DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF: Авто новини від AUTO-Consulting - DAF

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика офіційний Ford Mustang Mach-E
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: DAF
• DAF вже активно постачає в Україну тягачі нової генерації, що на 10% економічніше
• DAF поставив в Україну партію вантажівок із збільшеним об`ємом вантажу, що перевозиться
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• DAF отримує нагороди як «Виробник року в автопарках 2024»
• DAF в Україні запускає сезон самоскидної техніки
• DAF почав постачати в Україну вантажівки, оснащені за новими європейськими стандартами безпеки
• Велика логістична компанія закуповує 165 тягачів DAF XG
• Вантажівки Scania будуть перевозити комунікаційне обладнання Vodafone Україна
• DAF демонструє рекордні результати з виробництва вантажівок у 2023 році
• Моделі DAF отримали цілу низку престижних нагород
Ще по DAF...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF

ринок вантажівок | Опубліковано - 2023-08-28 17:37:06 (2252 разів прочитано)
DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF
DAF представляє вантажівки нового покоління DAF XB, повну серію автомобілів у класі від 7,5 до 19 тонн. Нова модельна серія включає повний асортимент електромобілів на акумуляторах для підтримки транспортних компаній у їх переході до нульових викидів. Новий DAF XB поєднує в собі найнижчий вплив на навколишнє середовище з найкращою в своєму класі ефективністю, безпекою та комфортом.
Нова серія DAF XB встановлює новий стандарт у міській та регіональній дистрибуції
- Завжди індивідуальне рішення в класі від 7,5 до 19 тонн
- Найнижчий вплив на навколишнє середовище в поєднанні з найкращою в своєму класі ефективністю, безпекою та комфортом.

Міський розподіл з нульовими викидами
- версії 12, 16 і 19 тонн
- Радіус дії до 350 кілометрів
- Зарядка акумулятора від 20 до 80% всього за 40-70 хвилин
- Спеціальна підтримка продажів, консультації з планування, навчання та зарядні пристрої PACCAR

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Потужні та ефективні двигуни PACCAR PX-5 та PX-7
- від 124 кВт (170 к.с.) до 227 кВт (310 к.с.).
- Максимальний крутний момент на низьких обертах двигуна для зниження швидкості та кращої в своєму класі економії палива
- 8-швидкісна повністю автоматична трансмісія PowerLine
- Готовий до HVO (до 90% скорочення CO2 «від джерела до колеса»)

Новий стандарт безпеки
- Повний набір систем ADAS
- Чудова пряма видимість

Новий стандарт комфорту водія
- Високоякісні кабіни на день, продовжений день і кабіни зі спальним місцем
- Відмінна доступність
- Новий настроюваний цифровий дисплей
- Найкраща в своєму класі маневреність

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Новий DAF XBC для будівництва
- Високий дорожній просвіт 255 міліметрів
- Відмінний кут наближення 25 градусів

Завдяки своїй повній серії абсолютно нових вантажівок нового покоління XD, XF, XG і XG+ для розповсюдження, далеких перевезень і професійного застосування DAF за останні 18 місяців встановив нові стандарти ефективності та викидів, безпеки та комфорту водія. Нове покоління XB, включаючи будівельну вантажівку XBC, доповнює широкий асортимент продуктів DAF, відзначених багатьма нагородами.

Міський розподіл з нульовими викидами
DAF був першим європейським виробником вантажівок, який запропонував ринку електричні вантажівки з акумуляторами, і ще більше розширив своє екологічне лідерство завдяки моделям нового покоління XD і XF Electric.

Тепер DAF ще більше розширює свою пропозицію продуктів із «нульовими викидами» за допомогою нового DAF XB Electric, який ідеально підходить для сталого міського та регіонального розподілу. Поряд з версіями вагою 16 і 19 тонн доступна версія вагою 12 тонн з колесами 17,5 дюймів і лише однією сходинкою. Колісні бази починаються від 4,2 метра.

