Які електричні моделі Jeep можуть з`явитись в Україні та коли: Авто новини від AUTO-Consulting - Jeep

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Я Легенда
Історія JEEP
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Jeep
• Новий гібридний Jeep Avenger 4xe стане доступний до кінця 2024 року
• Jeep Grand Cherokee бореться за титул «Автомобіль Року в Україні 2024»
• Jeep Grand Cherokee другій рік поспіль здобуває нагороду MotorWeek Drivers Choice Award
• Новий Jeep® Wrangler назвали Найкращим позашляховиком 2024 року
• Для Jeep Compass в Україні пропонують більше версій та комплектацій
• Нові дилери Jeep відкрились ще в 4 найбільших містах України
• Jeep восени представить електричний Jeep Wagoneer S
• Stellantis та CREDIT AGRICOLE відновлюють авто-кредитування для юридичних осіб на автомобілі Peugeot, Citroen, Opel, DS, Jeep
• Jeep випустив фінальний Jeep Wrangler з двигуном V8
• Чи знаєте ви історію Jeep? Тест на честь 80-річчя бренду та повернення легендарної марки в Україну
Ще по Jeep...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

Які електричні моделі Jeep можуть з`явитись в Україні та коли

ринок автомобілів | Опубліковано - 2022-09-13 13:27:29 (5253 разів прочитано)
Які електричні моделі Jeep можуть з`явитись в Україні та коли - Jeep
Бренд Jeep оголосив про комплексний план щодо свого наступного покоління повністю електричних автомобілів 4xe (“four by e”) у рамках стійкої трансформації, щоб стати провідним брендом електрифікованих позашляховиків у світі. Відповідно до цього плану передбачено випуск чотирьох повністю електричних позашляховиків у Північній Америці та Європі до кінця 2025 року.
У рамках поточного плану виробництва заплановано, що 50% від продажів бренду Jeep у США будуть припадати на повністю електричні моделі до 2030 року, тоді як до того часу у Європі ця цифра складатиме 100%. Цей план повністю підтримує цілі щодо нульового викиду вуглецю, встановлені Stellantis під час довгострокового стратегічного плану Dare Forward 2030 .

Які електричні моделі Jeep можуть з`явитись в Україні та коли - Jeep

Бренд Jeep показав перші зображення двох повністю електричних позашляховиків – абсолютно Нового Jeep Recon та Нового Wagoneer під кодовою назвою Wagoneer S. Одночасно з представленням новинок, бренд підтвердив, що повністю новий електричний Jeep Avenger розпочне свої продажі у Європі на початку наступного року.

Спираючись на успіх Jeep Wrangler 4xe, найбільш продаваного гібридного автомобіля (PHEV) у США, і нещодавно представленого Grand Cherokee 4xe, бренд розробляє широкий асортимент електрифікованих продуктів, спеціально розроблених для підсилення позицій легендарного бренду та розширення свого охоплення в Північній Америці.

Які електричні моделі Jeep можуть з`явитись в Україні та коли - Jeep

До 2030 року бренд Jeep запропонує повний спектр нових акумуляторних електромобілів (BEV – battery electric vehicle), забезпечивши лідерство в галузі позашляховиків з точки зору кількості моделей, участі в сегменті та обсягу продажів. У результаті 50% продажів бренду в США складатимуть повністю електричні транспортні засоби.

В Украине сменится дистрибьютор автомобилей JEEP

Абсолютно новий Jeep Recon: 100% Jeep; 100% нульовий рівень викидів
Новий Jeep Recon стане одним із перших електричних позашляховиків, який буде представлений у Північній Америці. Цей абсолютно новий автомобіль призначений для любителів досліджувати нові простори, нові дороги та нові горизонти – і тепер все це в майже в абсолютній тиші з надійним, повністю електричним Jeep Recon.

Які електричні моделі Jeep можуть з`явитись в Україні та коли - Jeep

Jeep Recon розроблено з нуля, щоб бути на 100% Jeep 4x4 і на 100% з нульовими викидами. Цей позашляховик буде пропонуватися виключно як BEV (battery electric vehicle, і він зробить пригоди на бездоріжжі ще цікавішими завдяки:
• видатній здатності їздити на бездоріжжі завдяки фірмовій системі повного приводу Jeep Selec-Terrain, системі блокування диференціалів e-locker, захисту днища, буксирним гакам і агресивним позашляховим шинам;
• справжній свободі під відкритим небом у Jeep з електроприводом та потужністю, що доступна з перших секунд, а легко знімні двері та вікна зроблять вас ще ближчим до природи.
• системі Uconnect останнього покоління, яка наддасть детальний доступ до путівників по найвідомішим бездоріжжям.

Які електричні моделі Jeep можуть з`явитись в Україні та коли - Jeep

Цей позашляховик буде показаний публіці наступного року, а виробництво почнеться в 2024 році в Північній Америці. Клієнти в США зможуть забронювати новий Jeep Recon BEV на початку 2023 року.

