Stellantis представляє платформу STLA Medium для електромобілів С/D-класів: Авто новини від AUTO-Consulting - Stellantis

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Stellantis
• Лізинг стає ще вигідніше: представництво Stellantis в Україні та ПУМБ починають стратегічну співпрацю з фінансування
• Як вдалося запустити виробництво Citroen C5 Aircross на російському заводі? Офіційна відповідь від Stellantis
• Stellantis створив альянс з закупівельним союзом Nexus для просування власного бренду запчастин
• Stellantis змінитить назву нового кросоверу Alfa Romeo під тиском італійського уряду
• Понад 2 роки Stellantis Україна безкоштовно ремонтує автомобілі – 13 тис. заявок на суму близько 100 млн.
• Stellantis створить в Україні мережу альтернативних автосервісів під брендом EUROREPAR Car Service
• Stellantis у 2024 році виведе на український ринок 24 новинки. Що це будуть за моделі
• В 2024 році Stellantis планує зайняти 11,4% ринку нових автомобілів в Україні
• Stellantis вироблятими електричні фургони у Великобританії
• Stellantis витратить $6 млрд на нові ДВЗ
Ще по Stellantis...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

Stellantis представляє платформу STLA Medium для електромобілів С/D-класів

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-07-12 15:55:05 (1919 разів прочитано)
Stellantis представляє платформу STLA Medium для електромобілів С/D-класів - Stellantis
Концерн Stellantis N.V. представляє STLA Medium – нову глобальну платформу для електромобілів BEV (Battery Electric Vehicle) створену з урахуванням найсучасніших досягнень: найкращий у своєму класі запас ходу 700 кілометрів, висока ефективність та потужність, можливості дуже швидкої зарядки.
Платформа STLA Medium пропонує великий запас автономного пробігу у поєднанні з гнучкістю для створення різноманітних транспортних засобів та конфігурацій силової установки. Усі майбутні електромобілі будуть представлені у класах «C» та «D». Тобто будуть розташовані в самому центрі автомобільного ринку, на який у 2022 році припадало 35 мільйонів продажів транспортних засобів – майже половина від глобального авто-ринку у 78,5 мільйонів автомобілів, проданих у всьому світі того року. Сьогодні бренди концерну Stellantis у цих сегментах загалом пропонують 26 моделей, побудованих на різноманітних платформах. Натомість, одна платформа STLA Medium дає можливість створювати до двох мільйонів автомобілів на рік – і ці електромобілі будуть запущені у виробництво починаючи з Європи вже цього року й далі по різним заводам концерну Stellantis по всьому світі.

Stellantis представляє платформу STLA Medium для електромобілів С/D-класів - Stellantis

Карлос Таварес (Carlos Tavares), генеральний директор Stellantis, відзначив: «Те, що ми бачимо сьогодні, є результатом двох років безкомпромісних інновацій для забезпечення чистої, безпечної, доступної мобільності. Усе це підкріплено нашими інвестиціями в 30 мільярдів євро в електрифікацію та програмне забезпечення, що розраховані до 2025 року. Платформа STLA Medium демонструє потужність глобальної технічної спільноти Stellantis, надаючи продукти, які орієнтовані на потреби та запити наших клієнтів. Ця платформа є однією з ключових складових, які дозволять досягнути амбітної мети – ми прагнемо отримати нульовий викид вуглецю до 2038 року».

Платформа STLA Medium — це перша з чотирьох глобальних платформ для електромобілів BEV, представлених під час події «EV Day» 2021 року. Ці платформи стануть основою майбутніх продуктів Концерну та є ключовими складовими для досягнення сміливих цілей стратегічного плану Stellantis Dare Forward 2030: доля електромобілів в Європі – на рівні 100% від загальних продажів автомобілів, доля електромобілів у США – на рівні 50% від загальних продажів (автомобілі та пікапи). План Dare Forward 2030 має завершитись виконанням амбітної мети у вигляді скорочення викидів CO2: вдвічі до 2030 року порівняно з показниками 2021 року; подальше досягнення повністю нульового викиду вуглецю до 2038 року.

