GEELY CK

Форум для любителей китайских автомобилей, грузовиков и автобусов, коих в Украине скоро будет великое множество

Модераторы: DIGEST, Valeriy, Женя Букин

jorjuk
Читатель
Читатель

Сообщение jorjuk » Вт окт 02, 2007 5:35 pm

Поки Ви тут писали у мене на Жульці СК уже 10 000км.Вже 2 ТО.А оцинкованих кузовів взагалі немає-це дуже вредна технологія, а є як кажуть "лужона" наскільки знаю -то АУДІ. А де Ви бачили новеньке АУДІ за 9600 ує??? :roll:

Fioren
Мастер
Мастер

Сообщение Fioren » Вт окт 02, 2007 8:52 pm

jorjuk писал(а):Поки Ви тут писали у мене на Жульці СК уже 10 000км.
Вже 10 000 км. Так сказано, мов би пройшла 100 000 км. Що таке 10 000 км. Це тільки три місяци роботи авто.

jorjuk
Читатель
Читатель

Сообщение jorjuk » Ср окт 03, 2007 9:42 am

Fioren спочатку думай ,а потім пиши.З 17 липня по сьогодні 10 150 км.Далі інфа така-тачки "руські" зібрані у Луцьку після такого пробігу вже в ремонті.А ще далі я на сьогодні небачу конкурентів Жульці 1,5 комфорт ні по ціні ні по якості на території бувшого СерСеру (вази, зази, деу, а по ціні вихідні дачії та авєо). :oops: :lol: :D

Fioren
Мастер
Мастер

Сообщение Fioren » Ср окт 03, 2007 3:01 pm

jorjuk писал(а):Fioren спочатку думай ,а потім пиши.З 17 липня по сьогодні 10 150 км.Далі інфа така-тачки "руські" зібрані у Луцьку після такого пробігу вже в ремонті.А ще далі я на сьогодні небачу конкурентів Жульці 1,5 комфорт ні по ціні ні по якості на території бувшого СерСеру (вази, зази, деу, а по ціні вихідні дачії та авєо). :oops: :lol: :D
А що тут думати. З 17 липня - це майже 2.5 місяця. Тобто 10 150 км- це ні три, а вього 2.5 місяця. А порад стільки, мов проїхала 100 000км. Тобто 25 місяців. :lol:

deaf
Читатель
Читатель

Re: Сумнивает Geely CK!

Сообщение deaf » Ср окт 03, 2007 9:23 pm

Geelygroup писал(а):
deaf писал(а):ну був салон дивився кузов дуже криво!! кременчуг сборка дуже не якисно! Продавци говорив шо геели однаково ланос це дуже смишно !!

що не правда там видео показав шо кузов крива це правда :!:

И люди говорити китайци машина дуже швидкао гниве ............ :!: :!: :!:
1.Приїздіть на зустріч і подивіться, як Ви кажете, який "кривий" кузов на моїй машині. Але у мене китайська збірка.
За якість збірки АІСом, мабуть можна погодитися, але не все так погано.
2.Geely CK продається в Україні півтора роки. І якщо у когось десь поіржавіло, то напевно це місце було вдарене, або іншим чином пошкоджене. Хоча дійсно, метал, який використаний для виготовлення кузова не має шару оцинковки.
я небуду спорю! я знаю точно китайський автомобиль НЕ ЯКИСНО!
ви попал купив свий машина якисть нормально як лотерея!
китайськи сборка лотерея ймовирно попал нормально 10-40% а кременчуг попал нормально 10-25%

я багато читав форуми по ризному сайти - www.autoonline.com.ua и autoconsulting и geely-club.com.ua и также Черри .... про китайськи автомобили показав дуже дуже багато проблем про абс и кузов и т.д. и наши СТО немогу доробити ремонт томушо запчастини нехватит!
Значити китайськи автомобили НЕНОРМАЛЬНО!

пример купити машина нормальни цина у нормального автомобили то купляти наша завод пример ЗАЗ Ланос чи Сенс чи Шевролет :idea: Рекомендую томушо ридна!:)
Изображение

jorjuk
Читатель
Читатель

Сообщение jorjuk » Чт окт 04, 2007 2:04 pm

Авто Geele обслуговується на СТО АИСу і запчастини в них є .Так , що нефлуди і нефлудим будеш....