Абсолютно новий, повністю електричний Wagoneer – мистецтво американського преміум-класу
Сімейство Wagoneer також буде розширено завдяки абсолютно новому позашляховику. Цей повністю електричний автомобіль під кодовою назвою Wagoneer S продовжить розширювати присутність бренду в сегменті позашляховиків преміум-класу. Бренд Jeep залишається відданим своїм традиціям, пропонуючи унікальний, витончений, аеродинамічний дизайн у поєднанні з повним приводповнопривідними можливостями, як обов’язковий атрибут Бренду Jeep.

Які електричні моделі Jeep можуть з`явитись в Україні та коли - Jeep

Цей новий повністю електричний SUV буде пропонуватися виключно як BEV, орієнтований на запас ходу понад 640 км на одному заряді, потужністю 600 к.с. і час розгону 0-100 приблизно за 3,5 секунди.

«Ми порадуємо наших клієнтів високоефективним позашляховиком преміум-класу, оснащеним передовими технологіями та високоякісними матеріалами оздоблення, який пропонує можливості повного приводу, високу продуктивність, швидке прискорення та запас ходу понад 640 км на одному заряді», — зазначив Крістіан Меньє, генеральний директор бренду Jeep.

Які електричні моделі Jeep можуть з`явитись в Україні та коли - Jeep

Новий Wagoneer BEV також буде показаний публіці наступного року, а виробництво почнеться в 2024 році в Північній Америці. Клієнти в США зможуть забронювати новинку на початку 2023 року. Вона продаватиметься на основних ринках світу, включаючи Європу.

Абсолютно новий Jeep Avenger — перший повністю електричний позашляховик Jeep
У Європі бренд Jeep вже зробив значний зсув, пропонуючи лише електрифіковані позашляховики в таких країнах, як Німеччина та Франція. До кінця цього року 100% портфоліо позашляховиків Jeep буде електрифіковано майже на всіх європейських ринках.

Бренд представить чотири автомобілі з нульовим рівнем викидів у Європі до 2025 року з пропозиціями в основних сегментах. У результаті ретельної роботи над новинками до 2030 року всі автомобілі Jeep, що продаються в регіоні, будуть на 100% електричними.

Які електричні моделі Jeep можуть з`явитись в Україні та коли - Jeep

Першою моделлю цього глобального плану є абсолютно новий, повністю електричний Jeep Avenger, компактний позашляховик, який був анонсований на початку цього року. Новинка від Jeep – це новий повністю електричний позашляховик компактних розмірів, який пропонує вражаючий дорожній просвіт, чудові кут заїзду та з’їзду для свого сегменту, водночас забезпечуючи сучасний та технологічний інтер’єр із достатньою кількістю простору для людей і вантажу. І що важливо, все це виключно на електротязі та запас ходу сягає 400 км.

Jeep Avenger дебютує під час прес-конференції на Паризькому автосалоні, 17 жовтня, і того ж дня відкриється бронювання для клієнтів. Абсолютно новий Jeep Avenger надійде в салони на початку 2023 року.

4xe - це новий 4x4
Бренд Jeep продовжує розширювати свій портфель 4xe по всьому світу, покращуючи свої легендарні можливості 4x4 за допомогою електрифікації та передових технологій. Хоча подробиці поточного плану зосереджені на Північній Америці та Європі, про конкретні плани для інших регіонів буде оголошено пізніше.

Які електричні моделі Jeep можуть з`явитись в Україні та коли - Jeep

«Сьогодні ми поділилися лише коротким поглядом на наше нове портфоліо повністю електричних позашляховиків, надаючи реальні докази того, що має відбутися протягом наступних 24 місяців, і чому ми кажемо, що 4xe — це новий 4x4», — сказав Меньє. «Це потужне поєднання дизайну Jeep, легендарних можливостей повного приводу та електрифікації змінить ринок позашляховиків, дозволяючи більшій кількості клієнтів у багатьох країнах і в більшій кількості сегментів приєднатися до нас на нашому шляху до нульових викидів».

Які електричні моделі Jeep можуть з`явитись в Україні та коли - Jeep

Що важливо, Stellantis в Україні підтримує план бренду Jeep по електрифікації модельної лінійки та уже зараз працює над тим, щоб з початку продажів усіх трьох новинок в Європі вони також були доступні і для українських покупців.