Stellantis представляє платформу STLA Medium для електромобілів С/D-класів - Stellantis

Платформа STLA Medium перевершить очікування клієнтів
Платформа STLA Medium, що від початку спроектована виключно для електромобілів BEV, має забезпечити найкращий у своєму класі показник автономного запасу ходу – понад 700 км у версії Performance, або більше 500 км у стандартному виконанні. Ці показники автономності розраховані згідно процедури тестувань WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicle Test Procedure). З корисною енергоємністю акумулятора до 98 кВт-год., платформа STLA Medium має найкращим у своєму класі показник за кількістю енергії в межах колісної бази.

Платформа STLA Medium буде використовувати 400-вольтну електричну архітектуру, забезпечить найкращу в своєму класі ефективність та короткий час зарядки, а також можливість підключення до різноманітних екосистеми заряджання та живлення. Залежно від розмірів/типу/класу електромобіля, споживання має становити менше 14 кВт-год. на 100 км пробігу, що є найкращим показником енергоефективності для цього ринкового сегменту. Також передбачена можливість зарядки батареї від 20% до 80% ємності за 27 хвилин.

Електромобілі на платформі STLA Medium мають продаватись по всьому світу та будуть доступні з переднім приводом (один електромотор попереду) або повним приводом (з додаванням другого модуля електромотору позаду). Платформа дає можливість створення електромобілів з різними типами кузовів: легкові моделі, компактні кросовери, великі позашляховики. Діапазон потужності електромобілів складе 160-285 кВт або 218-388 к.с.

Stellantis представляє платформу STLA Medium для електромобілів С/D-класів - Stellantis

Гнучкість платформи STLA Medium дає конструкторам концерну Stellantis максимум свободи у створенні нових моделей транспортних засобів:
- колісна база – може змінюватись в межах 2700-2900 міліметрів;
- загальна довжина – може змінюватись в межах 4,3-4,9 метри;
- кліренс може сягати до 220 мм – для забезпечення всюди-прохідності;
- колеса діаметром до 750 мм – як ключовий атрибут дизайну моделей на цій платформи.

Фахівці концерну Stellantis зосередилися на високій ефективності модульної акумуляторної батареї, максимальному збільшенні простору всередині транспортного засобу, покращенні плавності ходу та керованості завдяки низькому центру ваги. Компоненти платформи, такі як система обігріву/охолодження салону, рульове керування, гальмівна система, розроблені таким чином, щоб мінімізувати споживання енергії. Ці зусилля поєднуються з широким використанням легких і жорстких матеріалів у конструкції, щоб полегшити транспортний засіб, досягти оптимального запасу ходу, забезпечити зразкову керованість.

Зрештою, платформа STLA Medium має гарантувати найкращу в своєму класі вартість у перерахунку до ємності акумулятора – це також дозволить збільшити обсяги виробництва й, відповідно, зниження собівартості. Варто зазначити, що розміри модульної акумуляторної батареї будуть регулюватись наявним простором (по периметру в межах колісної бази), акумулятор буде розміщено у єдиному закритому боксі з системою охолодження.

Stellantis представляє платформу STLA Medium для електромобілів С/D-класів - Stellantis

Перспективні майбутні платформи STLA
Платформи сімейства STLA (Small/Medium/Large/Frame) розроблені таким чином, щоб вони були готові до розвитку у майбутньому. Саме тому передбачена модульна конструкція, дуже гнучка за своєю суттю: можлива зміна колісної бази, ширини та звисів, кліренсу та конструкції підвіски. Можливості та продуктивність транспортних засобів на базі STLA будуть адаптуватися та вдосконалюватися з роками завдяки впровадженню архітектури STLA Brain, а також технологіям STLA SmartCockpit та STLA AutoDrive, що дозволить бездротовим методом оновлювати програмне забезпечення та розширювати функціональність вже наявного обладнання.

Розуміння гнучкості, серед іншого, включає в себе й можливості зміни силової установки: передній, задній, повний привод. Усе завдяки можливості використання трьох модульних версій електроприводу EDM (electric drive modules).

