CITROEN презентує своє бачення майбутньої мобільності на Шанхайському автошоу 2023: Авто новини від AUTO-Consulting - CITROEN

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: CITROEN
• Найбільший у світі музей Citroen закривається
• Представлено новий компактний 7-місний кросовер CITROEN C3 Aircross
• Новий CITROEN C3 Aircross дебютує вже завтра. Що відомо про новинку
• Оголошено перелік версій та ціни на новий фургон CITROEN Berlingo для ринку України
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Berlingo та його електричну версію
• Як вдалося запустити виробництво Citroen C5 Aircross на російському заводі? Офіційна відповідь від Stellantis
• CITROEN представив новий CITROEN С3 Aircross сегменті B-SUV
• PEUGEOT, CITROEN та OPEL в 2024 році повністю оновлять комерційну лінійку автомобілів в Україні
• На купівлю автомобілів PEUGEOT, CITROEN, DS Automobiles, OPEL та JEEP діють вигідні програми фінансування та гранти
• Недооцінений: тест-драйв Citroen C5 Aircross
Ще по CITROEN...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - світ

CITROEN презентує своє бачення майбутньої мобільності на Шанхайському автошоу 2023

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-04-25 18:29:59 (3063 разів прочитано)
CITROEN презентує своє бачення майбутньої мобільності на Шанхайському автошоу 2023 - CITROEN
Бренд CITROЁN продовжує розвивати власні ідеї нового бачення електричної мобільності, що вперше з’явились у 2020 році – більше функцій та можливостей, більше варіантів взаємного використання, більше відповідальності перед екологією та світом. Тому зараз CITROЁN представляє нові варіанти своєї концепції CITROЁN Autonomous Mobility Vision на Шанхайському Автосалоні – це нові надбудови-модулі, які були розроблені під китайських споживачів. Бренд CITROЁN демонструє в Китаї одразу три нові капсули-модулі, що забезпечують три різні досвіди для користувачів. Модуль Immersive Air – втілено у фізичному вигляді, модулі Cosy Capsule та Wander Café – розроблені у цифровому варіанті.
Інноваційний модуль Immersive Air, встановлений на платформі CITROЁN Skate – це багатомісний контейнер овальної форми з тонованими подвійними розсувними скляними дверцятами. Всередині облаштована справжній світ розваг, де можна грати у відеоігри, слухати музику, співати пісні, дивитися фільми. Модулі Cosy Capsule та Wander Café пропонують зручне місце для відпочинку та «пересувний кафе-стіл» відповідно.

CITROËN AUTONOMUS MOBILITY VISION: НОВА МОДЕЛЬ СПІЛЬНОЇ МОБІЛЬНОСТІ
Бренд CITROЁN хоче заново винайти ідею міської мобільність, щоб дати кожній людині можливість використовувати всі переваги сучасних мегаполісів, а не страждати від їх незручностей. Аби досягти такої мети, необхідно зробити транспортний потік у місті більш плавним та приємним, забезпечити пасажирам комфорт та свободу від стресів. Зрештою, все це допомагає переосмислити ідею руху та дарує нові враження від транспорту.

Разом з концепцією CITROЁN Autonomous Mobility Vision, Бренд пропонує інноваційну ідею спільної автономної та екологічно чистої мобільності, яка адаптується до запитів клієнтів та побудована на принципі «відкритого коду». Ця модель мобільності базується на ключовому принципі – поєднанню основи у вигляді CITROЁN Skate та спеціальних функціональних надбудов-модулів. Таким чином, концепція CITROЁN Autonomous Mobility Vision передбачає парк транспортних роботів на основі CITROЁN Skate, які безперервно пересуваються містом та постійно поєднуються з різноманітними унікальними модулями.

CITROEN презентує своє бачення майбутньої мобільності на Шанхайському автошоу 2023 - CITROEN

Отже, CITROЁN Skate – це засіб та справжній конвеєр мобільності. А надбудови-модулі, прикріплені до CITROЁN Skate, дозволяють різним людям отримувати бажаний унікальний сервіс та функціональність у потрібний час. Оскільки більше не потрібно зосереджуватися на керуванні, таке рішення від Бренду CITROЁN ще й дарує користувачам дорогоцінний час, щоб насолоджуватися враженнями під час подорожі. Водночас, надбудови-модулі розроблені за принципом «відкритого коду». Тобто, будь-яка третя сторона може вирішити розробити власний сумісний модуль на основі технічних характеристик платформи CITROЁN Skate. Таким чином, практично всі бажаючі – приватні користувачі або громади, органи державної влади або компанії – можуть скористатися технологією CITROЁN Skate та створити власний модуль-контейнер під власні запити: перевезення людей або товарів, надання послуг. Так відкривається новий спектр надання мобільних послуг: медичні центри, перевезення вантажів, доставка їжі, мобільні місця для читання або тренажерні зали, ін.

