Яким буде новий DS N°4: Авто новини від AUTO-Consulting - DS

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: DS
• В Україні діє вигідна програма купівлі в кредит Harley-Davidson
• Яким буде новий DS N°4
• До 80-ї річниці завершення війни у Франції представили новий президентський автомобіль DS
• В Україні доступні нові виконання DS4 2025 модельного року. Що змінилось?
• DS AUTOMOBILES інтегрує технології Formula E у флагманський електромобіль DS N°8
• Як DS Аutomobiles інвестує у власний електромобільний імідж
• Бренд DS креативно відсвяткував 70-річчя легендарного Citroen DS
• DS Automobiles святкує 70-річний ювілей оригінальної моделі DS
• DS Automobiles традиційно став автомобільним партнером PARIS FASHION WEEK 2025
• Стали відомі обсяги продажів автомобілів PEUGEOT, CITROEN, OPEL, JEEP, DS Automobiles в Україні в 2024 році
Ще по DS...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

Яким буде новий DS N°4

ринок автомобілів | Опубліковано - 2025-05-14 19:17:37 (1684 разів прочитано)
Яким буде новий DS N°4 - DS
Нове творіння від майстрів Бренду DS Automobiles у сегменті преміальних компактних хетчбеків – Новий DS N°4 – ідеально втілює французький досвід та креативність: це справжня автомобільна досконалість у поєднанні з найсучаснішими технологіями!
Розроблений так, щоб запропонувати ідеальний баланс між продуктивністю та елегантністю, Новий DS N°4 також вирізняється своїми електрифікованими силовими агрегатами, надвисоким рівнем комфорту, сучасними онлайн-сервісами.
ДУХ АВАНГАРДУ В КОЖНІЙ ДЕТАЛІ
Максимальна візуальна ідентичність, підвищення статусу моделі
Новий DS N°4 втілює свій новий образ через повністю оновлену та більш пласку передню частину, де технології та елегантність поєднались з відчуттям впевненості. Нова чорна решітка радіатора містить характерний світловий підпис, натхненний концепт-каром DS E-TENSE PERFORMANCE та найновішим флагманом DS N°8 – світловий промінь тягнеться від кінців бампера й сходиться до підсвіченого логотипу DS у центрі композиції.

Враження збільшених розмірів формує новий капот, подовжений на 12 мм, який плавно накриває верхню частину решітки радіатора. До речі, відтепер решітка виготовлена з чорного матеріалу, що пофарбований в масі та оброблений надміцним лаком. Нова передня частина – з оригінальною решіткою та вражаючим «світловим підписом» – буде присутня на всіх версіях DS N°4, незалежно від типу двигуна чи комплектації.

Крім того, виконання ÉTOILE також доповнює високотехнологічний образ сучасними матричними фарами DS MATRIX LED VISION, які забезпечують якісне освітлення та надзвичайно естетичний вигляд Нового DS N°4.

Яким буде новий DS N°4 - DS

Атлетична форма, скульптурні поверхні
Завдяки довжині 4,40 метра, ширині 1,87 метра, висоті 1,47 метри, Новий DS N°4 має гарні пропорції, він випромінює впевнену динамічність та елегантну витонченість. Ручки дверцят розташовані в один рівень з поверхнею кузова, завдяки чому підкреслюється чистота дизайну. Великі колеса зовнішнім діаметром 720 мм візуально посилюють статусність та атлетичну форму Нового DS N°4. Варто відзначити, що вже в стандартній комплектації для всіх версій передбачено 19-дюймові колісні диски, плюс у якості опції будуть пропонуватись навіть 20-дюймові колісні диски.

Новий DS N°4 також виділяється відокремленим дахом в контрастному чорному кольорі, що надає автомобілю додаткової оригінальності. Скульптурні задні крила ідеально поєднують чуттєві вигини та гострі лінії, а елегантний чорний декор підкреслено написом DS Automobiles – чудовий приклад вишуканості та максимальної уваги до деталей.