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Електронний двигун XB Electric забезпечує 120 або 190 кВт номінальної потужності залежно від специфікації та номінальний крутний момент 950 і 1850 Нм відповідно (піковий 2600 і 3500 Нм). Для мінімального можливого впливу на навколишнє середовище та найвищої довговічності DAF використовує акумуляторні батареї високої щільності, що не містять кобальту та магнію, літій-залізо-фосфат (LFP – Lithium Ferro Phosphate) із загальною ємністю від 141 до 282 кВт-год. Це дозволяє XB Electric досягати 350 ультратихих кілометрів з «нульовими викидами»; більш ніж достатньо для потреб операторів міського розподільного транспорту.

Швидка і повільна зарядка
Особливістю нового DAF XB Electric є «комбінована система зарядки». Це дозволяє заряджати вантажівку через звичайну електричну мережу та ідеально підходить, коли вантажівка повертається на домашню базу в кінці дня. Швидке заряджання акумуляторів (650 В постійного струму, 150 кВт) від 20% до 80% займе лише від 40 до 70 хвилин, залежно від специфікації.

Щоб оптимально підтримати клієнтів у переході на автомобільний транспорт з нульовим рівнем викидів, комплексна пропозиція DAF також включає широкий спектр рішень для зарядки, поради щодо планування маршрутів і зарядки, а також спеціальне навчання водіїв, щоб отримати найкраще від своїх автомобілів.

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Високоефективні двигуни PACCAR
Окрім інноваційної повністю акумуляторної електричної силової установки, новий DAF XB доступний з 4,5-літровими 4-циліндровими двигунами PACCAR PX-5 і 6,7-літровими 6-циліндровими двигунами PACCAR PX-7 потужністю від 124 кВт (170 к.с.) до 227 кВт ( 310 к.с.). І сучасні, і потужні двигуни розвивають максимальний крутний момент на низьких обертах двигуна, підтримуючи зниження швидкості та найкращу в своєму класі економію палива.

Двигуни PACCAR PX-5 і PX-7 готові до застосування HVO, що дозволяє знизити викиди CO2 до 90% («well-to-wheel»).

Автоматичні коробки передач PowerLine
DAF XB з двигунами PX-5 і PX-7 пропонуються в поєднанні з 8-ступінчастою повністю автоматичною трансмісією PowerLine, яка забезпечує оптимальний розподіл передач і ступенів. Перемикання передач під напругою без будь-якого переривання крутного моменту забезпечує плавне перемикання передач і швидку реакцію на дросель, що забезпечує винятковий комфорт і керованість. Крім того, трансмісія забезпечує чудову маневреність на низьких швидкостях завдяки функції спонукання до руху після відпускання педалі гальма.

Для серії DAF XB також доступні 6- та 9-ступінчасті механічні коробки передач, а для спеціальних застосувань можна замовити повністю автоматичні коробки передач Allison.

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Зручність для забудовників
Найкраща в своєму класі ефективність автомобіля також реалізується завдяки широкому діапазону колісних баз (до 6,9 метрів) і довжини шасі, що дозволяє використовувати надбудови довжиною понад 9 метрів. Це забезпечує найкращу конфігурацію автомобіля для роботи. Низька споряджена вага забезпечує найвище корисне навантаження для оптимальної віддачі на кілометр. Крім того, шасі серії XB має новий малюнок сітки для чудової зручності для будівельників. Нові попередньо визначені схеми шасі зі зміненим розташуванням паливних баків, вихлопних систем, акумуляторів і повітряних баків, спеціально призначені для підмітальних машин і самоскидів.

Новий стандарт безпеки
Нова розвізна вантажівка DAF XB доступна з набором вдосконалених систем допомоги водієві, що забезпечує найкращу у своєму класі безпеку та комфорт водія.