Fioren
Мастер
Мастер

Сообщение Fioren » Чт окт 04, 2007 5:51 pm

Вот тіке шо подзвонив у фірмовий магазін т.585-4747. Спитав колодки передні на Жили-СК. Відповили, що е якись по 121 грн та 191 грн. Але для якої моделі? А по тел.419-7754 відповіли, що запчастини на Жили у ніх відсутні :lol: :lol: :lol:

А кажите 10 000 км проїхали. Не буду суперечіти, проїдете і 20 000км.

deaf
Читатель
Читатель

Сообщение deaf » Чт окт 04, 2007 8:34 pm

jorjuk писал(а):Авто Geele обслуговується на СТО АИСу і запчастини в них є .Так , що нефлуди і нефлудим будеш.... :lol:
ага СТО тілько АИС!?!?!, якшо ми поїде до польша чи німци там е АИС ??? :lol: :lol: :lol:
Изображение

deaf
Читатель
Читатель

Сообщение deaf » Чт окт 04, 2007 8:46 pm

Fioren писал(а):Вот тіке шо подзвонив у фірмовий магазін т.585-4747. Спитав колодки передні на Жили-СК. Відповили, що е якись по 121 грн та 191 грн. Але для якої моделі? А по тел.419-7754 відповіли, що запчастини на Жили у ніх відсутні :lol: :lol: :lol:

А кажите 10 000 км проїхали. Не буду суперечіти, проїдете і 20 000км.
+1
Изображение

jorjuk
Читатель
Читатель

Сообщение jorjuk » Пт окт 05, 2007 7:58 am

пояснюю:на території України 28 СТО АІСу з магазинами запчастин(інформація із офіційного форума АІС).В Рівно -перевірив є майже все, чого нема строк доставки макс. 7 днів.
Якщо тобі неподобаються Geele то якого милого ти заліз сюди?? :lol: :D :shock:

Fioren
Мастер
Мастер

Сообщение Fioren » Пт окт 05, 2007 12:00 pm

jorjuk писал(а):Для тупих пояснюю:на території України 28 СТО АІСу з магазинами запчастин(інформація із офіційного форума АІС).В Рівно -перевірив є майже все, чого нема строк доставки макс. 7 днів.
1.номерок СТО в Ровнах.

2. Для остроносых поговорка: сколько не произноси слово халва, во рту не станет слаще.

3. Грубость- признак слабости.

4. А е СТО напріклад в Кременці или треба їхати аж в Рівне. На ваше фірмове СТО.

5. А майже все :?: Тобто даже е сальники робочих гальмових цилідрікив. :wink:

Fioren
Мастер
Мастер

Сообщение Fioren » Пт окт 05, 2007 12:15 pm

Fioren писал(а):
jorjuk писал(а):Для тупих пояснюю:на території України 28 СТО АІСу з магазинами запчастин(інформація із офіційного форума АІС).В Рівно -перевірив є майже все, чого нема строк доставки макс. 7 днів.
Дзвонив на СТО у Рівнах , питав лобове скло ни Жили СК. Нема :!:
Можуть замовити у Києві та привезти через де кілька днів. Дзвонив на СТО у Києві. Там воно е.

А флюндите, що тільки у Рівнах все е. :oops:

jorjuk
Читатель
Читатель

Сообщение jorjuk » Пт окт 05, 2007 4:29 pm

Дзвонив на СТО у Рівнах , питав лобове скло ни Жили СК. Нема Exclamation
Можуть замовити у Києві та привезти через де кілька днів. Дзвонив на СТО у Києві. Там воно е.