Задня частина автомобіля особливо виділяється завдяки новому «світловому підпису», в якому поєднано елегантність і технології. Повністю світлодіодні ліхтарі мають декорування «темний хром» та прикрашені рельєфними лусочками й лазерним гравіруванням – усе це створює приголомшливий візуальний ефект. Додатково ліхтарі з'єднані темною смужкою з чорним глянцем, що підкреслює ширину Нового DS N°4.

Яким буде новий DS N°4 - DS

Безкомпромісна повністю 100% електрифікована гама версій
Уже одразу з моменту ринкового запуску, Новий DS N°4 запропонує нову та повністю електрифіковану лінійку модифікацій. Це єдиний у своєму сегменті мульти-енергетичний хетчбек, який пропонує широкий спектр електрифікованих силових агрегатів: традиційний гібрид, потужний гібрид з можливістю підзарядки акумулятора, повністю 100% електрична версія. Такий підхід гарантує клієнтам повну свободу вибору.

DS N°4 E-TENSE: новий 100% електричний автомобіль
Поява DS N°4 E-TENSE знаменує собою новий крок у переході Бренду DS Automobiles на нові джерела енергії. Повністю 100% електричний силовий агрегат поєднує достатній запас ходу на рівні 450 км (комбінований цикл WLTP) й високопродуктивний електромотор потужність 213 к.с. з крутним моментом 343 Нм.

Новий N°4 E-TENSE оснащено акумуляторною батареєю ємністю 58,3 кіловат-годин, що містить елементи з нікелем. Завдяки цьому досягається висока енергетична ефективність (співвідношення запасу енергії до розмірів/ваги АКБ) та компактність акумулятора.

Нова архітектура теплового насосу забезпечує кращу ефективність роботи та оптимізацію теплового комфорту без необхідності витрачати багато енергії на прогрівання салону.

Ще одна особливість Нового N°4 E-TENSE – три режими рекуперації (під час сповільнення), які можна обирати за допомогою пелюсток-перемикачів, розташованих за кермом: режим D для низької рекуперації енергії, режим B для помірної рекуперації енергії, а також режим B+ для максимальної рекуперації енергії.

Аеродинаміка N°4 E-TENSE теж була спеціально доопрацьована для покращення ефективності: дорожній просвіт зменшено на 10 мм, додано майже невидимі аеродинамічні елементи всередині решітки радіатора тощо. Усе це допомагає зменшити опір та максимізувати ефективність, досягаючи більшої дистанції пробігу.

Новий N°4 E-TENSE уже в стандартній комплектації оснащено бортовим зарядним пристроєм потужністю 11 кВт для зарядки від джерел змінного струму. Також підтримується зарядка постійним струмом потужністю до 120 кВт – в цьому випадку акумулятор можна зарядити від 20% до 80% його повної ємності приблизно за 30 хвилин.

Яким буде новий DS N°4 - DS

DS N°4 PLUG-IN HYBRID: потужний гібрид з електричним запасом ходу до 81 км
Бренд DS Automobiles представляє нове покоління гібрида з можливістю підзарядки – Новий DS N°4 PLUG-IN HYBRID пропонує на 30% збільшений запас ходу в повністю електричному режимі. Інноваційний гібридний силовий агрегат поєднує 180-сильний 4-циліндровий бензиновий турбодвигун та 110-сильний електромотор, що інтегрований в нову автоматичну семиступеневу коробку передач eDCT7 з подвійним зчепленням.

Завдяки сумарній потужністю гібрида на рівні 225 к.с. та з крутним моментом 360 Нм, Новий DS N°4 PLUG-IN HYBRID забезпечує вражаючі динамічні якості: прискорення 0-100 км/год лише за 7,1 секунди – це на 0,3 секунди краще відносно попередника.

