену версію бестселеру Skoda Octavia
• В Україні доступні автомобілі Jeep Compass 2024 в нових комплектаціях
• Mazda представила у Європі новий кросовер CX-80
• CITROEN представив новий CITROEN С3 Aircross сегменті B-SUV
• В Україні оголошено ціни на нові мінівени PEUGEOT RIFTER та E-RIFTER
• Уряд Німеччини передав Нацполіції нові позашляховики Toyota Land Cruiser
• В Україні вже видали понад 106 тис. «зелених» номерних знаків для автомобілів
Головні новини
• В рамках проєкту "Зроблено в Україні" продемонстрували техніку для горомад і створили каталог
• В Київській та Чернігівській областях оптимізують роботу регіональних сервісних центрів
• Мережа "Сільпо" буде безкоштовно навчати жінок водінню вантажівок
• Які специфікації Scania обирають аграрні компанії у новому сезоні
• Ексклюзивні спец версії DS 4 та DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY вже прямують в Україну
• УКР ТРАК передав ДТЕК автомобіль з КМУ HIAB на шасі IVECO
• Honda готується до повного переходу до електрокарів до 2040 року
• Foton поставив замовникам вантажівки, що були забудовані в Україні
• Lancia відроджує спортивний підрозділ HF
• На скільки зросте вартість пального після впровадження нових акцизів
• Компанія АВТ Баварія задонатила 24 млн. грн. на виготовлення роботів для фронту
• В США середній вік автомобілів в парку становить 12,6 років, в Україні - 23,4
• В Україні хочуть ввести додаткові перевірки громадян під час перереєстрації авто та отриманні водійських прав
• Німеччина передала Україні 17 бронемашин на базі Leopard
• 125 років успіху Renault. Як французькі авто підкорювали Україну
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На шасі JAC N90 виготовили нову аварійно-ремонтну майстерню
• Бош Авто Сервіс розширює мережу: в Україні відкрився 101-й авторизований сервіс Bosch
• Вантажівки IVECO приєднаються до Європейського етапу світового туру Metallica M72
• Вживане авто з підмоченою репутацією: рекомендації експертів як розпізнати «потопельника» і не стати жертвою шахраїв. Частина 1
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Що буде на місці колишнього заводу ЛАЗ
• Як вдалося запустити виробництво Citroen C5 Aircross на російському заводі? Офіційна відповідь від Stellantis
• Нові положення ПДР: в Україні ближнє світло фар за містом залишається обов’язковим протягом всього року
• В сервісних центрах МВС фіксують шалені черги. Що відбувається?
• Українських водіїв будуть включати до Реєстру військовозобов`язаних. Як і для чого це робиться?
• Транспортна галузь може опинитись на межі колапсу
• Український авторинок у квітні почав зменшуватися. В чому головні причини?
• Поліція отримала партію автомобілів Mazda
• Німеччина надала Україні новий пакет допомоги і зокрема найновітніший комплекс ППО
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Berlingo та його електричну версію
• Tatra представить нову логістичну військову вантажівку 8х8
• Скльки танків Leopard поставляють Україні
• Наступного тижня в Києві дебютує новий бренд електровантажівок. Що це за моделі
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
Акції у дилерів...
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• На автомобілі CUPRA на складі в Україні діють спеціальні ціни
• На броньовані автомобілі BMW Х5 М50i VR6 діє спеціальна пропозиція
• В автосалонах GM GROUP діють вигідні умови по підготовці авто після зими
• Кросовер Opel Grandland — в наявності в Україні зі знижкою 40 000 грн.
• В Україні стартувала сервісна акція на Renault «Обслуговування підвіски з вигодою до 25%»
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.