LANCER X - офіційний чи араб???

Здесь сравнивают разные автомобили - "за" и "против" конкретных моделей. Выбор автомобиля по ценовым критериям. Все, кто еще не определился - Вам сюда

Модераторы: DIGEST, Женя Букин, AK-47, 1342, Flexio, vindsor, Destroyer

Купувати автомобіль у "сірого" постачальника?

Так
17
50%
Ні
17
50%

Всего голосов: 34

ВІТЕР™
Авторитет
Авторитет

LANCER X - офіційний чи араб???

Сообщение ВІТЕР™ » Пт июн 08, 2007 2:02 pm

Дорогі друзі! Які в кого думки на рахунок доцільності придбання Lancer X у "сірого" постачальника. Які тут є ньюанси, плюси, мінуси...
:arrow: моб.: (098) 689-97-12

TOYOTA LC 200
TOYOTA LC 105

kostya77
Снайпер
Снайпер

Сообщение kostya77 » Пт июн 08, 2007 2:13 pm

Лансер и так недорогая машинка, так что я не вижу никакой выгоды брать ее у серого продавца, лучше официальный с бОльшей гарантией. имхо.
Дякую тобі, Боже, що я не москаль!

Timoff
Аффтар Жжот!!!
Аффтар Жжот!!!

Сообщение Timoff » Пт июн 08, 2007 2:35 pm

А "серый" гарантию какую-то даёт? Кто предлагает и за сколько привезут? Цена вопроса?
Условия вобщем какие...
Honda Accord 06` 2.4 Executive

ВІТЕР™
Авторитет
Авторитет

Сообщение ВІТЕР™ » Пт июн 08, 2007 4:58 pm

"Сірий" постачальник обіцяє ціну до 500$ дешевше, але стверджує, що комплектація буде кращою, буде: електролюк, пристойніші диски, і ще якись дріб'язок. Точніше відповісти йому складно, оскільки такі авто постачатимуться приблизно через два місяці. Однак питання я задаю більш загальне, отже і відповіді хотів би побачити узагальнюючі (адже об'єктивних даних не те що по "сірих", а й по офіційних LANCERах не дуже багато).

TOYOTA LC 200

TOYOTA LC 105

rrp
USER
USER

Сообщение rrp » Пт июн 08, 2007 8:35 pm

А звідки буде авто від сірого продавця? Країна?

ВІТЕР™
Авторитет
Авторитет

Сообщение ВІТЕР™ » Пн июн 11, 2007 4:47 pm

rrp писал(а):А звідки буде авто від сірого продавця? Країна?

Зі слів постачальника - Туреччина.

TOYOTA LC 200

TOYOTA LC 105

ВІТЕР™
Авторитет
Авторитет

Сообщение ВІТЕР™ » Пн июн 11, 2007 4:49 pm

До речі, неофіційного постачальника мені знайшли лише в місті-герої Одеса. Можливо хтось знає альтернативні варіанти.

TOYOTA LC 200

TOYOTA LC 105

KuN
Профи
Профи
Контактная информация:

Сообщение KuN » Пн июн 11, 2007 5:08 pm

в киев, такое впечатление, что возят только лексусы и всё что стоит больше 40 штук. типа "невыгодно".. менталитет, что поделаешь

ВІТЕР™
Авторитет
Авторитет

Сообщение ВІТЕР™ » Пн июн 11, 2007 7:36 pm

KuN писал(а):в киев, такое впечатление, что возят только лексусы и всё что стоит больше 40 штук. типа "невыгодно".. менталитет, что поделаешь

В Києві заїжджав в автосалон на Глибочицькій 105, сказали, що поставлятимуть "сірі" Lacer X приблизно через два місяці.

TOYOTA LC 200

TOYOTA LC 105

viking_
Мастер
Мастер

Сообщение viking_ » Пн июн 11, 2007 10:35 pm

Если брать новое авто, то по-барабану, если б\у, то лучше не покупать эмиратское...

kostya77
Снайпер
Снайпер

Сообщение kostya77 » Пн июн 11, 2007 10:40 pm

viking_ писал(а):если б\у, то лучше не покупать эмиратское...

А какая разница для б/у :?: или имелось в виду СИЛЬНО Б/У :?:

ВІТЕР™
Авторитет
Авторитет

Сообщение ВІТЕР™ » Вт июн 12, 2007 9:25 am

viking_ писал(а):Если брать новое авто, то по-барабану, если б\у, то лучше не покупать эмиратское...

В своему запитанні я мав на увазі нове авто, але, оскільки моє нове авто колись стане б/у та виникне необхідність його продавати, було б непогано, щоб ти розвинув свою думку - чому не варто купувати еміратське авто.