ТАК Я Ж ПИСАВ СТРОК ДОСТАВКИ ТОГО-ЧОГО НЕМА В МАГАЗИНІ ПРИ СТО ДО 7 ДНІВ. :lol: :roll: :D :shock: :!:

deaf
Читатель
Читатель

Сообщение deaf » Вс окт 07, 2007 1:41 am

треба чекати 7 днів це негаразд!! якшо привези детали з дефект шо буде............... :lol: :lol: :lol:

диви форум про капот очень прикольно geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=231 я долго смеяться ........ :lol: :lol: :lol:
Изображение

ks20042
USER
USER

Сообщение ks20042 » Вс окт 07, 2007 10:38 am

Товарищи, а где всё-таки краш-тест СК?!

jorjuk
Читатель
Читатель

Сообщение jorjuk » Вт ноя 06, 2007 5:37 pm

Уже 15500 на спідометрі.
Проблем нема. :roll:

ЛЕША

Машина без очереди

Сообщение ЛЕША » Сб ноя 10, 2007 1:59 am

У меня 100% проплата на Geely CK (в очереди 1). Жду уже три месяца. За это время я насобирал денег и хочу купит что-нибудь подороже. Моё предложение любителям Geely, которые ещё не проплатили за машину и не хотят ждать так же долго, занять моё место по приходу машины. Более подробная информация по тел. 80934211558.

Cabay
Продвинутый
Продвинутый

Сообщение Cabay » Сб ноя 10, 2007 10:10 pm

ks20042 писал(а):Товарищи, а где всё-таки краш-тест СК?!
На сайте Авторевю
Nissan Note 1.6 AT B52

Прасковья
Думающий
Думающий

Сообщение Прасковья » Чт ноя 15, 2007 12:43 am

добрый Вы :)

QUICKSILVER
Читатель
Читатель

Сообщение QUICKSILVER » Пт дек 07, 2007 5:24 pm

Ну что можно сказать о Geely CK: я ездил на авто с моторами 1,3 и 1,5 л.
В принципе, в целом - автомобиль -барахло. Нашего покупателя радует кондиционер, CD-магнитола, электропакет. Однако, по ходовым качествам автомобиль никакой. Особенно хочется выделить отвратительную шумоизоляцию моторного отсека - слышен явный рёв двигателя на повышенных оборотах, при скорости, более 100 км/ч, автомобиль начинает активно рыскать по трассе. Двигатель 1,3 литра слабый, прямо таки явно, поэтому, сейчас КраСЗ выпускает только авто с мотором 1,5 литра.
Лично мне не понравилось качество пластика в салоне, паршивая обивка сидений, дешёвая ворса на полу.
Сильно не понравилось пространство над головой задних пассажиров (стойки крыши сужаются и сидя, ты реально бьёшься головой о них).
Тормоза хороши только передние, они эффективные, а вот задние тормозные механизмы спроектированы таким образом, что являются неэффективными в плане тормозных усилий (это видно даже по диаметрам тормозных барабанов). Удивило и то, что нет регулятора тормозных сил на задней оси....
Вызывает подозрения металл кузова. Он явно тонкий.... сов всеми вытекающими последствиями.

Господа, не сравнивайте пожалуйста Ланос и Джилли - это две большие разницы. Ланос - это Корея, это неубиваемая ходовка и другой салон.
А Джилли - это тонколистовой металл, имитация, подделка Тойоты, Мазды и т.п. автомобилей.
Хорошо, хоть подвеску спёрли у хорошей машины.

Отдельной оценки заслуживает автомобиль Geely MK - вот это СИЛА - после СК, это просто песня.

Понравились:
- мощный мотор 1,8 литра (140 кобыл)
- огромный салон как у Волги
- замечательная ходовка, украденная у Тойоты Королла
- климат-контроль
- офигенные ходовые качества, курсовая устойчивость, шумоизоляция салона. При скорости в 145 км/ч, авто идёт абсолютно без проблем.
- отличная работа АБС, машина вытормаживается в сильный ливень со скорости 90 км/ч и её не уводит в сторону.
- дисковые тормоза всех колёс (!!)
- ксеноновые фары (!!!!!)
- полноценная сигналка в комплекте с датчиком движения

Не понравилось:
- сборка салона в целом
- паршивый кое где пластик
- совсем непродуманный обогрев лобового стекла

Вот если бы китайцы Geely MK делали немного качественнее, то ВАЗу наступил бы полный писец.....

Ответить