Проблема (гуде коробка) МКПП VW Passat B5 1,6л (1997р.в.)

Здесь собираются любители и владельцы автомобилей VW, Audi, Skoda, Seat. Делитесь опытом, советами, проблемами. Присоединяйтесь...

Модераторы: DIGEST, Valeriy, Женя Букин, AK-47, vindsor

Ответить
BiliyYuriy
Думающий
Думающий

Проблема (гуде коробка) МКПП VW Passat B5 1,6л (1997р.в.)

Сообщение BiliyYuriy » Вс янв 16, 2011 12:25 pm

Півтора року назад обслуговуючи авто на СТО мені повідомили що підтікає масло в коробці через сальнік штока механічної КПП, я звісно дав добро на заміну сальніка та долив масла в коробку. Недавно при експлуатації авто появився гул, я думав що це загудів якийсь підшипник в ходовій, спочатку гул був незначний, потім збільшився. Але колись у мене вже була зхожа ситуація з підшипниками в ходовій і я вже міняв їх на нові оригінальні, та і гул був не таким. Як варіант проблеми погляд впав на коробку, тому що гул появляється лише коли включаєш передачу, тобто під навантаженням, а на нейтралці його немає. Поїхав на СТО зробити діагностику, проїхались з майстром і він каже що дійсно гул іде з коробки, перевірили рівень масла в коробці і я був шокований так як прийшлось долити 2 літра масла, а по регламенту здається туда поміщається 2,2л. Получається що я їздив майже на суху. Після того як залили масло в коробку я вирішив поїздити та відчути чи зникне гул в коробці, результат невтішний - гул зменшився але всеодно він є і достатньо сильний, їздити неприємно. На СТО порекомендували замінити на нове: шток переключення та сальнік штока в КПП, але при цьому сказали що треба розбирати коробку і мені необхідно бути готовим до додаткових витрат бо можливо потрібно буде замінювати ще багато чого. Підкажіть може хто стикався з такою проблемою, наскільки мені відомо механічні коробки практично неубиваємі. Можливо дешевше коробку б/у купити, чи варто починати міняти з того що рекомендує СТО. Зарання дякую за толкові рекомендації.

BiliyYuriy
Думающий
Думающий

Re: Проблема (гуде коробка) МКПП VW Passat B5 1,6л (1997р.в.

Сообщение BiliyYuriy » Вт ноя 06, 2012 2:04 am

Пройшов рік з моменту публікації, але нажаль ніхто нічого толком не написав, мабуть ніхто не мав таких поломок в авто.

ozoev
USER
USER

Re: Проблема (гуде коробка) МКПП VW Passat B5 1,6л (1997р.в.

Сообщение ozoev » Пн янв 26, 2015 9:49 am

А какое решение возникло?
_____
bennecke

Ответить