Платформи STLA також розроблені з урахуванням можливості використання новітніх акумуляторів зі зміненим хімічним складом, включаючи батареї без нікелю або кобальту, а також включаючи твердо-тільні батареї. Це дасть змогу брендам Концерну Stellantis максимально гнучко та швидко адаптувати свої перспективні моделі електромобілів до найбільш перспективних технологій майбутнього – задля підтримання найкращого балансу вартості й продуктивності.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• Новий Opel Zafira прямує в Україну: Оголошено ціну
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• Як Renault повертався на український ринок. Шлях до успіху
• Стартують продажі оновленого Nissan Qashqai
• В Україні стартували продажі оновленого Nissan Juke. Оголошено ціни
• Новий CITROEN C3 Aircross дебютує вже завтра. Що відомо про новинку
• Якою буде нова Skoda Superb. В Україні вже у вересні 2024 року
• Новий Volkswagen Golf R стане найпотужнішим в історії моделі
• Як пікап Tata Xenon X2 показав себе на бездоріжжі
• Zeekr заборонив офіційно постачати свої авто до РФ і ось чому
• 125 років Renault: Цікаві факти з історії французьких авто
• BMW M5 нового покоління отримає "ніздрі" з підсвіткою
• BMW додала нові дизельні двигуни одразу чотирьом моделям
• В новому Opel Grandland майбутнє стає реальністю
• В Україні відкрито передзамовлення на нове покоління Skoda Kodiaq
Головні новини
• Компанія «ЕРІДОН ТЕХ» продовжує оновлювати сучасними вантажівками автопарки українських підприємств
• Для ППО підтотували 10 мобільних систем звʼязку на базі вантажівок Isuzu
• В Україні стартовали продажі нового Volkswagen Golf
• Шокуючі цифри: Скільки рятувальної техніки знищив ворог під час війни
• З початку року на купівлю нових легкових автомобілів українці витратили більше 1 млрд. Євро
• В дилерському холдингу GM Group запровадили цікаву новацію
• В Україні стартують продажі нового Volkswagen Tiguan
• Одеській владі доведеться достроково погасити кредит на купівлю білоруських тролейбусів в минулі роки
• Які новації для бізнесу по залученню інвестицій ввів НБУ
• Otokar NAVIGO – міський автобус, який завоював серце Європи
• Новий PEUGEOT Traveller уже доступний в Україні за ціною від 1 769 200 грн.
• Ford виводить на ринок свій аналог Volkswagen ID.5
• Кременчуцький завод "Альфатекс" представляє автовишки від 14 до 62 м
• Захисники неба на сході України отримали 25 нових пікапів
• Найпотужніший оновлений Audi RS Q8 цього року приїде в Україну
• JAC N120 став найпопулярнішим комунальним шасі за 1 півріччя 2024 р.
• Німеччина та ЄС профінансували закупівлю 31 «Соціального таксі» для громад дев’яти областей України
• IVECO виграє великий контракт на поставку понад 900 автобусів
• В Україні збільшили кількість приладів TruCAM та вимірюють швидкість на 17 нових ділянках
• В Харківській області відновили важливий міст
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україні створили замінник 10-тонних самоскидів МАЗ
• В ЗСУ показали, як модернізували БТР-4Е, з урахуванням досвіду боїв
• В Україні створили легкий тактичний бронеавтомобіль "Джура"
• Новий Opel Zafira прямує в Україну: Оголошено ціну
• 10 гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» ЗСУ отримала військові вантажівки IVECO
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• Стартують продажі оновленого Nissan Qashqai
• 7 вагомих причин, чому варто вибрати гібридний автомобіль
• Новий CITROEN C3 Aircross дебютує вже завтра. Що відомо про новинку
• Група компаній VIDI: від амбіцій до лідерства на ринку
• У червні зростаючий тренд українського авторинку надломився і змінився на падіння
• Чому українські виробники не мають шансів перемагати у тендерах ЄІБ
• Новий Volkswagen Golf R стане найпотужнішим в історії моделі
• Національна гвардія отримала першу партію нових бронеавтомобілів українського виробництва
• Zeekr заборонив офіційно постачати свої авто до РФ і ось чому
Акції у дилерів...
• На Skoda Kodiaq першого покоління діє вражаюча знижка в 94 500 грн.
• В Україні розпродають фургони Volkswagen Crafter
• В мережі Renault в Україні стартувала сервісна акція «Вигідне ТО»
• На культовий Mazda MX-5 діє літня цінова пропозиція
• Volkswagen T-Roc в Україні зараз доступний зі складу з вигодою 9%
• Гібридний кросовер Honda ZR-V пропонується з вигодою -262 тис. грн.
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.