Водночас, нова акумуляторна батарея з корисною ємністю 14,6 кіловат-годин забезпечує Новому DS N°4 PLUG-IN HYBRID можливість проїжджати до 81 км у виключно електричному режимі (комбінований цикл WLTP), що на +30% краще порівняно з попередником. Стандартно встановлений зарядний пристрій потужністю 3,7 кВт для заряджання акумулятора гібридної системи; додатково, в якості опції, пропонується зарядний пристрій потужністю 7,4 кВт, який дозволяє ще швидше заряджати акумулятор.

DS N°4 HYBRID: потужність 145 к.с. та ефективність на кожен день
Новий DS N°4 HYBRID поєднує 1,2-літровий 3-циліндровий бензиновий турбодвигун та електромотор потужністю 21 кВт або 28 к.с., що інтегрований безпосередньо в автоматичну шестиступеневу коробку передач з подвійним зчепленням. Таким чином, Новий DS N°4 HYBRID готовий запропонувати сумарну потужність 145 к.с. та крутний момент на рівні 230 Нм, чого цілком достатньо для щоденних поїздок.

Завдяки оптимізованій архітектурі гібридного силового агрегату, Новий N°4 HYBRID може рухатись виключно на електроприводі до 50% часу, залежно від дорожніх умов та стилю водіння. Причому, під час уповільнення та гальмування, він самостійно рекуперує енергію та заряджає акумулятор гібридної системи: все просто та зручно у використанні.

Яким буде новий DS N°4 - DS

ДИНАМІЧНИЙ СПОКІЙ, ВНУТРІШНЯ СИЛА
Французький ексклюзив та надсучасні технології
Новий DS N°4 втілює ексклюзивні напрацювання французького Бренду, підіймаючи розуміння майстерності до найвищого рівня. Кожна деталь ілюструє унікальний підхід DS Automobiles та бажання перетворити нову модель на витвір автомобільного мистецтва. Салон чарує ідеальним поєднанням ергономіки і елегантності, а відчуття унікальної розкішної атмосфери посилюється рельєфними вставками Clous de Paris та декором зі світу вишуканих дорогих годинників.

Перед водієм знаходиться нова 10,25-дюймова цифрова панель приладів з графікою у стилі флагманської моделі DS N°8, також пропонується проекційна система DS EXTENDED HEAD UP DISPLAY. По центру передньої панелі встановлено сенсорний 10-дюймовий дисплей для керування мультимедійною системою DS IRIS SYSTEM.

Візуально «чисте» оформлення салону багато в чому формується завдяки системі DS AIR: це надтонкі та майже непомітні центральні вентиляційні дефлектори, які дозволяють чітко спрямовувати потік повітря для досягнення максимального кліматичного комфорту.

Оптимальний простір, першокласний комфорт
Завдяки колісній базі 2,67 метра та ширині кузова на рівні 1,87 метра (з врахуванням складених дзеркал), Новий DS N°4 забезпечує чудовий внутрішній простір для водія та пасажирів, а також багато місця для різноманітних речей. Передні сидіння можуть запропонувати підігрів і вентиляцію, й навіть функцію масажу, що підвищує відчуття комфорту в дальній дорозі. Завдяки піні-наповнювачу високої щільності, сидіння пропонують ергономічну посадку та забезпечують надійну підтримку тіла в поворотах.

Об'єм багажника Нового DS N°4 становить 430 літрів (для версії HYBRID), або 360 літрів (для версії PLUG-IN HYBRID), або 390 літрів (для 100% електричної версії E-TENSE). Легкий доступ в багажник гарантує кришка з електроприводом та сенсором відкриття.

Яким буде новий DS N°4 - DS

Щире задоволення від керування
Спроектований на сучасній модульній платформі EMP2, Новий DS N°4 вирізняється своєю здатністю використовувати різні силові агрегати, зберігаючи при цьому зразкову стійкість на дорозі та гарний комфорт руху. Сучасна архітектура платформи включає передові технічні рішення – наприклад, не лише зварювання деталей, але й майже 34 метри клейових з’єднань – що гарантує жорсткість конструкції.

