Новий CITROEN e-C4 X перемагає у тесті-порівнянні електромобілів на дистанції пробігу 1 000 км: Авто новини від AUTO-Consulting - CITROEN

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Я Легенда
Історія JEEP
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: CITROEN
• Новий електромобіль CITROEN e-С4 вже в Україні
• Новий CITROEN e-C4 X перемагає у тесті-порівнянні електромобілів на дистанції пробігу 1 000 км
• CITROEN JUMPER святкує 30-річний юбілей
• На придбання вантажних автомобілів PEUGEOT, CITROEN, OPEL пропонується грант у розмірі 20% від ЄБРР
• Stellantis та CREDIT AGRICOLE відновлюють авто-кредитування для юридичних осіб на автомобілі Peugeot, Citroen, Opel, DS, Jeep
• Пошкоджений в Києві автосалон Citroen буде відновлено
• Новий CITROEN e-C3 здобув титул Autobest Ecobest 2024
• Яким буде новий CITROEN SpaceTourer
• Яким буде новий CITROEN Berlingo. В Україні вже з 2024 року
• Команда дизайнерів CITROEN OLI отримала три нагороди за дизайн авто
Ще по CITROEN...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

Новий CITROEN e-C4 X перемагає у тесті-порівнянні електромобілів на дистанції пробігу 1 000 км

ринок автомобілів | Опубліковано - 2024-02-09 15:44:23 (1375 разів прочитано)
Новий CITROEN e-C4 X перемагає у тесті-порівнянні електромобілів на дистанції пробігу 1 000 км - CITROEN
Можливість спокійно здійснювати далекі подорожі є однією з головних перешкод для сприйняття електричних моделей потенційними клієнтами-покупцями. У відповідь на це багато виробників почали пропонувати моделі зі значним діапазоном автономного пробігу, але з важкими та великими акумуляторними батареями – це впливає не лише на вартість електромобіля, але й на зростання споживання енергії та, відповідно, зменшення автономного пробігу. Однак Бренд CITROЁN свідомо обрав інший шлях, віддавши перевагу акумуляторам розумного оптимального розміру: компактним, легким, доступним.
Щоб реально це продемонструвати, Бренд CITROЁN співпрацює з UTAC, провідною та визнаною у світі тестовою групою в галузі автомобільних випробувань, що проводить нормативні сертифікації та технічні випробовування. Поставлене питання було простим, але дуже важливим: скільки часу потрібно, щоб подолати 1000 км на електромобілі, а саме на Новому CITROЁN ë-C4 X? Схоже питання задає кожен потенційний клієнт-покупець, коли стикається з такими характеристиками, як розмір батареї, сертифікований запас ходу, швидкість заряджання. Водночас, зазвичай бракує повного розуміння, як всі технічні характеристики використовуються – як вони перетворюються на реальні кілометри в реальному світі. Щоб забезпечити певні «контрольні точки», тестовій групі UTAC було доручено провести випробування в абсолютно схожих умовах з електромобілями-конкурентами моделей CITROЁN ë-C4 та CITROЁN ë-C4 X, а саме: Renault Mégane e-Tech, Volkswagen ID 3, MG 4.

Новий CITROEN e-C4 X перемагає у тесті-порівнянні електромобілів на дистанції пробігу 1 000 км - CITROEN

Підсумки наступні: електромобіль CITROЁN ë-C4 X став найшвидшим у пробігу 1000 км за загальним часом, що включає безпосередньо рух та підзарядку акумулятора – результат становив 11 годин 57 хвилин. Іншим учасникам знадобилося на 14-67 хвилин більше, щоб подолати аналогічну дистанцію. Отримані результати, згідно з вимірюваннями тестової групи UTAC, пояснюються меншим споживанням енергії та оптимізованою тривалістю заряджання, що підтверджує правильність технічного вибору, зробленого для електромобіля-седана CITROЁN ë-C4 X та, відповідно, спорідненого електричного хетчбека CITROЁN ë-C4.

Тьєрі Коскас (Thierry Koskas), генеральний директор Бренду CITROЁN, прокоментував отримані результати: «Тест, проведений експертною групою UTAC, підтверджує наш правильний стратегічний вибір: акумулятор оптимального розміру, який забезпечує достатній запас ходу понад 400 км, знижує вартість першочергової покупки, позитивно впливає на зменшення споживання енергії, й водночас – дозволяє безтурботно подорожувати на далекі відстані завдяки ефективності швидкої зарядки. Використання електромобілів серії CITROЁN ë-C4 можливе на щоденній основі, для будь-яких умов та подорожей – я підтверджую цю ефективність у реальних умовах під час своїх власних подорожей».