Система AEBS (Advanced Emergency Braking System) оснащена як радаром, так і камерою, яка сигналізує вразливим учасникам дорожнього руху попереду автомобіля (Drive-off Assist). Event Data Recorder записує зображення та дані, коли активовано попередження про гальмування AEBS, а система допомоги при повороті DAF попереджає, якщо велосипедисти знаходяться в сліпих зонах транспортних засобів. Нова система DAF Drowsiness Detection оцінює пильність водія та попереджає, коли потрібна перерва.

Крім того, кожен XB оснащений системою розпізнавання обмежень швидкості, яка інформує водія про фактичні обмеження швидкості, а пасивна система допомоги при зміні смуги руху допомагає уникнути небезпечних маневрів, попереджаючи про потенційно ненавмисну зміну смуги руху.

Чудова пряма видимість забезпечується низьким розташуванням кабіни, великим вітровим склом і бічними вікнами, а також низькими лініями вікон. В якості опції доступне вікно огляду бордюрів для безперешкодного огляду інших учасників дорожнього руху з боку штурмана. Тонкий дизайн нових дзеркал забезпечує ідеальне поєднання прямого та непрямого огляду.

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Новий стандарт комфорту водія
З XB DAF ще раз підтверджує свою чудову репутацію у виробництві вантажівок, які також є фаворитами водіїв. Комфортабельні денні кабіни, кабіни подовженого дня та кабіни зі спальним місцем мають ідеально розташовані сходинки, двері, що широко відкриваються, і низьку кабіну, що забезпечує виняткову доступність. Зручні сидіння мають таку ж м’яку оббивку, що й у вантажівок DAF XD, XF, XG і XG+, з якими нове покоління XB також має високий рівень посадки та обробки, нове кермо та привабливий 12-дюймовий цифровий дисплей на панелі приладів. Він миттєво показує всю інформацію, пов’язану з транспортним засобом, і його можна налаштувати за бажанням водія.

Крім того, керувати новим XB – одне задоволення. Завдяки просторій, але компактній конструкції кабіни, унікальній маневреності та малому радіусу розвороту, новий розподільник DAF є надзвичайно маневреним, що дуже важливо в густонаселених містах.XBC для будівельних програм
Поряд із серією XB для доріг, DAF також представляє серію XBC, яка відмінно підходить, коли ситуація стає складною, наприклад, у будівельному сегменті. XBC має 19-тонне шасі та високий дорожній просвіт 255 міліметрів, великий кут наїзду 25 градусів, сталеву передню пластину радіатора для захисту моторного відсіку та міцний сталевий бампер лавово-сірого кольору.

Нова серія DAF XB, виробництво якої почнеться в четвертому кварталі 2023 року, представляє нову серію провідних у своєму класі розвізних вантажівок, що пропонує індивідуальне рішення для всіх міських і регіональних застосувань. Асортимент включає в себе ультрасучасні електричні силові агрегати з нульовим рівнем викидів, що демонструє екологічне лідерство DAF. Разом із новими стандартами ефективності, безпеки та комфорту водія серія DAF XB готова до життя в місті.FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок вантажівок


