Розмитнимо автомобіль дешево і з комфортними умовами

Здесь обсуждаются проблемы растаможки авто, законодательства в этой сфере

Модераторы: 1342, DIGEST, AK-47

Ответить
стьопа
Читатель
Читатель

Розмитнимо автомобіль дешево і з комфортними умовами

Сообщение стьопа » Ср сен 23, 2015 1:19 pm

Ця тема створена для тих, хто хоче купити собі автомобіль і не знає як його розмитнити, скільки це буде коштувати, і т.д.
Розмитнюються автомобілі на фірму і по довідці-рахунку переписуються на Вас, чи на особу, якій Ви цей автомобіль везете чи купили....
Для того, щоб порахувати вартість розмитнення мені потрібні слідуючі дані на авто:
1) Марка автомобіля
2) Модель автомобіля
3) Об'єм двигуна в см3
4) Потужність двигуна в kW (в кіловатах), якщо знаєте потужність в кінських силах, то їх просто перевести в kW поділивши їх на 1,3596
5) Тип кузова (седан, універсал, хетчбек, кабріолет, купе, цільнометалевий фургон, фургон додатково обладнаний холодильною установкою, маніпулятором або гідробортом, шасі, платформа, бортова платформа, платформа чи бортова платформа з подвійною кабіною, сідельний тягач, контейнеровіз, (для причепів та напівпричепів вказати їхній тип - самоскид, низькорамна платформа, бортовий тентований, тентований, бортовий, фургон..., і кількість осей), автобус (приміський, міський, туристичний...), мотоцикл ...
6)Якщо автомобіль вантажний, автобус, причіп, або напівпричіп вказати повну і власну масу
7) Кількість місць (не обов'язково) ( якщо автобус, то кількість сидячих і кількість стоячих місць - обов'язково). Кількість місць вказується щоб взнати наприклад чи це Scenic чи Grand Scenic...
8) Рік виготовлення
9) Колісна формула ( тільки в тому випадку, якщо вона не 4x2)
10) Дла автомобілів до 5-ти років місяць виготовлення
Порядок роботи: Ви скидаєте мені смс на номер 0967467886 дані про авто а я даю Вам відповідь в вигляді смс з Вашими даними і ціною на розмитнення (в яку вже включено ціна розмитнення, ціна на сертифікат, довідка рахунок і інші платежі). Ця ціна в зв'язку з коливаннями долара і євро дійсна тільки на дату яка вказана в смс, якщо курси суттєво не поміняються, то і на дату розмитнення.
Якщо Вас влаштовує ціна розмитнення, то Ви дзвоните мені і ми обговорюємо порядок проходження кордону, необхідні для цього документи і т.д.
Прохання для тих хто просто хоче взнати ціну на розмитнення і ніколо не возив і не буде возити автомобілі закрити цю тему і не турбувати , бо час це гроші.
Звертайтесь, буду радий допомогти.
Стьопа 0967467886

Ответить