Jeep полностью переходит на электрифицированные автомобили в Европе

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• Нові легкові автомобілі доступні в оренду від Ryder
• Mazda представила наступника кросовера CX-7 - Mazda CX-70
• Новий Volkswagen Touareg став лідером в сегменті великих позашляховиків
• В Україні стартували продажі нового автомобільного бренду Changan
• Новий Volkswagen Amarok назвали найкращим в конкурсі авто року серед жінок
• Великий український автохолдинг запустив продаж вживаних автомобілів з гарантією
• Аграрна Рада передала 8 спецавтомобілів рятувальникам
• Яким буде Mitsubishi Pajero наступного покоління
• Представлений оновлений Volkswagen Golf
• Яким буде нове покоління Renault Duster
• В Україні стартують продажі нового Toyota C-HR
• Яким буде авторинок, коли почнуть домінувати електромобілі. Приклад Норвегії
• Українським прокурорам і поліцейським передали 50 нових Toyota Land Cruiser Prado
• В Україні з'явився перший автомобіль, надрукований на 3D-принтері
• Renault анонсувала конкурента Qashqai
Головні новини
• Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера
• У лютому український авторинок продовжив зростати. Статистика продажів
• В Україні збільшили кількість приладів TruCAM та ділянок з вимірювання швидкості
• Завод АЛЬФАТЕКС вже освоїв виробництво самоскидів обсягом від 6 до 26 куб. м
• Як Renault у 1988 році підняла планку потужності вантажівок
• Що нового буде на автовиставці ComAutoTrans у травні 2024 року?
• Чи є переваги купівлі вживаних автомобілів в офіційній дилерській мережі?
• Проєкт електричного Vision Mercedes-Maybach Ultimate Luxury відправили в архів
• Які інновації доступні в новому концепт-карі Opel Experimental
• Одразу 5 моделей британського бренду MG претендують на звання Автомобіль року 2024 в Україні
• В Україні пропонується великий вибір комбінованих автомобілей на шасі JAC для утримання доріг
• Звичайні пікапи стали головними носіями зброї проти "шахедів"
• В Україні покращили умови кредитування на автомобілі Honda
• Поліцейські Одещини будуть використовувати евакуатор на базі MAN
• Стали відомі світові лідери з продажу автомобілів за підсумками 2023 року
• Які нові моделі пікапів з’явилися на українському ринку
• Польща та Україна обговорюють повне припинення торгівлі товарами - прем'єр Туск
• За 2 місяці через Дію переоформлено понад 22 тис. транспортних засобів
• В Україні стартують продажі повнопривідних JAC N90 4х4
• Яким буде салон нового PEUGEOT Е-5008. Перші фото
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Потужний український виробник автобусів реформував виробництво і отримав експортний контракт на 2024 рік
• Стали відомі подробиці нової версії САУ "Богдана"
• Нові легкові автомобілі доступні в оренду від Ryder
• Новий Volkswagen Touareg став лідером в сегменті великих позашляховиків
• Список авто, які підпадають під податок на розкіш в 2024 році
• Як не натрапити на зловмисників при купівлі авто для ЗСУ. Рекомендації експертів
• Вінничина отримала 30 автобусів українського виробництва
• Чому пільги у законі №10321 не зможуть зробити газові вантажівки популярними в Україні
• Як дилерські холдинги витримали два роки війни. Показники за 2023 рік
• Сезон ваших переваг. На автомобілі BMW 2022 та 2023 років виробництва діє спеціальна пропозиція
• В Сумах стартувало виробництво міських автобусів
• Новий Volkswagen Amarok назвали найкращим в конкурсі авто року серед жінок
• Великий український автохолдинг запустив продаж вживаних автомобілів з гарантією
• Яким буде Mitsubishi Pajero наступного покоління
• В Україні знайшли рідкісну мотоколяску Київського мотозаводу
Акції у дилерів...
• Розпочни сезон з Honda. На мотоцикли Honda діють спеціальні ціни
• На динамічний фастбек PEUGEOT 408 2023 року знижено ціни
• Сезон ваших переваг. На автомобілі BMW 2022 та 2023 років виробництва діє спеціальна пропозиція
• Спільна акційна пропозиція від Opet та АВТЕК
• 7-місний кросовер Mazda CX-9 доступний по спеціальній ціні від 1 539 500 грн.
• На Mazda CX-5 діє спеціальна цінова пропозиція
• Renault в Україні запускає вигідну сервісну акцію по заміні оливи двигуна
• Кросовер Opel Crossland доступний за максимально привабливою ціною – від 736 000 грн.
• DS 4 доступні зі складу в Україні – уже в наявності та з вигодою 50 000 грн.
• На окремі автомобілі Lexus 2022 і 2023 років виробництва діє вигідна цінова пропозиція
• Зустрічай зиму у всеозброєнні. Вигода на запчастини Mitsubishi до -20%
• На Mazda CX-9 діє спеціальна цінова пропозиція
• Універсальність та стиль. На BMW X3 та BMW X4 діє спеціальна пропозиція
• Кросовер Mazda CX-5 ще можна придбати за небувало привабливою ціною - від 1 119 000 грн.
• Електромобіль Opel Mokka-e пропонується за спецціною та на спецумовах фінансування
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.