TOYOTA LC 200

TOYOTA LC 105

А.Н.Оним
Профи
Профи
Контактная информация:

Сообщение А.Н.Оним » Вт июн 12, 2007 9:30 am

Гарантию 3 года на авто дайот ММС, а не НИКО/Автоград/Николь

В арабах уделите большее внимание печке.
Думать вредно.
Совсем не думать совсем вредно.

jorg
Профи
Профи

Сообщение jorg » Вт июн 12, 2007 11:29 am

Вітер писал(а):
viking_ писал(а):Если брать новое авто, то по-барабану, если б\у, то лучше не покупать эмиратское...

В своему запитанні я мав на увазі нове авто, але, оскільки моє нове авто колись стане б/у та виникне необхідність його продавати, було б непогано, щоб ти розвинув свою думку - чому не варто купувати еміратське авто.

Взагалі то кажучи, я вивчав це питання тільки теоретично (мається на увазі відмінність арабських авто від європейських) Якщо узагальнити всі відгуки на тих сайтах, до яких я спромігся добратися, то основними вадами арабських авто називають (у дужках мої коментарі):
1. Слабкий аккумулятор (Це правда). Менш потужний генератор та стартер (Це, в більшості випадків, гм.. не зовсім так :lol: )
2. Експлуатаційні рідини розраховані на жаркий клімат (100%)
3. Прокладки розсипаються на морозі, бо розраховані на жаркий клімат (Це, як би це коректно сформулювати? Давайте введемо скорочення від слів "не зовсім так" - НЗТ - це буде дипломатичним позначенням тієї інформації, що, на мою думку, не відповідає дійсності. :lol: Отже, НЗТ )
4. Двигун на морозі гріється довше. (Це правда)
5. Піч не прогріває салон. (НЗТ, але нагрів салону може тривати довше)
6. Немає підігріву сидінь та зеркал. (як правило - правда)
7. Фарба відколюється ("чисто конкретно" НЗТ)
8. Часто має кращу комплектацію, але не комплектується ABS (Як не дивно - правда. Треба просто звернути на це увагу :!: )
9. Мастильні матеріали, що використовуються в ШРУСах та інших важкодоступних місцях, теж розраховані на арабські температури і не є оптимальними для експлуатації. (Чого не знаю - не коментую)
10. Немає пакету "погана дорога" (Це часто правда. Кліренс може бути трохи меншим від тих, що готуються для Росії та України, підвіска трохи м'якшою - не знаю це перевага чи недолік :?: /Це якщо Ви поділяєте мою думку про те, що "жорсткість" підвіски не те ж саме, що "надійність"/)
11. Як правило, світла обивка салону (Це правда)
12. Мабуть, я щось забув :roll: (Це правда) :D

До переваг відносять.
1. Більш потужний кондеціонер (Це правда)
2. Як правило, більш якісну збірку, майже завжди японську. (Я думаю,це правда, хоч, мабуть будуть заперечення)
3. Відсутність довгих черг і квот у сірих постачальників.

Короткі висновки. Купуючи у сірі автомобілі ви отримуєте, як правило, якісне авто і, в залежності від репутації автосалону, справжню, або дуту гарантію. Усуваєте недоліки з п.1 і 2 шляхом заміни. На п.3 не звертаєте уваги, як і на п.7. Пункти 4,5 - усуваються перепрошивкою комп'ютера або заміною термостата. Проте більшість "експлуататорів" не бачать у цьому потреби. П.6 - дізнайтесь, скільки коштує додатково встановлення цих опцій (якщо їх нема), подумайте, наскільки воно Вам треба.
Щодо авто б/в, то див. п 9. Якщо він справедливий (а я цього не знаю) то мабуть є сенс у тому, щоб утриматись від придбання підтоптаного "арабського" скакуна :D . Якщо ж ні - то ніяких протипоказань я не бачу. Удачі!
jorg111

kostya77
Снайпер
Снайпер

Сообщение kostya77 » Вт июн 12, 2007 12:03 pm

jorg писал(а):2. Експлуатаційні рідини розраховані на жаркий клімат (100%)

У меня антифриз изначально был расчитан до -39, вот вам и араб.

jorg писал(а):3. Прокладки розсипаються на морозі, бо розраховані на жаркий клімат

Бред, неужели вы думаете, что заводу-изготовителю экономически выгодно запускать еще одну линию конвеера, только из-за резиновых прокладок, дешевле всем машинам ставить одно и то же.

jorg писал(а):4. Двигун на морозі гріється довше. (Це правда)

Потому что вентилятор гидромуфты, сразу после заводки крутится с максимальной скоростью и сильно всасывает холодный воздух. Картонка перед радиатором помогает.

jorg писал(а):5. Піч не прогріває салон.