Новий CITROEN e-C4 X перемагає у тесті-порівнянні електромобілів на дистанції пробігу 1 000 км - CITROEN

01. Підсумковий протокол випробувань
Чотири моделі електромобілів, що проходили випробування UTAC на трасі Мортефонтейн (Mortefontaine), та отримані результати:

Модель / Батарея / Пробіг (за WLTP в змішаному циклі) / Вага
Citroën ë-C4 X 54 kWh 420 km 1 603 kg
MG 4 64 kWh 435 km 1 694 kg
Renault Mégane 60 kWh 450 km 1 670 kg
Volkswagen ID 3 58 kWh 425 km 1 790 kg

Ці моделі електромобілів тестувалися протягом двох днів за ідентичної погоди, дотримуючись аналогічного маршруту та умов випробувань:
- Рух зі стабільною швидкістю 120 км/год. на високошвидкісному кільці траси Мортефонтен (Mortefontaine).
- На початку тесту електромобіль заряджається до 100% стану заряду акумулятора (SOC).
- Рух припиняється, коли рівень заряду акумулятора досягає 10% ємності акумулятора.
- Потім електромобіль заряджається до 80% ємності акумулятора. Заряджання відбувалося на зарядних станціях потужністю 100 кВт та зарядних станція потужністю 50 кВт, відповідно до можливих потужностей в певному місці.
- Ця послідовність їзди та підзарядки повторюється до досягнення загальної відстані 1000 км.

Новий CITROEN e-C4 X перемагає у тесті-порівнянні електромобілів на дистанції пробігу 1 000 км - CITROEN

02. Отримані результати випробувань
Кожні 100 кілометрів пробігу водії фіксували середнє споживання енергії (кВт*год. на 100 км); отримані наступні результати:

Новий CITROEN e-C4 X перемагає у тесті-порівнянні електромобілів на дистанції пробігу 1 000 км - CITROEN

Загалом для подолання відстані 1 000 км водіям довелося зробити в середньому п’ять зупинок, щоб зарядити акумулятори, при цьому чергуючи зарядні станції потужністю 50 кВт та 100 кВт, що пояснює різний час підзарядки.

03. Переваги електромобілів CITROЁN ë-C4 X та CITROЁN ë-C4, як ідеальних компаньйонів для щоденних коротких поїздок та довготривалих багатокілометрових подорожей
Вимірювання та дослідження, проведені експертами з тестової групи UTAC, підтвердили факт – електромобіль CITROЁN ë-C4 X потребує менше часу на заряджання та споживає менше енергії порівняно з іншими моделями-конкурентами. Поєднання цих двох факторів дозволило йому подолати залікову тестову дистанцію 1 000 км лише за 11 годин і 57 хвилин, що майже на 15 хвилин краще найближчого конкурента.

Новий CITROEN e-C4 X перемагає у тесті-порівнянні електромобілів на дистанції пробігу 1 000 км - CITROEN

Кілька особливостей та характеристик, що пояснюють цей результат:
Електромобілі CITROЁN ë-C4 та CITROЁN ë-C4 X мають конструкцію, яка ідеально підходить як для повсякденних коротких поїздок, так і для довготривалих багатокілометрових тривалих подорожей. Адже крім комфорту для повсякденних коротких поїздок, електромобілі серії CITROЁN ë-C4 пропонують усі основні переваги та характеристики, що дозволяють клієнтам спокійно подорожувати навіть на великі відстані:
- компактний розмір й порівняно невелика вага акумуляторної батареї, що забезпечує розумне споживання енергії;
- оптимізований час заряджання завдяки можливості «швидкої зарядки» з потужністю до 100 кВт та оптимізованою кривою заряджання «час/потужність»;
- покращене споживання електроенергії завдяки наявності теплового насосу, а також гігрометричного датчика (вимірює вологість повітря) для оптимізації роботи кліматичної системи;
- новий енергетично-ефективний електродвигун;
- оптимізована аеродинаміка, що включає використання заднього спойлера та аеродинамічні обтічні накладки під кузовом; також використані шини з низьким опором коченню тощо.