Цікаве по темі...
• Українські виробники пожежної автотехніки опинилися на межі банкрутства через зупинку закупівель ДСНС
• В Україні набирають популярність бурокрани на автомобільних шасі
• Volvo показала, навіщо потрібні найпотужніші тягачі FH780
• Литва передасть Україні військові вантажівки Renault D
• У Volvo фіксують збільшення інтересу українських замовників до топ-виконання FH 500
• В Україні пропонують УЯР-01 для ремонту доріг
• Renault Trucks привезла до України флагманську модель T-серії High 2024
• Українські громади отримали сміттєвози Ford Trucks
• Український виробник пропонує сток дорожніх комбінованих машин МДКЗ на базі JAC N120
• Tatra збільшить виробництво до 2500 вантажівок в рік
• Шлях компанії «Авто-Регіон» за 20 років: від дилера до виробника
• DAF почав постачати в Україну вантажівки, оснащені за новими європейськими стандартами безпеки
• На українському ринку вантажівок знову змінився лідер
• TATRA продовжує поставки вантажівок в Україну
• Ford Trucks та IVECO підписали Меморандум про взаєморозуміння
Головні новини
• Тест-драйв Nissan Qashqai e-Power. Перші враження
• Бренд EUROREPAR планує створити в Україні мережу автосервісів для обслуговування постгарантійних авто
• В новому законі про мобілізацію передбачено позбавлення права керування ТЗ
• Компанія "Нібулон" замовила для усіх своїх водіїв курс з безпечного керування вантажними автомобілями Scania
• Новий власник ЛАЗу збирається відновити виробництво автобусів
• Volvo показала, навіщо потрібні найпотужніші тягачі FH780
• На шасі JAC N200 виготовлено нову модель муловсмоктуючого автомобіля
• Stellantis у 2024 році виведе на український ринок 24 новинки. Що це будуть за моделі
• В 2024 році Stellantis планує зайняти 11,4% ринку нових автомобілів в Україні
• DAF вже активно постачає в Україну тягачі нової генерації, що на 10% економічніше
• Для мобілізації автотранспорту МВС отримуватиме дані від МВС
• На шасі IVECO виробили автовишку для обслуговування електричної інфраструктури
• Таллінн планує передати Україні ще 5 машин швидкої допомоги
• Alfa Romeo показала компактний кросовер Milano
• Toyota представила нове покоління 4Runner
• На шасі DAYUN CGC1210 випустили 13-кубовий самоскид з тристороннім розвантаженням
• За новим законом про мобілізацію у громадян зможуть вилучати транспортні засоби, але в окремих випадках
• В Україні стартували продажі та набирає популярності кросовер JAC JS6
• В Україні знизилась середня вартість проданих нових автомобілів. В чому причина?
• Mazda CX-60 отримав нагороду за кращий дизайн в конкурсі Авто року 2024
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Українське підприємство створило власну версію пікапу, з урахуванням досвіду на фронті
• Франція пріоритетно відправлятиме в Україну БТР VAB та САУ Caesar
• Україна нарощує виробництво власної бронетехніки
• В Україні з`являться нові серії номерних знаків
• Хто став новим власником ЛАЗу і що тепер буде з підприємством?
• Стало відомо, хто буде постачати Києву велику партію нових автобусів
• Стала відома ціна першого електромобіля Xiaomi
• PEUGEOT представляє новий 7-ми місний кросовер Peugeot 5008
• Стало відомо, хто сприяв підписанню меморандуму Міноборони з південнокорейським виробником пікапів
• Які шедеври світового автопрому створив Марчелло Гандіні
• Українські військові отримали одну з найбільших партій пікапів
• В Україні стартують продажі пікапу нового покоління JAC T9
• В Україні набирають популярність бурокрани на автомобільних шасі
• В Україні стартують продажі доступного електрокара
• Недооцінений: тест-драйв Citroen C5 Aircross
Акції у дилерів...
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• На автомобілі CUPRA на складі в Україні діють спеціальні ціни
• На броньовані автомобілі BMW Х5 М50i VR6 діє спеціальна пропозиція
• В автосалонах GM GROUP діють вигідні умови по підготовці авто після зими
• Кросовер Opel Grandland — в наявності в Україні зі знижкою 40 000 грн.
• В Україні стартувала сервісна акція на Renault «Обслуговування підвіски з вигодою до 25%»
• На автомобілі SEAT 2023 року діють спеціальні ціни
• У дилерів Volkswagen доступна партія кросоверів VW T-Roc за спеціальними цінами
• На популярні моделі Mazda в Україні діють спеціальні цінові пропозиції
• Сезон ваших переваг. В Україні ще доступні автомобілі BMW 2022 та 2023 років виробництва за спеціальною ціною
• Характер, що надихає. BMW 3 серії в наявності за спеціальною ціною
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.