Чушь, к печке вообще пртензий никаких.

jorg писал(а):6. Немає підігріву сидінь та зеркал. (як правило - правда)

Все это сейчас ставится без проблем.

jorg писал(а):7. Фарба відколюється

Не чаще, чем у европецев.

jorg писал(а):8. Часто має кращу комплектацію, але не комплектується ABS (Як не дивно - правда. Треба просто звернути на це увагу :!: )

про АБС -это относится к конкретным моделям, а не вообще к арабам.

jorg писал(а):9. Мастильні матеріали, що використовуються в ШРУСах та інших важкодоступних місцях, теж розраховані на арабські температури і не є оптимальними для експлуатації. (Чого не знаю - не коментую)

Та все там универсальное, все смазки.

jorg писал(а):11. Як правило, світла обивка салону (Це правда)

А у меня темно-серая (на 2-х машинах), странно неправда-ли.

jorg
Профи
Профи

Сообщение jorg » Вт июн 12, 2007 2:39 pm

Дякую за коментарі та уточнення. Я справді зараз збираю всю інфу по таким відмінностям. В своєму списку я привів типові зауваження щодо арабських машин. А також своє ставлення до цих зауважень. Якщо ж копати глибше, то там і можуть випливати деякі особливості. Скажімо Хонда, наскільки мені відомо, поставляє однаковісінькі машинки і арабам, і новозеландцям. І тому там деякі пункти, які я привів, взагалі недоречні, але деякі - все ж актуальні. Щодо прокладок - я ж написав, що це не так, чи ні? Правда причина там не в ціні прокладок, а у властивостях гуми, але це не важливо зараз. З антифризом Вам, мабуть, просто повезло. Давайте домовимось так - перш ніж поміняти - замірюємо густину і, якщо для -39 - лишаємо. Моторні мастила, все-таки, я б міняв напередодні зими, бо там цілком може бути щось на зразок 5W40, або й 50, а для мінусових температур та двигуна, що гріється повільно краще щось на зразок 0W30. Але це на розсуд власника. Що ж до картонки перед радіатором... Так, теоретично це мало б допомогти, але при наших перепадах температури бігати вставляти та прибирати картонку, чи накривати двигун та знімати "кожух"... Я тому й писав про заміну термостату (на деяких старих моделях) або перепрошивку компу, щоб цього уникнути. Але ж казав і про те, що багато власників не роблять нічого і їздять собі.
Про світлі тони салону - не треба сперечатись - досить прийти і подивитись на арабів - більшість таки з світлими салонами, це природно, але, мабуть, можна знайти і чорний.
Щодо пічки на LC - тут справді питань нема. Вони інколи з'являються у власників інших марок, особливо тоді, коли власник не пересів на них с "Таврії" :D .

Є, правда, дані, що на Вашій марці авто взимку, коли стоїш у пробці, падає температура двигуна. В принципі - тут нічого страшного, крім підвищеного апетиту авто. Це правда? Було б цікаво почути.

Щодо п.9, то я й сам би не проти його відхилити, тільки не знаю як :(
jorg111

kostya77
Снайпер
Снайпер

Сообщение kostya77 » Вт июн 12, 2007 3:03 pm

jorg писал(а):Є, правда, дані, що на Вашій марці авто взимку, коли стоїш у пробці, падає температура двигуна. В принципі - тут нічого страшного, крім підвищеного апетиту авто. Це правда? Було б цікаво почути.

Было до тех пор, пока не заменил термостат, оказывается "родной" термостат полностью недозакрывался и пропускал ОЖ по большому кругу, отсюда и быстрое остывание и перерасход бензина. После замены термостата расход сразу снизился на литр-полтора.

ВІТЕР™
Авторитет
Авторитет

Сообщение ВІТЕР™ » Вт июн 12, 2007 4:50 pm

Вітер писал(а):

Думку розвинув, дякую! З тезами більшості пунктів зустрічався і раніше, тож мабуть ти правий. Ще мені цікаво як виконуються гарантійні вимоги в немережевих автосалонах (СТО). Гарантія стає особливо актуальною при купівлі "сірого" авто. Тож цікаво знати, що малось на увазі під"дутою" гарантією.

TOYOTA LC 200

TOYOTA LC 105

kostya77
Снайпер
Снайпер

Сообщение kostya77 » Вт июн 12, 2007 4:55 pm

Гарантия "серого" авто - только в том салоне где покупали действует и все. Поэтому я и отказался от гарантии, чтобы 350км туда и 350км обратно не ездить в тот салон где я покупал "араба", для замены масла.

ВІТЕР™
Авторитет
Авторитет

Сообщение ВІТЕР™ » Вт июн 12, 2007 5:10 pm

kostya77 писал(а):Гарантия "серого" авто - только в том салоне где покупали действует и все. Поэтому я и отказался от гарантии, чтобы 350км туда и 350км обратно не ездить в тот салон где я покупал "араба", для замены масла.

Виходить, якщо я Ланцера знайшов лише в Одесі, то мені теж підтримання гарантії буде економічно невиправданим - з Києва до Одеси не наїздишся (то ТО, то, не приведи господі, гарантійний випадок).

TOYOTA LC 200

TOYOTA LC 105

Вернуться в «Сравнение автомобилей»