В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів: Авто новини від AUTO-Consulting - Renault

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика офіційний Ford Mustang Mach-E
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Renault
• Історія Renault Trucks на теренах України. 130 років успіху
• Renault презентував новий Renault Captur
• Nissan викупить у Renault частину власних акцій
• Новий Renault Captur презентують вже 4 квітня
• Renault разом з CEA продовжують створення автомобіля майбутнього
• Renault Trucks привезла до України флагманську модель T-серії High 2024
• У Черкасах розробили дві моделі спецавтомобілів Renault для перевезення людей з обмеженими можливостями
• В Україні стартувала сервісна акція на Renault «Обслуговування підвіски з вигодою до 25%»
• Українські медики отримали 12 автомобілів Renault
• На новий електричний Renault 5 E-Tech вже утворилась черга з 50 тис. покупців
Ще по Renault...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів

ринок запчастин | Опубліковано - 2023-10-09 08:38:37 (4194 разів прочитано)
В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів - Renault
Компанія Renault представляє власну другу лінійку запчастин під брендом Value+, які омологовані (сертифіковані) для використання на постгарантійних автомобілях Renault, та є оптимальним поєднанням продуктивності, міцності та доступності. Також, в умовах українського ринку із великою кількістю ввезених вживаних автомобілів із великим пробігом, запчастини Value+ дозволять їх власникам проводити регулярне обслуговування із використанням сертифікованих запчастин самим виробником автомобіля.
Бренд Value+ було засновано компанією Renault s.a.s. у другій половині 2020 року, а перші запчастини під новим брендом з’явились на ринку Європи та України вже у другому кварталі 2021.

Запчастини Value+ відповідають усім технічним вимогам бренду Renault та виробляються лише надійними та перевіреними постачальними запасних частин в Європі, Туреччині, Китаї, Індії та країнах Північної Африки, зокрема і такими, які постачають оригінальні запчастини для Renault.

Зовнішній дизайн та упакування самих запчастин дозволяє відразу ідентифікувати для якого автомобільного бренду вони призначені, адже з пакування легко зчитується поєднання брендів Value+ та Renault, а також нові запчастини захищені спеціальним safety label (захисна наліпка зі штрих-кодом), який використовується також на оригінальних запчастинах Renault для захисту від підробок.

Цінове позиціонування запчастини Value+ полягає у наданні додаткової вигоди власникам постгарантійних автомобілів Renault – в середньому 30% – в порівнянні із оригінальними запчастинами, а також наближення цін до рівня виробників якісних неоригінальних запчастин IAM (Independent Aftermarket).

Для запчастин Value+ діє така ж сама гарантійна політика, що і для оригінальних запчастин Renault – гарантія на запчастини Value+ складає 1 рік, окрім акумуляторів Value+, для яких термін гарантії складає 2 роки.

Асортимент запчастин Value+ покриває майже весь парк постгарантійних автомобілів Renault та налічує понад 400 артикулів, серед яких наступні комерційні групи запчастин:

Фільтри оливи, повітряні, салону та паливні. Складові фільтрів Value+, а саме фільтруючий папір і його щільність, площа фільтруючого елемента, ущільнювачі, клапани та геометричні розміри, відповідають всім параметрам, які компанія Renault пред'являє до своєї оригінальної продукції, а також враховують конкретні особливості кожного типу двигуна та моделі Renault.

В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів - Renault

Комплекти ременів ГРМ та додаткового обладнання з роликами, водяні помпи відповідають усім технічним вимогам по довжині та міцності ременів, мають потрібну кількість зубців або клинів, а також містять необхідні ролики, ущільнювачі та інші необхідні монтажні елементи.

В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів - Renault

Набори Value+ для заміні оливи – комплексна пропозиція для виконання найпопулярнішої сервісної операції. До складу набору входять каністра оливи 5л із відповідним допуском RN, фільтр оливи та ущільнююче кільце зливної пробки. До прикладу, для заміни оливи на автомобілі Renault із дизельним двигуном 1,5л. K9K можна використати спеціальний набір Value+, вартість якого із усіма складовими близька вартості лише каністри оливи від деяких відомих брендів олив.