Налаштування підвіски та керма сприяють максимальному задоволенню від керування. Майстерність інженерів Бренду DS Automobiles дозволила досягти чудового балансу комфорту та динаміки. Причому повністю 100% електрична версія E-TENSE, як й інші версії Нового DS N°4, забезпечує спритність та дуже приємне керування.

Новий DS N°4 готовий запропонувати систему DS DRIVE ASSIST 2.0 для напівавтономного водіння другого рівня: напівавтоматичні зміни смуги руху та обгони, рекомендації щодо швидкості руху, зчитування дорожніх знаків тощо. Система DS DRIVE ASSIST 2.0 має різноманітні датчики та функції, щоб гарантувати плавне й спокійне водіння.

Також вперше Новий DS N°4 пропонує систему DS DRIVER ATTENTION MONITORING (DAA4), яка постійно аналізує рівень уваги водія та попереджає про його можливу втому.

Надсучасні матричні DS MATRIX LED VISION також сприяють відчуттю безпеки та комфорту при водінні в темний час доби. Ці фари складаються з трьох світлодіодних модулів, які гнучко адаптують світло до дорожніх умов з урахуванням кута повороту керма, швидкості руху, погоди тощо. Фари можуть працювати за п'ятьма режимами: місто, сільська місцевість, автомагістраль, погана погода, туман. Вони також дозволяють постійно рухатися з дальнім світлом, не засліплюючи інших учасників дорожнього руху, при цьому висвітлюючи дорогу на майже 300 метрів вперед.

Новітня мультимедійна інформаційно-розважальна система DS IRIS SYSTEM використовує інтуїтивно зрозумілу ергономіку смартфону та сенсорний надчутливий 10-дюймовий дисплей; меню на основі віджетів забезпечує швидкий доступ до потрібних функцій.

Новинка готова зустрітися особисто з вибагливою публікою та поціновувачами духу авангарду, адже Новому DS N°4 є що продемонструвати та чим вразити. Тому продовжуємо слідкувати за новинами та очікуємо на старт продажу в Європі, а згодом і в Україні.

Слідкуйте за офіційним українським сайтом DS Automobiles, щоб дізнаватись про всі новини Бренду та отримати інформацію про появу Нового DS N°4 в Україні.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• Підрозділи обленерго знайшли заміну старим УАЗам. На які авто пересідають?
• Продажі мотоциклів у травні встановили справжній рекорд в Україні
• Естонія передасть Україні позашляховики, які раніше охороняли кордон з РФ
• У Німеччині вартість зарядки електрокара перевищила вартість бензину
• BMW готує електрокари з новою технологією eRE та запасом ходу більше 1000 км
• Офіціальні подробиці про новий Toyota RAV4. Коли прибуде в Україну?
• Українським військовим передали пікапи Fiat
• Українська співачка передала чергові авто для ЗСУ
• Changan Hunter став пікапом №1 в Україні у квітні
• В Україні оголошено ціни на Jeep Wrangler 2025 модельного року
• Toyota представила нове покоління RAV4. Чим буде дивувати новинка?
• Renault представляє концепт Renault 4 Savane 4x4 на Ролан-Гаррос 2025
• Новий VW Golf GTI EDITION 50 став найшвидшою серійною моделлю Volkswagen на трасі Нордшляйфе
• Новий Nissan Leaf став електрокросовером
• CITROEN Ami пропонує електричний прорив у міській логістиці. Доступний в Україні – від 352 800 грн.
Головні новини
• Новий PEUGEOT 5008 уже в Україні та оголошено ціни
• На Mazda CX-30 діють спеціальні ціни з вигодою від 83700 грн.
• Благодійники з Норвегії масово закупають та передають на фронт пікапи та мікроавтобуси
• Компанії по перевезенню негабаритів все частіше обирають саме вантажівки Volvo FH
• У Німеччині вартість зарядки електрокара перевищила вартість бензину
• Audi підвищує ефективність виробництва завдяки штучному інтелекту
• З якого авто починалася слава компанії Toyota
• Федерація роботодавців ініціює продовження пільг для виробників електротранспорту до 2036 року
• Сервісні центри МВС збільшили кількість онлайн-записів
• В Україні почали випускати автовишки на шасі JAC N120 з екіпажною кабіною
• В Мукачеві відкрився новий офіційний дилер мотоциклів Honda
• Музей "Колеса історії" зробить регулярним пробіг на ретро автобусах
• Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ вітчизняний безпілотний роботизований наземний комплекс TERMIT
• Honda успішно випробувала космічну ракету
• В Україні налагодили встановлення КМУ на тягачі
• Представлено найпотужніший серійний Volkswagen Golf GTI EDITION 50
• Комунальники Харківщини обирають сучасну спецтехніку українського виробництва на базі JAC N200
• Продажі мотоциклів у травні встановили справжній рекорд в Україні
• Бронемашини «Козак» стали цифровими командно-штабними пунктами
• Новий Volkswagen Tayron вже доступний до замовлення в Україні. Оголошено ціни
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років
Колекційна мото- вело- ЗАЛА