Пропозиція моделей, адаптованих до різних потреб різних клієнтів:
Щоб задовольнити потреби різних клієнтів-покупців, електромобілі CITROЁN ë-C4 та CITROЁN ë-C4 X доступні з двома варіантами акумуляторів та електродвигунів:
- Електромобіль CITROЁN ë-C4 потужністю 100 кВт/136 к.с. з літій-іонною акумуляторною батареєю на 50 кВт*год. та запасом ходу до 357 км (за правилами вимірювального циклу WLTP).
- Електромобіль CITROЁN ë-C4 потужністю 115 кВт/156 к.с. з літій-іонною акумуляторною батареєю на 54 кВт*год. та запасом ходу до 420 км (за правилами вимірювального циклу WLTP).
- Електромобіль CITROЁN ë-C4 X потужністю 100 кВт/136 к.с. з літій-іонною акумуляторною батареєю на 50 кВт*год. та запасом ходу до 360 км (за правилами вимірювального циклу WLTP).
- Електромобіль CITROЁN ë-C4 X потужністю 115 кВт/156 к.с. з літій-іонною акумуляторною батареєю на 54 кВт*год. та запасом ходу до 420 км (за правилами вимірювального циклу WLTP).

Новий CITROEN e-C4 X перемагає у тесті-порівнянні електромобілів на дистанції пробігу 1 000 км - CITROEN

Можливості «швидкої зарядки» для електромобілів CITROЁN
Замість того, щоб постійно возити з собою важкий та дорогий акумулятор, краще мати акумулятор оптимального розміру та ваги, який можна швидко заряджати за потреби – ось головна ідея електромобілів CITROЁN. Можливо це здається дивним на перший погляд, проте виявилось більш ефективно робити регулярні короткі зупинки для підзарядки, ніж долати великі відстані зі значно довшими зупинками.

Серед іншого, цей ефект також пояснюється т.зв. «кривою зарядки» (співвідношення часу заряду та можливої потужності заряду), адже «крива зарядки» поступово спадає зі збільшенням рівня заряду батареї. Тобто, заряджання відбувається швидше на початку, ніж у кінці заряджання акумулятора. Відповідно, потрібно більше часу, щоб зарядити акумулятор від 80% до 100%, ніж від 0% до 80% його ємності. Тому користувачі не тільки економлять час зарядки, але й власні гроші. Оскільки, наприклад на більшості зарядних станцій у Франції, вартість «швидкої зарядки» розраховується за хвилини використання. Тому для тривалої подорожі ефективніше зробити кілька коротких зупинок для заряджання, щоб скористатися найвищою потужністю заряджання за короткий час та зменшити витрати на заряджання.

Найкращий компроміс для щоденних потреб та довготривалих подорожей
Електромобілі CITROЁN ë-C4 та CITROЁN ë-C4 X пропонують ідеальне рішення для щоденних коротких поїздок та довготривалих багатокілометрових подорожей. Зручний комфорт приваблює багатьох клієнтів під час коротких поїздок на роботу, з дітлахами в школу, або з друзями на відпочинок: безшумне водіння, плавний рух без ривків та вібрації, динамічне прискорення та нульові викиди вуглекислого газу (CO2). Для щоденних поїздок оптимальним є заряджання батареї від стандартної розетки або пристрою типу «Wall Box»: в офіс вранці або ввечері, коли власник повертається додому тощо – це забезпечує час заряджання та радіус дії, які цілком задовольняють потреби. Крім того, максимально можливий діапазон автономного пробігу дозволяє рухатись кілька днів взагалі без підзарядки електромобіля. А для здійснення далеких подорожей, відповідно, оптимальним є варіант «швидких зарядок».