Третій ключовий принцип концепції полягає в тому, що автономна технологія CITROЁN Skate дозволяє покращити рівень екологічної відповідальності та зменшити затори на дорогах. Автономні транспортні засоби дозволяють втричі інтенсивніше використовувати виділену смугу. Однак варіант індивідуальних безпілотних транспортних засобів є занадто дорогою моделлю. На відміну від цього, концепція CITROЁN Autonomous Mobility Vision передбачає оптимізацію вартості автономних технологій завдяки максимізації рівня використання платформи CITROЁN Skate – тобто, йдеться про спільне використання, «шерінг» платформи. У такому випадку інтелектуальне автономне керування автопарком є одним із ключових факторів максимального використання платформи CITROЁN Skate відповідно до конкретних запитів конкретного клієнта у конкретний момент часу.

Таким чином, поширення цього інноваційного підходу базується на оптимальному використанні ресурсів цілої екосистеми: платформи-основи CITROЁN Skate, індивідуальних надбудов-модулів, а також гнучкого керування автопарком відповідно до запитів користувачів.

ПЛАТФОРМА CITROËN SKATE: ВСІ ВАЖЛИВІ ДЕТАЛІ
Основою нової концепції мобільності від Бренду CITROЁN є, безумовно, автономна платформа CITROЁN Skate – справжній витвір мистецтва сучасних технологій!

Зустрічайте інноваційні технології покращення міської мобільності. Платформа CITROЁN Skate – це рішення для сучасної міської мобільності, що може дістатись центрів міст-мегаполісів та рухатись спеціальними захищеними смугами: таким чином, досягається плавна мобільність та оптимізація використання простору і часу. Автономний електричний «скейт» має індукційну зарядку, завдяки чому платформа CITROЁN Skate може працювати майже безперервно у режимі 24/7 – за необхідності, вона самостійно автоматично заряджається на спеціальних зарядних базах.

Мобільна платформа CITROЁN Skate забезпечує швидке пересування капсул-модулів за потребою клієнтів. Модулі розміщуються над платформою CITROЁN Skate, а остання наче під’їжджає знизу під ними – для взаємного закріпленнях двох елементів потрібно менш 10 секунд. Варто зазначити: CITROЁN Skate – це універсальна мобільна платформа, яка може використовуватися для переміщення будь-яких видів модулів, що можуть знадобитись у повсякденному житті.

Платформа CITROЁN Skate оснащена усіма технологіями, необхідними для автономного переміщення та виконання логістичних завдань; водночас, творці концепції відмовились від зайвого та дорогого обладнання – зрештою, це дозволяє зробити технологію автономного транспорту більш доступною та економічно вигідною. Згідно зі статистичними даними, пасажирські транспортні засоби стоять на стоянці 95% часу й майже ніколи не використовують всі свої технології автономного керування на повну. Тож високотехнологічна платформа CITROЁN Skate поєднує в собі технології та інтелект, необхідні для автономних електричних подорожей – акумулятори, електричний двигун, датчики тощо – й надає можливість здійснювати ці автономні подорожі.

Варто зазначити, що максимальна швидкість платформи CITROЁN Skate обмежена на рівні 25 км/год. або навіть 5 км/год. для гарантії безпеки всіх користувачів, незалежно від сфери використання. Швидкість можна налаштувати відповідно до того, які модулі використовуються та відповідно до умов руху.

Платформа CITROЁN Skate займає мінімум дорогоцінного місця завдяки своїм компактним розмірам: довжина 2,6 м; ширина 1,6 м; висота 51 см – тобто, ця платформа не зазіхає на громадський простір міста-мегаполіса. Отже: компактні розміри та інноваційна конструкція, радикально відмінна від традиційних автомобілів, роблять платформу CITROЁN Skate максимально розумним та універсальним рішенням мобільності для сучасного міста.

Це доводить платформа CITROЁN Skate, яка формально є масштабованим втіленням супер-технічної нижньої частини кузова концепту CITROЁN 19_19 й створена з максимальною увагою до дизайнерських деталей. Вбудовані датчики розміщені по всьому корпусу платформи CITROЁN Skate та приховані за логотипами CITROЁN, щоб гарантувати абсолютно безпечне та автономне водіння шляхом виявлення пішоходів, автомобілів, велосипедистів, скутерів, будь-яких інших об’єктів на дорозі. Оскільки передня та задня частини платформи CITROЁN Skate повністю ідентичні, фірмовий логотипи CITROЁN підсвічуються білим попереду та червоним позаду, щоб відповідати правилам та чітко вказувати іншим учасникам дорожнього руху нинішній напрямок руху платформи.