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Книга по історії появи мотовиробництв в Україні
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  




Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україну приходить великий французький автовиробник
• Український балістичний ракетний комплекс йде у серійне виробництво
• Ще одна військова частина ЗСУ пересідає на мотоцикли, але не для штурмів
• У Києві продали легендарний автозавод КАРЗ. Хто покупець?
• У Хмельницькому презентували 5 нових тролейбусів Еталон Т12240 «Барвінок»
• В Україні знайшли рідкісний мотоцикл, який тестували в журналі "Сигнал"
• Українські військові отримали 63 мотоцикли
• Українська компанія представила позашляховий автобудинок
• Першу партію українських бронеавтомобілів "Тіса" поставили до війська
• Підрозділи обленерго знайшли заміну старим УАЗам. На які авто пересідають?
• Подробиці про новий український бронеавтомобіль
• Яким був перший автобус українського виробництва
• Продажі мотоциклів у травні встановили справжній рекорд в Україні
• Естонія передасть Україні позашляховики, які раніше охороняли кордон з РФ
• Задля програм відновлення в Україну поставлено тягач Ford Trucks з розсувним тралом Kassbohrer
Акції у дилерів...
• На Mazda CX-30 діють спеціальні ціни з вигодою від 83700 грн.
• Volkswagen Crafter пропонується з вигодою до 160 000 грн.
• Спеціальна пропозиція червня: вигода до 55 000 грн* на Mitsubishi Outlander
• Сервісна акція на Toyota від алмазного бренду
• В Україні розпродають останню партію автомобілів INFINITI QX50 за новими цінами
• ALMAZ GROUP & Lexus RX350h: акційна пропозиція
• Renault в Україні запускає сервісну акцію «Дизайн: легкосплавні диски»
• На Mazda CX-30 та Mazda CX-5 діє спеціальна пропозиція
• В Україні пропонуються офіційні перевірені автомобілі CUPRA з пробігом
• В Лексус Дніпро діє вигідна сервісна пропозиція | ALMAZ GROUP & Lexus
• Для автомобілів VW Group 5+ років діє вигідний масляний сервіс від 2690 грн. | ALMAZ GROUP & CUPRA
• На Lexus NX 200 діє акційна пропозиція | ALMAZ GROUP & Lexus
• На Porsche діє вигідна сервісна пропозиція | ALMAZ GROUP & Porsche
• На автомобілі Toyota в наявності діють вигідні ціни | ALMAZ GROUP & Toyota
• Для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки діє Акція від Opet
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
IVECO 50 років
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Історія Mazda
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Історія появи українського мото- та велопрому
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.