Нагадаємо, що Бренд уже пропонує українським покупцям сучасний та комфортний електромобіль CITROЁN ё-С4 у варіанті зі збільшеним акумулятором: дізнайтесь про нього більше на офіційному сайті CITROЁN в Україні! Або обирайте автомобіль до вподоби на онлайн-складі бренду прямо зараз.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• Нові легкові автомобілі доступні в оренду від Ryder
• Mazda представила наступника кросовера CX-7 - Mazda CX-70
• В Україні стартували продажі нового автомобільного бренду Changan
• Новий Volkswagen Touareg став лідером в сегменті великих позашляховиків
• Чим автовиробники дивували на Tokyo Auto Salon 2024
• Визначені найдалекобійніші електромобілі 2024 року
• Конфлікт у Червоному морі вплине на 57% українського авторинку
• Новий Volkswagen Amarok назвали найкращим в конкурсі авто року серед жінок
• Аграрна Рада передала 8 спецавтомобілів рятувальникам
• Яким буде Mitsubishi Pajero наступного покоління
• Представлений оновлений Volkswagen Golf
• Яким буде нове покоління Renault Duster
• В Україні стартують продажі нового Toyota C-HR
• Toyota готує міні Land Cruiser
• Яким буде авторинок, коли почнуть домінувати електромобілі. Приклад Норвегії
Головні новини
• Онлайн продажі автомобілів та поява цифрових дилерів. Світовий досвід
• Nissan шукає дилерів відразу в трьох областях України
• Jeep Grand Cherokee бореться за титул «Автомобіль Року в Україні 2024»
• На українському ринку з'явилися 18-тонні автокрани на шасі Daewoo Trucks
• В Україну прибули десятки евакуаційних бронемашин M113. Ще сотні - найближчим часом
• Вінничина отримала 30 автобусів українського виробництва
• Volvo представила електричну вантажівку FM Low Entry для роботи у містах
• ZF представляє технологію "розумних" ременів безпеки
• Які електромобілі подешевшають з 1-го березня та чому?
• Бестселером в Європі вперше став електрокар. ТОП-10 найбільш популярних авто
• Стали відомі подробиці нової версії САУ "Богдана"
• На український ринок поставлять велику партію найдоступніших пікапів
• Вантажівки Scania будуть перевозити комунікаційне обладнання Vodafone Україна
• У Києві заборонили стягувати плату за паркування
• Драйв розвідки: Автомобільний оператор вийшов з ініціативою зібрати кошти на 5 командних пунктів БПЛА для бригад Морської піхоти ЗСУ
• В Україні знайшли доступну альтернативу повнопривідним шасі для пожежних автоцистерн
• Чому електромобіль Dacia Spring вже прозвали «міні-Дастером»
• Які нові електромобілі до $30 тисяч стали бестселерами в Україні
• Новий електромобіль CITROEN e-С4 вже в Україні
• Яким буде заряджений 322-сильний хот-хетч Cupra Born VZ
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Чому Mercedes-Benz продає свої автосалони?
• Нові легкові автомобілі доступні в оренду від Ryder
• Mazda представила наступника кросовера CX-7 - Mazda CX-70
• Кувейт передасть Україні 100 танків М-84АВ
• Список авто, які підпадають під податок на розкіш в 2024 році
• Новий Volkswagen Touareg став лідером в сегменті великих позашляховиків
• Український авторинок почав 2024 рік з потужного зростання
• Як не натрапити на зловмисників при купівлі авто для ЗСУ. Рекомендації експертів
• Чому пільги у законі №10321 не зможуть зробити газові вантажівки популярними в Україні
• 7-місний кросовер Mazda CX-9 доступний по спеціальній ціні від 1 539 500 грн.
• Новий Volkswagen Amarok назвали найкращим в конкурсі авто року серед жінок
• Як дилерські холдинги витримали два роки війни. Показники за 2023 рік
• Аграрна Рада передала 8 спецавтомобілів рятувальникам
• Сезон ваших переваг. На автомобілі BMW 2022 та 2023 років виробництва діє спеціальна пропозиція
• Яким буде Mitsubishi Pajero наступного покоління
Акції у дилерів...
• На динамічний фастбек PEUGEOT 408 2023 року знижено ціни
• Сезон ваших переваг. На автомобілі BMW 2022 та 2023 років виробництва діє спеціальна пропозиція
• Спільна акційна пропозиція від Opet та АВТЕК
• 7-місний кросовер Mazda CX-9 доступний по спеціальній ціні від 1 539 500 грн.
• На Mazda CX-5 діє спеціальна цінова пропозиція
• Renault в Україні запускає вигідну сервісну акцію по заміні оливи двигуна
• Кросовер Opel Crossland доступний за максимально привабливою ціною – від 736 000 грн.
• DS 4 доступні зі складу в Україні – уже в наявності та з вигодою 50 000 грн.
• На окремі автомобілі Lexus 2022 і 2023 років виробництва діє вигідна цінова пропозиція
• Зустрічай зиму у всеозброєнні. Вигода на запчастини Mitsubishi до -20%
• На Mazda CX-9 діє спеціальна цінова пропозиція
• Універсальність та стиль. На BMW X3 та BMW X4 діє спеціальна пропозиція
• Кросовер Mazda CX-5 ще можна придбати за небувало привабливою ціною - від 1 119 000 грн.
• Електромобіль Opel Mokka-e пропонується за спецціною та на спецумовах фінансування
• У грудні на склад вантажівок Scania діють знижки до 20%
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.