Для забезпечення неперевершеного комфорту руху, а також для комфортного розміщення капсул, платформа CITROЁN Skate оснащена рухомими гідравлічними амортизаторами-«подушками». То ж логотипи CITROЁN Advanced Comfort® тут геть не зайві: вони нагадують про те, що Бренд CITROЁN є синонімом комфорту, незалежно від типу транспортного засобу.

Революційні колеса Goodyear – для революційної платформи CITROЁN Skate. Саме так: адже компанія Goodyear, давній партнер Бренду CITROЁN, створила справді революційні колеса за своєю концепцією та дизайном. Для платформи CITROЁN Skate компанія Goodyear розробила все-спрямовані колеса Eagle 360, які складаються зі сферичних шин Goodyear та унікальних опор-кріплень. Завдяки невеликим вбудованим електричним двигунам, такі колеса дають повну свободу руху на 360°, що забезпечує можливість рухатися у будь-якому напрямку та нагадує рух кульки всередині комп’ютерної миші. Крім того, це рішення дає можливість розвертатись на місці, пересуватись в обмеженому просторі, не турбуватись про напрям руху подорожі, адже його можна змінити майже миттєво.

ТРИ НОВІ МОДУЛІ, РОЗРОБЛЕНІ З УРАХУВАННЯМ ВПОДОБАНЬ КИТАЙСЬКИХ КЛІЄНТІВ
Бренд CITROЁN представляє три нові модулі, розроблені спеціально та відповідно до вподобань китайських клієнтів: Cosy Capsule, Immersive Air, Wander Café.

CITROEN презентує своє бачення майбутньої мобільності на Шанхайському автошоу 2023 - CITROEN

Модуль Cozy Capsule пропонує приємну приватну подорож для двох пасажирів. Коли щоденні поїздки на роботу та з роботи стають все більш рутинними у сучасних мегаполісах, модуль Cozy Capsule максимізує відчуття розслаблення під час вашої ранкової поїздки на роботу та допомагає заспокоїтись й відпочити під час повернення додому після напруженого робочого дня. Дизайн цього модуля натхненний французькими парфумерними флаконами: кришталева зовнішня оболонка, що розташована на міцній основі, має напівпрозору верхню частину й дозоляє вільно проходити ранковому сонячному світлу.

Всередині кришталевої оболонки знаходиться м’яке сидіння з покриттям оранжевого кольору. Це комфортне основне сидіння дає можливість зміни позиції тіла: від стандартного положення сидячи – аж до повного розкладання на 180 градусів для горизонтального положення. Чудово опрацьована ергономіка та оздоблення з покриття «soft touch» втілюють напрацювання програми CITROЁN Advanced Comfort.

CITROEN презентує своє бачення майбутньої мобільності на Шанхайському автошоу 2023 - CITROEN

Модуль Immersive Air пропонує простір для кількох пасажирів та має привабливу овальну форму, що пересічена по центру вертикальною прямокутною лінією. Зовнішній дизайн модуля, з інноваційним покриттям контрастною темною глазур’ю та металевим іскристим параметричним декором, наче втілює словосполучення «високотехнологічна привабливість». Тоновані подвійні розсувні скляні двері й панорамне вікно забезпечують гарний баланс між оглядовістю та конфіденційністю. Пасажири можуть насолоджуватися краєвидами, слухаючи музику, співати пісні, грати у відеоігри, дивитись фільми – для всіх сучасних розваг передбачений тонкий вертикальний прямокутний дисплей.

Цей модуль переносить пасажирів у захоплюючий світ розваг одразу з першим кроком у салон. Максимальне враження від караоке та ігор можна отримати завдяки сучасним інноваціям: фонове підсвічуванню крізь багатошаровий декор, об’ємний звук з синхронізованою цифровою анімацією – все це посилює загальне відчуття занурення у світ розваг. Дисплей з роздільною здатністю 4K, плавне декоративне освітлення та мікрофон на стелі миттєво налаштовують пасажирів до віртуозного артистичного виступу перед друзями. Цифрова анімація постійно змінює динамічну та заспокійливу графіку – відповідно до музики, яка зараз відтворюється.