Акумулятори Value+ представлені звичайними «залитими» АКБ (Flooded batteries), в яких електроліт покриває всі внутрішні деталі, а також EFB (Enhanced Flooded Battery) та VRLA (Valve Regulated Lead Acid) акумуляторами, які призначені для автомобілів із системою start&stop. Дані АКБ відповідають необхідним фізичним розмірам та мають відповідне розміщення клем для автомобілів Renault. В асортиментів представлені АКБ ємністю від 50 Ah до 90 Ah з пусковим струмом від 400 А до 900 А. Гарантія на акумулятори Value+ складає 2 роки. Окремо зазначимо для власників Renault, що на автомобілях, обладнаних акумулятором типу VRLA, при заміні слід використовувати теж VRLA АКБ для належної роботи усіх систем.

В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів - Renault

Гальмівні колодки та диски Value+ повністю сертифіковані та відповідають європейським стандартам ECE-R90 та самого Renault, а їх виробництво відбується на заводах, що відповідають вимогам IATF 16949. Гальмівні колодки та диски пройшли суворі випробування, щоб забезпечити найкращий досвід від водіння та безпеку. Окремо додамо, що гальмівні колодки Value+ не містять у своєму складі азбесту та міді, що робить їх більш екологічно чистими через зменшення шкідливих викидів в процесі тертя.

В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів - Renault

Свічки розжарення Value+ характеризуються високою ефективністю та забезпечують надійний запуск двигуна при температурах до -30°C, підтримують надійну і стабільну роботу на холостому ходу, мають надзвичайно швидкий час розігріву до 1 000°C досягається за 1-2 секунди. Асортимент покриває усі автомобілі 10-го парку автомобілів Renault і старше із дизельними двигунами типів K9K, R9M, F9Q, F8Q, G9U, G9T, M9R, M9T, ZD3 та S8U.

В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів - Renault

Трансмісійні оливи Value+ виготовляються виробником оригінальних трансмісійних олив OE Renault, що свідчить про їх максимальну якість. Зокрема, трансмісійна олива Value+ використовується під час обслуговування автомобілів Master III із КПП типу ZFx протягом гарантійного періоду. Олива постачається в тарі 1л та 5л, що дозволяє зручно підібрати необхідний обсяг для виконання ремонту. Трансмісійні оливи Value+ покривають весь парк постгарантійних автомобілів Renault та використовуються для:
- механічних трансмісій (Jxx, NDx, TLx та ін.);
- автоматичних трансмісії (DW6, DW5, DCx, HG1, PAx, SUx та ін.);
- CVT-варіатори (FKx, CKx, DKx та ін.);
- редуктори електромобілів.

В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів - Renault

Основною перевагою олив для компресора кондиціонера Value+ є простота у підборі та використанні – лише два варіанти:
- Value+ Universal PAG – для автомобілів зі звичайним двигуном внутрішнього згорання;
- Value+ POE 100 E – для гібридних та електромобілів.

Обидві оливи поєднуються із газом R134a та 1234yf та омологовані для автомобілів Renault. Оливи постачаються в банках 250мл, якої вистачить щонайменше на дві повні заміни оливи для компресора кондиціонера.

Комплекти опор амортизаторів та підшипники маточини Value+ дозволяють відремонтувати відповідні зношені деталі, які особливо страждають через погані українські дороги. Комплект опор амортизаторів від Value+ постачається разом із опорними підшипниками та містить деталі для ремонту правої і лівої сторін однієї, оскільки Renault рекомендує замінювати ці деталі парно, щоб забезпечити рівномірне зношення запчастин і та однакові характеристики на всій осі. Підшипники маточини Value+ виготовлені із надзвичайно міцних матеріалів, щоб витримувати екстремальні навантаження українських доріг – сіль, відсутність мастила, бруд, волога, удари та коливання по колесу від нерівного асфальту чи ґрунтових доріг. Підшипники постачаються із необхідними монтажними елементами: гайки, стопорне кільце, щиток, тримач АБС, гвинти, сальники.

В майбутньому компанія Renault планує розширювати асортимент запчастин Value+, щоб забезпечити власників автомобілів Renault перевіреними та надійними запчастинами за вигідними цінами.

Отримати більш детальну інформацію про запчастини Value+, підібрати та виконати їх встановлення ви можете в офіційній дилерській мережі Renault.

Більше про запчастини Value+

Знайти дилера Renault https://www.renault.ua/find-a-dealer.html

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі ринок запчастин


Цікаве по темі...
• Бренд EUROREPAR планує створити в Україні мережу автосервісів для обслуговування постгарантійних авто
• ZF Aftermarket: Lemförder пропонує нові деталі шасі для електромобілів
Головні новини
• Історія Renault Trucks на теренах України. 130 років успіху
• В Україні вже видали понад 106 тис. «зелених» номерних знаків для автомобілів
• Scania проведе тест-драйв нового покоління вантажівок Super у Черкасах
• Як в Україну везуть величезний трансформатор для ТЕС
• Mazda представила у Європі новий кросовер CX-80
• Для власників автомобілів DS Automobiles стала доступна нова функція комфортного водіння GEOFENCING
• В Україні вперше виготовлено 29-метровий автогідропідіймач DASAN на базі MAN
• Scania перемогла у змаганнях з паливної економічності Green Truck 2024
• З 22 квітня паркування в Києві знову стане платним
• У суботу в Києві відкриється музей ретро автомобілів "Колеса історії"
• Німеччина надасть Україні додаткові зенітні комплекси ППО Iris-T
• Яким міг бути найкомпактніший Maserati на тій же платформі, що й Alfa Romeo Junior
• CITROEN представив новий CITROEN С3 Aircross сегменті B-SUV
• Український ВПК збільшив потужності виробництва САУ "Богдана"
• На базі DAYUN пропонується самоскид АТВ-4/2 вантажопідйомністю 8 т
• До 60-річчя Mustang автовиробник випустить спеціальну лімітовану серію
• Стало відомо скільки коштує розмінування 1 га землі у ліцензованих операторів
• Що насправді відбувалося на ринку вантажних автомобілів в Україні
• Представлений новий Nissan Qashqai. Що змінилось?
• Як перевірити лакофарбове покриття автомобіля та не купити «битка». Поради експертів
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Українське підприємство створило власну версію пікапу, з урахуванням досвіду на фронті
• Як в Україну везуть величезний трансформатор для ТЕС
• На Львівщині знайшли старовинний мотоцикл, який більше 80 років пролежав у землі
• Франція пріоритетно відправлятиме в Україну БТР VAB та САУ Caesar
• Україна нарощує виробництво власної бронетехніки
• В Україні з`являться нові серії номерних знаків
• Хто став новим власником ЛАЗу і що тепер буде з підприємством?
• Стало відомо, хто буде постачати Києву велику партію нових автобусів
• Більше 50% замовників автомобіля Xiaomi вже відмінили заказ
• Українські військові отримали одну з найбільших партій пікапів
• В Україні стартують продажі пікапу нового покоління JAC T9
• Volvo показала, навіщо потрібні найпотужніші тягачі FH780
• Недооцінений: тест-драйв Citroen C5 Aircross
• У Верховній Раді пояснили, які саме автомобілі вилучатимуть у громадян на потреби ЗСУ
• Тест-драйв: Чим здивував Jeep Compass e-Hybrid
Акції у дилерів...
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• На автомобілі CUPRA на складі в Україні діють спеціальні ціни
• На броньовані автомобілі BMW Х5 М50i VR6 діє спеціальна пропозиція
• В автосалонах GM GROUP діють вигідні умови по підготовці авто після зими
• Кросовер Opel Grandland — в наявності в Україні зі знижкою 40 000 грн.
• В Україні стартувала сервісна акція на Renault «Обслуговування підвіски з вигодою до 25%»
• На автомобілі SEAT 2023 року діють спеціальні ціни
• У дилерів Volkswagen доступна партія кросоверів VW T-Roc за спеціальними цінами
• На популярні моделі Mazda в Україні діють спеціальні цінові пропозиції
• Сезон ваших переваг. В Україні ще доступні автомобілі BMW 2022 та 2023 років виробництва за спеціальною ціною
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.