CITROEN презентує своє бачення майбутньої мобільності на Шанхайському автошоу 2023 - CITROEN

Модуль Wander Café – це справжня капсула-кафе під відкритим небом, яка пропонує двом пасажирам особливий досвід дегустації холодних страв та напоїв під час подорожі містом. На відміну від двох інших вищеописаних варіантів, модуль Wander Café є відкритим, він забезпечує пасажирам приємну подорож та дозволяє насолоджуватись легким міським бризом. Крім того, він пропонує два місця з майже круговим оглядом на 360 градусів – чудовий варіант отримати приємні враження від подорожі та пейзажів навколо, а також від смачних делікатесів.

Бренд CITROЁN також пропонує різноманітні можливості мобільності й для українських клієнтів. Вони полягають не тільки в пропозиції широкого модельного ряду легкових та комерційних автомобілів, але також у пропозиціях надання фінансування та сервісної підтримки відповідно до потреб клієнтів. Детальніше познайомитись з повним модельним рядом CITROЁN та різноманітними програмами фінансування і сервісної підтримки можна на офіційному сайті Бренду в Україні.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - світ Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• Українські медики отримали 75 електричних MG4 EV
• В Україні стартували продажі оновленого Nissan Juke. Оголошено ціни
• АВТ Баварія виводить на ринок України ще один бренд
• Як Renault повертався на український ринок. Шлях до успіху
• Які новинки пікапів з’явилися на українському ринку
• Стала відома країна найбільший імпортер китайських електромобілів
• Як змінився авторинок в Києві під час війни
• Для поліції закуплять 150 нових автомобілів
• Якою буде нова Skoda Superb. В Україні вже у вересні 2024 року
• Новий Volkswagen Golf R стане найпотужнішим в історії моделі
• В Україні відкрито замовлення на нову Skoda Octavia A8 зі знижкою до 85 000 грн.
• Як пікап Tata Xenon X2 показав себе на бездоріжжі
Головні новини
• Україні передали 41 вантажівку Mercedes-Benz Arocs
• Техкомплект виготовив нову бортову вантажівку з КМУ на шасі IVECO Eurocargo
• Стартують продажі оновленого Nissan Qashqai
• Навідники армійської авіації отримали 12 нових пікапів
• Майбутнє екологічних матеріалів? Як Skoda використовує масло для смаження і старі бампери
• Для невеликих міст пропонується сміттєвоз СБМ на шасі JAC N200
• АЛЬФАТЕКС активізує напрямок автовишок на шасі DAYUN
• На новий Jeep Avenger отримано вже 100 000 замовлень
• До 10 липня Мінвідновлення хоче повернути всі фури з ЄС до України для оновлення документів
• Temsa відзначила українського дистрибутора за запуск сумісного виробництва автобусів
• Укртранснафта закупила нові пожежні машини на базі Renault Trucks
• Чому можуть відмовити перереєструвати авто в Дії?
• METRO продовжує закупати вантажівки IVECO
• Bugatti представила новий гіперкар за 3,8 млн. євро
• В Україні запустять державну програму підготовки жінок-водіїв для вантажівок
• До навчального сезону Україна закупить 500 шкільних автобусів
• Найбільший у світі музей Citroen закривається
• Чому українські виробники не мають шансів перемагати у тендерах ЄІБ
• «Українські Вогнеборці» передали рятувальникам ще 10 нових пікапів
• З початку 2024 року в Україну ввезли рекордну кількість електрокарів
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В ЗСУ показали, як модернізували БТР-4Е, з урахуванням досвіду боїв
• Франція передала Україні бронетранспортери та вантажівки
• В Україні хочуть ввести додаткові перевірки громадян під час перереєстрації авто та отриманні водійських прав
• Перевізники придумали, як діяти з далекобійниками, що покинули вантажівки
• 10 гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» ЗСУ отримала військові вантажівки IVECO
• В Україні зростуть ціни на бензин і ДП: Рада ухвалила в 1-му читанні закон про підвищення акцизів
• В Україні розглядають заміну посвідчення водія кожні 5-10 років
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• Український авторинок у травні перестав зростати через "електрику" та курс
• В Україні стартували продажі оновленого Nissan Juke. Оголошено ціни
• Як Renault повертався на український ринок. Шлях до успіху
• Як вибрати хороший сімейний автомобіль: 9 найважливіших критеріїв для вдалого рішення
• Стала відома країна найбільший імпортер китайських електромобілів
• Кабмін підтримав підвищення штрафів за джипінг у заповідниках у 50 разів
• Декодер VIN: Все, що потрібно знати про розшифровку VIN-кодів
Акції у дилерів...
• Volkswagen T-Roc в Україні зараз доступний зі складу з вигодою 9%
• Гібридний кросовер Honda ZR-V пропонується з вигодою -262 тис. грн.
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.